دانش آموز-ورزشکار نشان دهنده اهمیت تنوع و شمول

لانه خرگوش و غیره7/7/2020 11:06 PM | توسط: Kaleo فرناندز فوتبال دانشجویان ورزشکار می یابد صدای خود را در طول

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

فوتبال دانشجویان ورزشکار می یابد صدای خود را در طول زمان آشفته

در پی جورج فلوید مرگ من تجربه طیف وسیعی از افکار و احساسات. در هنگامی که من عصبانی بود شرمنده اشتباه و غمگین, بنابراین من شروع به دنبال راه های سالم برای بیان خودم. برای شروع من در صحبت ظهر با دوستان و اعضای خانواده در مورد مسابقه پلیس و اطلاعات عمومی (persian). من هم به دنبال آموزش خودم بیشتر به طور کامل در مورد تاریخ و سیاست و قانون است. در یک نقطه خاص, من احساس کردم که من نمی توانستم خصوصی باقی می ماند در مورد من موضع در حالی که همچنین اقامت واقعی به ارزش های من است. بنابراین من تصمیم به شرکت فعال تر با رسانه های اجتماعی کمک به سازمان های مختلف ثبت نام تعدادی از دادخواست و اعتراض هر دو در زادگاه من (سانتا کروز کالیفرنیا در برکلی است.
 
من به عنوان شرکت کننده بیشتر در حرکت شدم با انرژی میزان شور و شوق و حمایت من مواجه می شوند. من را تشویق خوانندگان که احساسات مشابه برای رسیدن به خارج از منطقه راحتی خود را و همچنین کمک خود را به صدای منحصر به فرد در راه است که احساس موثر و مناسب برای آنها.
 
من از فوتبال بازی کردن حرفه ای من مربیان و مربیان تاکید کرده اند که ورزش ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای پرورش تغییر اجتماعی. "ورزش وسیله ای برای یادگیری و به اشتراک گذاری درس های زندگی" آنها می گویند; و یا "راه شما خودتان حمل کردن این زمینه است فقط به عنوان مهم به عنوان راه شما خودتان حمل در این زمینه است." به عنوان یک بچه من این پیام را به قلب است. بنابراین زمانی که تصمیم گرفتم که من می خواستم به صحبت کردن من می دانستم که من می خواستم به طور خاص در مورد این پیام است که من امیدوار به ارسال.
 
قصد من با صدای من در این گفتگو این است که برای تشویق مردم به نگاه صادقانه در احساسات خود را به مسابقه در اطراف به طوری که ما ممکن است به درک بهتر راه کسانی که احساسات تاثیر چرخه تاریخ را از طریق عادات ما حفظ. به منظور ایجاد تغییر ما را به تغییر راه ما از زندگی است. به نظر من یک جای خوب برای شروع این است که سعی کنید به درک افکار و احساسات ما بیشتر به وضوح به طوری که ما می توانند یاد بگیرند به عمل بیشتری به عمد و به طور موثر با دیگران است.
 
به نظر من این ذات ورزش است که تنوع و شمول است. من تماشای رویدادهای ورزشی مانند المپیک و جام جهانی و من با الهام از انواع مختلفی از مردم که بیا با هم به رقابت در بالاترین سطح و فشار محدودیت های انسان است. و بیشتر آنچه که من می بینم طیف وسیعی از هویت را تشکیل می دهند که ورزش طرفداران و علاقه مندان در سراسر جهان, و من احساس می کنم ممنون. من خودم درخواست: چگونه بسیاری از چیزهای دیگر در جهان مردم را از بسیاری از زمینه های مختلف با هم به نمایش گذاشتن و خود را جشن قابلیت های منحصر به فرد?
 
هنوز هم ورزش دور از کامل است. فقط به عنوان نژاد پرستی است که در حال حاضر در سیاست, پلیس, قانون و دیگر مناطق از جامعه نژادپرستی نیز در حال حاضر در جهان ورزش است. به عنوان حامیان ورزش, ورزشکاران و طرفداران به طور یکسان باید در نظر آن را یک مسئولیت ویژه ای برای حمایت از ارزش هایی که ورزش را نمایندگی کند. به نظر من رئیس در میان کسانی که ارزش تنوع و شمول است. پیام از شرکت کنندگان و طرفداران در همه جا باید با صدای بلند و روشن است: هیچ جایی برای نژاد پرستی در ورزش - و یا در هر نقطه در جامعه است. تا زمانی که روز می آید که نژاد پرستی کاملا غایب از ورزش به نظر من همه ما که لذت بردن از ورزش مشترک تعهد فعالانه به مخالفت با آن. در ورزش ما همه باید احساس احترام و ارزش دارد; به عنوان طولانی به عنوان اعضای جامعه ورزش احساس می کنید در غیر این صورت همه ما باید کار را به انجام.
 
 
نسخه قابل چاپ نسخه


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن