دولت شکایت ‘Criminal Minds تولیدکنندگان در L. A. ادعا سوء رفتار جنسی در برابر خدمه

لس آنجلس ایالت کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه روز سه شنبه در برابر CBS دیزنی و تولید کنندگان طولانی مدت در سریال “Criminal Minds” وی از سوی مامورین که نشان می دهد فیلمبردار مشغول شایع سوء رفتار جنسی در برابر خدمه برای سال.

کت و شلوار واصل در لس آنجلس دادگاه عالی وزارت کالیفرنیا از نمایشگاه اشتغال و مسکن می گوید این نشان می دهد تیم تولید دانستند و چشم پوشی رفتار فیلمبردار گرگوری سنت جانز در طول 14 سال را صرف او در “Criminal Minds” و اخراج بیش از یک دوجین مردان که مقاومت خود را ناخواسته در اتوبوس و آزار و اذیت جنسی.

“با کمک از متهمان St. Johns ایجاد یک بدون کنترل تهدید خصمانه و توهین آمیز در محیط کار بر روی مجموعه ای از Criminal Minds,” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

محبوب جرم رویه ای که زد بر CBS از سال 2005 تا اوایل سال جاری بود که شرکت های تولید شده توسط CBS و دیزنی متعلق به ABC امضا Studios.

این سه سازمان به همراه شرکت تولید سرگرمی شرکای متعدد نشان می دهد تولید و سنت جانز خود را به نام به عنوان متهمان در کت و شلوار که به دنبال پرداخت و خسارت دیگر برای اعضای خدمه که از کار اخراج شدند.

ایمیل های فرستاده شده به نمایندگان برای متهمان به دنبال نظر نمی شد و بلافاصله بازگشت.

آژانس دولتی شروع به تحقیق و تفحص در مارس 2019 و متوجه شد که سنت جانز تا به حال درگیر در یک الگوی جنسی ناخواسته لمس از جمله اتوبوس از مردان ناحیه تناسلی و باسن و بوسه و نوازش خود را در گردن و شانه ها. “سنت جانز’ انجام شد شایع مکرر و در باز” کت و شلوار متحده است.

او ناعادلانه انتقاد اجتماعی طرد و علنا از خجالت کسانی که او را در برابر کت و شلوار مدعی و مدیران نظارت نشان می دهد به طور معمول مورد تایید از تلافی جویانه اخراج او توصیه می شود.

شکایت به منابع انسانی نیست در نتیجه معنی دار نظم و انضباط در برابر سنت جانز و تحقیقات توسط شرکت های بزرگ متهمان بی دندان و طراحی شده برای پنهان کردن سوء کت و شلوار می گوید.

سنت جانز اخراج شد در سال 2018 پس از یک داستان در انواع مختلف که دقیق شکایات از اعضای خدمه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>