ماندن در خانه ؟ این زمان خوبی برای سازماندهی خانه.

پدر و مادر در حال کار از خانه به جای خانه ، دانش آموزان نیست و حضور در کلاس های حضوری اما نه آنلاین. خانه تبدی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 اردیبهشت 1399

پدر و مادر در حال کار از خانه به جای خانه ، دانش آموزان نیست و حضور در کلاس های حضوری اما نه آنلاین. خانه تبدیل شده است noisier, مسیه و بیشتر هرج و مرج و خانواده روال استفاده می شود که به لنگر ما را به سلامت عقل شده اند کاملا طرح میتوانست با تشکر از دستورات است که رشد نگرانی از گسترش این کروناویروس جدید.

با خیلی هرج و مرج در جهان خارج مدیریت هرج و مرج در خانه است و در حال حاضر مهم تر از همیشه. و با نیاز به نگه داشتن فضاهای شسته و رفته و سازمان یافته آن زمان زیادی برای مقابله با پاک کردن پروژه ها در صفحه اصلی آن قرار داده شده است.

اولین انگیزه برای دریافت سازمان یافته می گوید: کتی بیتس بنیانگذار راه حل های عملی (psorganizing.com) شخصی سازماندهی کسب و کار مستقر در ردلندس است که در خدمت بسیاری از رودخانه و سان برناردینو شهرستان.

"این ماده از افراد زمان بیشتری را در حال حاضر به سازمان," او می گوید:, و اضافه کرد که کاهش این میزان به مدیریت و پاک کردن باعث می شود زندگی را ساده تر و کمتر استرس زا برای همه.

شروع با شناسایی و یا ایجاد به اندازه کافی کار شخصی و فضای مدرسه برای هر عضو خانواده است. Reimagine خود را به خانه و فضاهای آن به خصوص اگر شما یک خانه کوچک.

خانواده کتی Koentje صاحب نارنجی و سن دیگو شهرستان بازار به صورت شسته و رفته در روش (neatmethod.com) یک خانه سراسر کشور سازماندهی و مجازی سازماندهی شرکت می تواند پوستر خانواده برای زمان کار از خانه/school-از-صفحه اصلی شرایط. Koentje و شوهر هر دو کار از خانه و مدرسه در منزل, 5 ساله و همچنین سرگرم کننده کودک نو پا خود را.

شسته و رفته و سازمان در سراسر کشور به تعویق افتاد در شخص مشتری قرار ملاقات اما در حال ارائه مجازی سازماندهی کمک آنلاین. Koentje می گوید هدف از این شسته و رفته روش برای ایجاد فضاهای کاربردی تر و استرس را کاهش دهد و به "به نوبه خود هرج و مرج را به آرام است."

Koentje می گوید این مهم است برای تعیین یک کار خاص یا تحصیل فضا برای هر فرد در خانه و برای ایجاد یک برنامه روزانه و برنامه.

انتخاب یک نقطه یا مکان های مختلف و مطمئن شوید این مناطق در حال راه اندازی برای رسیدن به موفقیت برای هر فرد است. دیوار شاخه کامپیوتر شارژر و لوازم مدرسه باید در نزدیکی و در دسترس است. اگر شما مدرسه ابتدایی کودکان در سن طبقه بندی شامل و برچسب لوازم مانند نشانگر قیچی و چسب. قرار داده و آنها را در یک راه یا کیسه ای و برچسب آنها و یا استفاده از صنایع دستی و سبد خرید شامل و سازماندهی لوازم مورد نیاز.

همچنین مطمئن شوید که برای نگه داشتن انبوهی از کاغذ بازی تحت کنترل گوید Koentje. "مقاله جریان می تواند طاقت فرسا چاپ چیزهای برگه و تمام. ایجاد 'انجام' 'انتظار' و 'تکمیل' پوشه ها برای سازماندهی پروژه و مقالات و صنایع دستی بچه. آن را مدیریت شبانه در طول زمان تمیز کردن. مهار و از بین بردن درهم و برهمی است."

هر یک از اعضای خانواده نیز باید سهم خود را در برنامه هفتگی و بپرسید: "چه روز بعد ، می گوید:" Koentje اضافه کرد که این مهم به بحث در مورد که مهم تماس های تلفنی که تماس گرفته خواهد شد و زمانی که یکی از اعضای خانواده نیاز به زمان آرام. "ایجاد یک چک لیست روزانه از آنچه باید انجام شود یا یک برنامه روزانه کمک می کند به خصوص اگر مردم های فضایی. اجازه دهید این بار مایع بود اما تنظیم یک هدف برای آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن در روز است."

در اینجا یکی دیگر از ایده از بیتس برای کمک به مدیریت کار در خانه و فضاهای: تعیین جدول اتاق ناهار خوری به عنوان یک فضای کار و راه اندازی یک کامپیوتر ایستگاه کاری وجود دارد.

"دریافت خلاق است. بسیاری از زمان ما غذا خوردن در آشپزخانه جدول به هر حال. استفاده از میز ناهار خوری به عنوان یک جامعه میز," او می گوید. "هر کس در خانه با استفاده از قابلیت جابجایی جعبه یا سبد لباس های شسته شده خود را برای تامین کتاب و چیزهایی که شما نیاز دارید. آن را به اتاق ناهار خوری جدول به کار می کنند و سپس آن را به اتاق خواب خود را هنگامی که شما انجام می شود."

ارسال یک ثبت نام ورق که در آن اعضای خانواده می توانید رزرو میز و یا تعیین شده مشترک کاری و اجازه دهید دیگران می دانم زمانی که آنها نیاز به آرام.

همچنین توجه داشته باشید از آنچه در منطقه پشت کامپیوتر به نظر می رسد و آنچه قابل رویت در پشت سر شما اگر شما با داشتن FaceTime و یا چت تصویری جلسات در حالی که کار در خانه می گوید بیتس. "مردم شروع به تمیز کردن مناطق خود را در پشت میز."

اگر خانه تنها یک میز ناهار خوری که جدولبندیشده به عنوان یک کار و یا مدرسه و فضای آن را نیاز به پاک کردن در پایان هر روز. Koentje نشان می دهد ترکیب یک زمان تمیز کردن در پایان هر روز. "همه چیز را از دید و خارج از ذهن است. در روز جمعه, روشن, آن را برای آخر هفته. که قادر به تمیز کردن است که در پایان روز بسیار مهم برای سلامت عقل ما. آن را ذهنی سازماندهی می گوید:" Koentje.

گذشته از مدیریت محل کار و مدرسه و فضاهای در خانه آن را نیز زمان خوبی را در خانواده پاک کردن پروژه هایی که هر کس در خانواده می تواند کمک به تکمیل است. یک پروژه است که برای پاک کردن درهم و برهمی و حذف موارد ناخواسته در اطراف خانه. ایجاد یک موسسه خیریه اهدا شمع های غیر ضروری استفاده نشده و یا آیتم های ناخواسته. بازی شیر یا خط کردن و یا بازیافت آیتم هایی که شکسته و غیر قابل استفاده.

"در این زمان به کمک و رها کردن چیزهایی که مردم نیاز دارند. و شما در حال پاکسازی مسائل خود را" بیتس می گوید.

(iStock)

Koentje نشان می دهد مقابله با خانه تمیز کردن و یا سازماندهی پروژه های کوچک و قابل دسترسی مرحله است. "شروع با یک منطقه است که رانندگی شما دیوانه ترین. فکر نمی کنم 'من قصد دارم برای سازماندهی آشپزخانه من.' فکر می کنم امروز من قصد دارم به سازماندهی ظروف کشو یا من قصد دارم به سازماندهی Tupperware. کشیدن آن را تمام کردن و مطابقت با درب."

و یا او می افزاید: از طریق آشپزخانه کشو های ناخواسته و یا حوله و ملحفه.

"همه چیز را از, بازی شیر یا خط چه چیزی باید حول طبقه بندی و سازماندهی شده توسط دسته: بازی شیر یا خط انتقال به جای دیگر در خانه و یا کمک مالی. انجام آن در مراحل کوچک و یا اگر شما در یک رول انجام چند" Koentje می گوید. "قرار دادن یک جعبه از چیزهایی که به کمک مالی ماشین خود را پس از شما واقعا رانندگی تا حد در حال حاضر. ذخیره آن را در وجود دارد. موسسات خیریه می خواهد کتاب ها و منابع."

در نهایت بیتس توصیه به خانواده ها در خانه گیر کرده به استفاده از خرابی و لذت بردن از هر شرکت دیگر. "این لحظه که ما با هم هستیم و تمرکز نیست که ما همه در بالای هر یک از دیگر. نگاهی به زمان برای لذت بردن از هر یک از دیگر و یک بازی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن