هنوز هم از دست رفته یک محرک بررسی کنید ؟ IRS خواهد شد تماس های خود را در حال حاضر

لورا Davison, Bloombergسرویس درآمد داخلی را به آغاز خواهد شد تماس های تلفنی با سوال در مورد محرک پرداخت اما در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399

لورا Davison, Bloomberg

سرویس درآمد داخلی را به آغاز خواهد شد تماس های تلفنی با سوال در مورد محرک پرداخت اما دریافت کنندگان می تواند هنوز هم انتظار انتظار طولانی است و ممکن است قادر به پاسخ به سوالات پیچیده.

حدود 3500 نمایندگان کارگران شروع به پاسخ دادن به خطوط تلفن در روز دوشنبه. آژانس تا به حال تعطیل ترین مراکز تماس و ارسال کارکنان در پی شیوع کروناویروس. تماس گیرنده خواهد گوش دادن به یک پیام ضبط شده و سپس این گزینه را به صحبت با یک نماینده.

"IRS کمک های تلفن و دیگر خدمات را محدود باقی می ماند و پاسخ بسیاری از سوالات رایج مربوط به تاثیر اقتصادی پرداخت در دسترس هستند IRS.gov" آژانس گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه. "IRS پیش بینی بازگرداندن اضافی assistors به عنوان دولت های محلی و مشاوره مجوز."

انتشار نگفت اگر مالیات دهندگان خواهد بود قادر به دریافت اطلاعات در مورد مسائل دیگر از محرک.

توانایی به تماس IRS به احتمال زیاد خواهد شد امداد رسانی به بسیاری از دریافت کنندگان که گزارش مشکلات با پول رفتن به اشتباه حساب دریافت وجوه برای وابستگان خود را و یا گرفتن پرداخت های ساخته شده به بستگان متوفی.

IRS همچنین گفت آن آغاز خواهد شد ارسال در حدود 4 میلیون پرداخت توسط کارت اعتباری بدهی به جای کاغذ بررسی این هفته است. دریافت کنندگان می توانید خرید برداشت پول نقد از برخی از دستگاههای خودپرداز و انتقال وجوه به حساب های بانکی خود را از کارت های بدون تحمیل هر گونه هزینه.

آژانس آغاز شد ارسال 1200 دلار پرداخت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در ماه گذشته. آژانس می گوید که توزیع حدود 140 میلیون از 150 میلیون پرداخت آن را به برنامه ارسال کنید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب