Stater برادران گسترش موقت $2 ساعت افزایش از طریق مه 31

Stater برادران بازارهای یافته دستمزد تشویقی برای کارکنان ساعتی در فروشگاه های توزیع, حمل و نقل, شرکت های بزرگ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

Stater برادران بازارهای یافته دستمزد تشویقی برای کارکنان ساعتی در فروشگاه های توزیع, حمل و نقل, شرکت های بزرگ دفاتر و ساخت و ساز از طریق سهشنبه, مارس 31.

سان برناردینو مبتنی بر فروشگاه های زنجیره ای راه اندازی شد $2 ساعت به ساعت افزایش مارس 20 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال خریداران مرتبه به فروشگاه به سهام. متعاقب آن خریداران هرج و مرج به معنای تمدید ساعت کار برای بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی کارگران که تا به حال به restock و پاکسازی راهرو.

تلاش اضافی باعث اکثر سوپر مارکت های زنجیره ای برای اضافه کردن موقت "خطر" را برای کسانی که مشغول به کار خط مقدم از این بیماری همه گیر. کارگران در Ralphs و مواد غذایی 4 کمتر هم کردم موقت $2 ساعت "قهرمان جایزه" مجموعه به پایان می رسد در اواسط ماه مه.

Stater وارنر اولین تمدید موقت خود را افزایش مارس 24 از طریق مارس 17.

"هر روز به ما یادآوری تعهد تزلزل ناپذیر کارکنان ما به جوامع و خریداران ما در خدمت" گفت: Stater برادران مدیر عامل پیت Van Helden, در بیانیه ای. "ما بسیار افتخار از خود گذشتگی و این دستمزد تشویقی است به رسمیت شناختن خود را ادامه داد: تلاش فوق العاده ای."

فروشگاه خواروبار کارگران تلقی شده است ضروری کارگران معنی آنها می تواند کار کند در حالی که بسیاری از کالیفرنیا بود که به دستور "ایمن ماندن در خانه است."

به عنوان coronavirus در سراسر جنوب کالیفرنیا فروشگاه نیز در زمان اقدام به حفاظت از کارگران خود را ارائه ماسک های اجتماعی فاصله اقدامات و پلاستیک پارتیشن.

Stater برادران بازارهای عمل 169 سوپر مارکت ها و باز روز از 7 صبح تا 11 شب با 7 صبح تا 8 صبح روز سه شنبه ها و جمعه ها اختصاص داده شده به ارشد خریداران تنها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب