دولت خواستار گسترده coronavirus آزمون برای همه ساکنان و کارکنان ماهر خانه های پرستاری

مقامات بهداشتی دولت به تازگی به نام برای همه ساکنان و کارکنان در حدود 1,200 پرستاری ماهر امکانات در کالیفرنیا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

مقامات بهداشتی دولت به تازگی به نام برای همه ساکنان و کارکنان در حدود 1,200 پرستاری ماهر امکانات در کالیفرنیا آزمایش رمان coronavirus.

مقامات می گویند که با تست همه گسترش ویروس می توان ریشه آن بوده است, کشنده ترین. با آزمایش های بیشتر و انزوا تعداد موارد و مرگ و میر می شود را پایین آورده و سریع-ردیابی مسیر بهبودی برای این منطقه به عنوان یک کل ،

توصیه های جدید صادر جمعه, مارس 22 رفتن خیلی بیشتر از سیاست در بسیاری از شهرستانهای استان است. قبل از اینکه دولت تصمیم, خانه های پرستاری در لس آنجلس به عنوان مثال با تایید coronavirus موارد می تواند جست و خیز تست خود کارکنان و آزمون تنها 10 درصد از ساکنان خود را یک بار در هفته.

عمل گسترده تست در خانه های سالمندان اگر آن را به حال انجام شده قبل از آن می تواند زندگی را نجات داد به عنوان مقامات گفته اند که این ویروس به احتمال زیاد گسترش اوایل در امکانات از طریق مراقبت های بهداشتی کارگران بی اطلاع بودند حامل ویروس کارشناسان می گویند. پس چرا نبود کامل آزمایش های لازم قبل از آن ؟

جواب پایین می آید به آزمایشگاه ظرفیت و عدم تست لوازم, به گفته مقامات شهرستان و یک گروه صنعت نماینده.

"L. A. شهرستان شد و ادامه می دهد برای مدیریت تمام خود را تست داخلی با قرارداد با وزارت بهداشت گفت: Jason Belden, مدیر آمادگی اضطراری با انجمن کالیفرنیا از امکانات بهداشتی است. "از آنجا که بهداشت عمومی آزمایشگاه باید محدودیت ها از نظر توان و چگونه بسیاری از آزمون آنها انجام می دهد این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد یک مسئله است."

در L. A. شهرستان که در آن مقامات به رسمیت شناخته شده در اوایل این تهدید به بخش آسیب پذیر ترین ساکنان در خانه های سالمندان حدود 47 درصد از تمام 2,195 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر در این شهرستان رخ داده است در امکانات است. شهرستان نشان دهنده بیش از نیمی از این ایالت مجموع مرگ و میر و نزدیک به نیمی از مجموع آن موارد است.

تا همین اواخر این شهرستان شد پردازش آزمون های انجام شده توسط خانه های پرستاری از طریق خود بهداشت عمومی آزمایشگاه تنها که تا به حال محدودیتی که چگونه بسیاری از آزمایش های آن را می تواند اداره کند هر روز. حدود دو هفته پیش مقامات شروع به کار با خارج از آزمایشگاه.

برخی از خانه های سالمندان که می خواستم برای تست هر کس در حال حاضر تبدیل به تجاری labs به فرآیند آزمون Belden گفت: اما آنها تا حد زیادی برای آن پرداخت خود را. که اسلاک این لایحه برای این آزمون ها به یک نگرانی شده است هر چند در هفته گذشته وزارت امور خارجه از مراقبت های مدیریت ارشاد صادر شده است که تمام برنامه های بهداشتی باید به پرداخت برای آزمون.

Riverside County سخنگوی بروک Federico گفت: این شهرستان همواره پشتیبانی گسترده COVID-19 تست به خصوص در خانه های سالمندان, اما آن "خواهد بود یک چالش" برای شهرستان به آزمون در تمام تسهیلات مراقبت دراز مدت در حالی که هنوز عامل جامعه تست سایت.

"دستیابی به دولت جدید دستورالعمل برای تست در تمام پرستاری ماهر سایت را به یک مشارکت قوی در میان امکانات مراقبت از سلامت جامعه و بهداشت عمومی بخش," او گفت:.

Riverside County سیاست شده است به آزمون تمام کارکنان و ساکنان یک خانه سالمندان وجود دارد که در آن یک مورد تایید شده از ویروس.

تا پایان مارس عمومی وزارت بهداشت در اورنج کانتی خواستار شد برای تست اجباری از تمام ساکنان تنها در پرستاری ماهر امکانات در آن وجود دارد دو یا بیشتر COVID-19 موارد است. کارکنان در این تاسیسات ارائه شد تست اگر آنها آن را می خواستم.

پنجشنبه خواسته اگر بخش بود و در حال حاضر فراخوانی برای تست از تمام ساکنان و کارکنان در تمام خانه های پرستاری در پی دولت در مارس 22, نامه شهرستان اجرایی فرانک کیم گفت: "ما به دنبال دولت پروتکل." او نه توصیف پارامترهای خاص از آن تست.

شهرستان دیده می شود سنبله در خانه سالمندان مرگ و میر در نیمه دوم اردیبهشت. به عنوان پنج شنبه, ماهر, خانه های پرستاری اختصاص 59 از شهرستان 142 COVID-19 مرگ و میر با توجه به اورنج کانتی آمار.

حتی اگر آزمایشگاه, ظرفیت استان ها در دسترس بود Belden گفت: مشکل دیگر این است که لوازم — از سواب و مواد لازم برای انجام آزمون. دولت دو هفته پیش توزیع 1 میلیون سواب کیت برای تست در خانه های سالمندان Belden گفت.

"قبل از آن اگر یک مرکز می خواستم برای تست از آزمایشگاه محدود شد در توانایی خود را به آدرس آن و یا آنها را آشکار حاضر به تست هر کسی که بدون علامت" Belden گفت. "به طوری که آن را تقریبا غیر ممکن است تا دو هفته پیش برای انجام آزمایش آنها در حال حاضر به دلیل نیاز به آزمون نیست در دسترس و سواب در دسترس نیست و آنها فقط تست symptomatics."

تست اجباری نیست در پرستاری ماهر امکانات در سن برناردینو کانتی. با مسئولین شهرستان اجرا نوک پیکان مرکز پزشکی منطقه ای در حال رسیدن به پرستاری ماهر امکانات ارائه تست و تجهیزات حفاظت شخصی.

"ما در حال انتظار برای شیوع. ما در حال رسیدن به هر (آسایشگاه) برای دیدن آنچه آنها نیاز دارند و آنها را ارائه تست" شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت. "اگر آنها نیاز به تست ما را تست. ما همچنین اجازه دهید آنها را می دانم که اگر آنها نیاز به PPE ما آنها را PPE."

این شهرستان ایجاد یک نیروی کار با هدف کاهش گسترش بیماری در خانه های پرستاری پس از شیوع گزارش شده در یوکایپا و Colton. شیوع بیماری بعدها در گزارش دیگر امکانات در این شهرستان از جمله راند و مرتفع. وجود دارد 171 امکانات در سن برناردینو کانتی.

وقتی که ساکن آزمایش مثبت برای این بیماری, بهداشت عمومی مستقر آزمون ها و منابع به تسهیلات. در نهایت COVID-19-مثبت ساکنان منتقل شدند به امکانات با ظرفیت برای مراقبت از آنها به نام "COVID-19 مراکز تعالی."

بر اساس دولت هدایت صادر جمعه, مارس 22 هر عضو ستاد در پرستاری ماهر امکانات باید مورد آزمایش قرار هر ماه با هدف تست 25% در هر هفته است. هر ساکن باید آزمایش حداقل یک بار به ویژه پس از پذیرش و مجددا اگر هر گونه شناخته شده رخ می دهد قرار گرفتن در معرض.

تا آن زمان L. A. مسئولان شهرستان مورد نیاز نظارت تست در میان شهرستان حدود 380 پرستاری ماهر امکانات با تمرکز بر روی که در آن شیوع بیماری شناخته شده تا به حال رخ داده است.

باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر اعلام کرد که در تاریخ 22 آوریل که بخش شده بود به اشتباه تست تمرکز تنها بر روی بیماران علامت دار در خانه های سالمندان که باید تبدیل به کانون بحران در L. A. شهرستان و فراتر از آن و گفت: این شهرستان دارای یک تعهد برای تست همه ساکنان و کارکنان. آن را در اطراف این زمان نیز که در این شهرستان آغاز شد که نیاز به همه اعضای هیات پوشیدن ماسک.

اما در مارس 13, نامه به محلی خانه های سالمندان شهرستان مقامات بهداشت عمومی نشان داد بیشتر از متوسط طرح است. خانه های پرستاری بدون هیچ گونه تایید COVID-19 نفر را برای تست یک نمونه تصادفی از 10 ٪ از تمام ساکنان هفتگی — یا حداقل 10 ساکنان با امکاناتی که تا به حال کمتر از 100 نفر. همچنین در این نامه مسئولان شهرستان دولت آنها تا به حال "به تازگی تاسیس یک رابطه با یک آزمایشگاه برای حمایت بیشتر COVID-19 تست."

برای هر مرکز با یک مورد مثبت این بخش نیاز به تست جامع از ساکنان و کارکنان اما از آن شده است قادر به رسیدن به همه آنها هنوز به تاریخ. از جمعه, مارس 27 این شهرستان در حال انجام آزمایش بر روی هر کارمند و ساکن در 164 ماهر خانه های سالمندان با 64 بیشتر در حال پیشرفت است.

"ما متمرکز (خانه سالمندان) باغ که در آن ما تا به حال بزرگ شیوع بیماری" گفت: شهرستان, سرپرست کاترین Barger. "این بود که در آن اولویت آزمایش شد و مشخص انجام شود. شناخت وجود دارد که شیوع زیادی در این امکانات ما تا به حال به تهاجمی در آن."

در همان زمان Barger گفت: تست "ظرفیت یک موضوع است و هنوز هم یک مسئله است."

برخی از خانه های پرستاری شده اند تعاونی در شرایط مورد نیاز انجام تست های, او گفت:. این شهرستان همچنین "دست کم گرفت" واقعیت این است که برخی از خانه سالمندان کارگران گاهی اوقات کار در مراکز دیگر در حال تبدیل شدن به بالقوه حامل ویروس Barger گفت.

این هفته L. A. شهرستان هیئت ناظران منصوب بازرس کل برای نظارت بر وضعیت.

این شهرستان تعداد مرگ و میر در خانه های سالمندان شده است پایین آمدن این هفته به طور متوسط هفت در هر روز نسبت به 21 در هر روز یک هفته پیش و 25 در هر روز سه هفته با توجه به عمومی وزارت بهداشت.

Belden دیگری گفت: مشکل اساسی که صدمه دیده خانه های سالمندان درگیر کاهش به همه گیر برنامه ریزی در آغاز در حدود پنج سال پیش در سطح دولت است.

"اگر شما فقط در زمان دولت پاسخ ما تا به حال همه گیر برنامه ریزی و ما تا به حال بودجه" Belden گفت. "ما سرمایه گذاری در N95 ماسک فرستاده آموزش را آموزش داده و آنها را مدل تنفسی حفاظت از برنامه های. اما کسانی که بودجه و کسانی که برنامه های نوع petered از چهار یا پنج سال پس از H1N1 (در سال 2009).

"شده است وجود دارد مقدار زیادی از برنامه ریزی دلار که رفته اند به همه گیر برنامه ریزی از آن زمان ادامه داشته باشد. "ما می تواند انجام داده اند بهتر است ؟ اطمینان حاصل کنید. وجود دارد درس های آموخته شده است که ما می تواند همه بهتر انجام می شود. اما من مطمئن هستم که فدرال پاسخ می تواند تغییر کرده است."

کارکنان نویسندگان جف سوار مارتین Wisckol و ساندرا امرسون و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن