دولت کنترل مدیون $169هزار به صنعت برای خودداری از سوابق توسعه مشارکت در ممیزی

دولت کنترل بتی یی را سفارش داده شده به پرداخت $169 ٬ 000 دوبلکس در هزینه ها به شهر صنعت وکیل برای حل و فصل پرو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 مرداد 1399

دولت کنترل بتی یی را سفارش داده شده به پرداخت $169 ٬ 000 دوبلکس در هزینه ها به شهر صنعت وکیل برای حل و فصل پرونده های عمومی قانون طرح دعوی در دادگاه ادعا آژانس دولتی حسابرسی این شهر به عنوان یک سیاسی به نفع یک توسعه دهنده با تبر به عمل خرد کردن یا اسیاب.

لس آنجلس برتر قاضی دادگاه تعیین می شود که در حالی که کنترل را در نهایت با پیروی از این شهر ثبت درخواست آن را فقط به عنوان یک نتیجه از طرح دعوی در دادگاه و نیز باید به پرداخت هزینه با توجه به حکم دادگاه.

سوابق منتشر شده در طول نبرد قانونی نشان داد که کنترل کلی مشاور و دیگر کارکنان هماهنگ با توسعه و دموکراتیک دهنده بیل Barkett و دیرین خود را شخصی وکیل دیوید گیلمور در روز قبل از دوم ممیزی صنعت اعلام شد. تنها یک شهر دیگر زنگ حسابرسی شده است دو بار توسط دولت کنترل شود.

همان ماه حسابرسی شروع گیلمور واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از "شهروندان نگران از شهر صنعت" متهم صنعت شورای شهر از فساد و درخواست یک قاضی به بدن حاکم از قدرت آن است. جری براونفیلد رئیس دولت کنترل بخش ممیزی ثبت یک بیانیه در حمایت از طرح دعوی در دادگاه هر چند مقامات بعد گفت: این بیانیه تنها پشتیبانی از دو پاراگراف مربوط به قبلی حسابرسی. که طرح دعوی در دادگاه است و هنوز هم ادامه دارد.

هماهنگی 'بی سابقه'

در انتشار اخبار مقامات شهرستان اعلام پیروزی و به نام هماهنگی بین Barkett و یی را "بی سابقه است."

"در حالی که کنترل کننده سیاهی ارزش باز بودن و شفافیت در دولت تصمیم دادگاه روشن می سازد که او را اجرا کرده است این ارزش در خود دفتر و استخدام دو استاندارد استفاده می شود به کمک های سیاسی خودی" شهردار Cory خزه گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این شهرستان است.

در بیانیه یی را رد اتهامات.

"اولین حاکم است در PRA و نه شایستگی مورد" او در بیانیه ای گفت:. "ثانیا هیچ یک از اسناد تولید شده در هر راه را نشان می دهد که ممیزی شد با انگیزه های سیاسی."

فیل Hosp یک وکیل به نمایندگی از این شهرستان گفت: یی رفت برای ناهار با Barkett در مارس 2018 و سپس پس از آن به او "دسترسی نامحدود به کنترل و حقوقی آن گروه است." یی که قبلا گفته L. A. Times او قطع ملاقات کوتاه پس از تحقق وجود دارد بالقوه جنگ است.

یی جواب نداد یک سوال از طریق یک سخنگو در مورد طبیعت از جلسه با Barkett.

رسمی ارائه می دهد کمک های توسعه دهنده

همان روز به عنوان جلسه ریک Chivaro کنترل کننده ارشد مشاوره ارائه کمک های خود را به Barkett یک ایمیل به در. گیلمور بعد از ارائه یک لیست از موضوعات حسابرسان می تواند تمرکز و کنترل دولت را هم نقد و بررسی برخی از آنها اما نه دیگران. معلوم نیست اگر این نامه که تا به حال هیچ تاثیری بر روی پروب به عنوان توصیه می شود مناطق نیز قبلا اطلاع عموم در اخبار گزارش.

Barkett بود که منجر به شکل پشت یک پیشنهاد برای ساخت یک مزرعه خورشیدی در ترس Hermanos تگزاس تقریبا از 2500 هکتار از بکر تپه در لبه های لس آنجلس و اورنج و سان برناردینو شهرستان. صنعت حمایت کرد در سال 2018 و در زمینه کت و شلوار در برابر Barkett شرکت ها ادعا آنها گرفته شده بود 20 میلیون دلار و در عین حال نمی تواند تولید شواهد از کار خود را. این شهر در نهایت به فروش می رسد زمین به یک مشترک حفاظت قدرت کنترل خود دیاموند و چین هیلز.

با وجود این بسیار عمومی جنگ بیش از اموال دولت کنترل دوم ممیزی نیست نگاهی به ترس Hermanos معامله در همه. مسئولان شهرستان و حتی خواسته یی را به نقد و بررسی آن با توجه به Hosp.

"او باید در شهر, سمت," Resources گفت. "شهر علاقه مند است در تلاش برای کشف کردن که در آن این پول رفت اما به جای کنترل را کمک به شهر را انجام دهید که به او کمک کج توسعه دهنده سعی کنید برای دریافت پول بیشتر در خارج از شهر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de