هنوز هم در انتظار محرک پرداخت ؟ به روز رسانی اطلاعات با IRS توسط چهار شنبه

این یک ماه و نیم پس از کنگره با تصویب 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد لایحه و رئیس جمهور آن را امضا و به قانون.

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 اردیبهشت 1399

این یک ماه و نیم پس از کنگره با تصویب 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد لایحه و رئیس جمهور آن را امضا و به قانون.

حدود 130 میلیون آمریکایی به دریافت محرک پرداخت از سرویس درآمد داخلی, اما میلیون ها نفر هنوز در انتظار آنان است.

اول چند دور از پرداخت رفته اند به واجد شرایط دریافت کنندگان از طریق واریز مستقیم است که سریع ترین راه برای IRS و وزارت خزانه داری به دریافت مالیات دهندگان خود محرک پرداخت.

IRS هل دادن هر کسی که بعد فورا رفت واز پرداخت و در عین حال برای اضافه کردن خود را پرداخت مستقیم بانکی اطلاعات به آژانس را من پرداخت وب سایت های چهارشنبه. آزادی از نمایندگان گفت: این سازمان قصد دارد برای شروع آماده سازی فایل ها برای ارسال مقاله چک پس از 12 p. m. ET چهارشنبه.

مالیات دهندگان و دیگر واجد شرایط دریافت کنندگان که از دست مستقیم سپرده مهلت ممکن است مجبور به صبر کردن برای یک مقاله بررسی کنید که IRS می گوید آغاز خواهد شد پس از رسیدن در اواخر ماه مه و ژوئن. حدود 5 میلیون چک خواهد شد در هر هفته با توجه به یک خانه کمیته یادداشت.

IRS شده است با استفاده از 2018 و 2019 اسناد مالیاتی به پرداخت پرداخت به برخی از, اما حتی افرادی که فایل در آن سال ها ممکن است واجد شرایط. اگر شما از دست رفته تشکیل پرونده در 2019, شما ممکن است نیاز به انجام این کار به منظور دریافت پرداخت.

محرک پرداخت مجموع 1200 $در هر فرد برای کسانی که به دست آورده $75,000 یا کمتر در آخرین اظهارنامه مالیاتی و سرشکن برای کسانی که به دست آورده تا به $99,000. کسانی که در آستانه دو برابر شده برای زوج تشکیل پرونده به طور مشترک وجود دارد و 500 دلار پرداخت اضافی به ازای هر فرزند واجد شرایط.

اینجا کلیک کنید برای بازدید از IRS دریافت درگاه پرداخت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن