ایستاده قوی: بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر این برنده جایزه عکاس روش — شاید برای همیشه

این آخرین در یک سری از داستان های "ایستاده قوی" است که سهام چگونه مردم در حال مقابله با کروناویروس بحران است.

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399

این آخرین در یک سری از داستان های "ایستاده قوی" است که سهام چگونه مردم در حال مقابله با کروناویروس بحران است. به اشتراک گذاری داستان خود را با ایمیل به هالی آندرس در handres@scng.com

من صرف تقریبا تمام زندگی بزرگسالی به عنوان یک عکاس خبری.

UFC قهرمان ورزشکار پروزن حداکثر هالووی را در چلنجر الکساندر Volkanovski در UFC 245 on Dec. 14 در لاس وگاس. عکس در برتون Chace پارک در مارینا دل ری روز شنبه, دسامبر 6, 2019. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

من تحت پوشش تیراندازی و زلزله و آتش سوزی و سیل. من تحت پوشش دادگاه محاکمه و صحنه های جرم و جنایت. من شات ورزش حرفه ای و جایزه بزرگ را نشان می دهد. اگر از آن ساخته شده, اخبار, شانس من شده است وجود دارد و دوربین در دست است.

من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند رمان coronavirus شیوع و راه من گفت: داستان سال ها تغییر کرده است به دلیل آن است.

"اگر تصاویر خود را به اندازه کافی خوب نیست شما به اندازه کافی نزدیک نیست," عکاس مشهور رابرت کاپا یک بار گفت. من همیشه این را به قلب است.

برای من, آن را در مورد به عنوان نزدیک به اقدام و یا فرد است که من عکاسی را به عنوان ممکن است.من می خواهم به صرف زمان با موضوع و ایجاد یک اعتماد است که اجازه می دهد آنها را به من اجازه دهید در داخل فضای شخصی خود را بنابراین من می تواند نشان دهد و آنها را به عنوان من آنها را دیدم.

Juneann طول می کشد دود شکستن در لس آنجلس یکشنبه, اکتبر 6, 2019. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

من را به تماس با آنها با تکان دادن دست خود را و نگاه آنها را در چشم. من اغلب آنها را به لمس بر روی شانه در زمان مناسب به آنها اطمینان از نیت و یا تنظیم موقعیت خود را برای یک عکس. من را در آغوش گرفت و گریه کرد در حالی که آرامش مردم است که باید با تجربه از دست دادن و یا تروما پس از آنها بازگو مبارزات خود را به من. من هرگز ترس به دریافت نزدیک به یک غریبه و صحبت تا زمانی که آن زمان به مطمئن شوید که من تا به حال همه چیز را راست.

که تنها چند هفته پیش, اما به نظر می رسد مثل یک قرن است.

Coronavirus تغییر کرده است راه من در حال حاضر و من به امید تغییرات من را ساخته اند را حفظ خواهد کرد من و خانواده ام سالم و قادر به نگه داشتن آوردن اخبار به همه شما.

من دیگر نگه داشتن یک لنز واید 24mm زاویه باز در من دوربین به عنوان ابزار اولیه برای سند. من برای ایستادن بیش از حد نزدیک به آن استفاده کنید.

موبایل تست برای COVID‑19 در سیرا ویستا خانواده کلینیک پزشکی در Simi Valley, پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

من نمی لرزش دست در دست مردم و فکر لمس کردن و یا در آغوش گرفتن کسی است اما یک خاطره دور.

هنگامی که خبر شکست خارج از چین که یک ویروس کشنده به سرعت در حال كردن, من شروع به تغییر چگونه من نزدیک تکالیف.

در ابتدا آن را بی دست و پا بود به کسی بگویید با دست دراز بود که من قصد ندارم به آن را تکان.

من تا به حال همیشه یک بطری ضد عفونی کننده دست در ماشین من که من می خواهم استفاده از زمانی که من احساس من تا به حال لمس چیزی که ممکن است بهداشتی. در آن زمان یک بطری خواهد آخرین برای یک زمان بسیار طولانی است. در حال حاضر من یک ظرف بزرگ از آن را در ماشین من و آنهایی که چند کوچک در دنده, کیسه, و آنها نمی آخرین طولانی است.

مدیر کارخانه دیوید مورو با استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای تمیز کردن بالا لمس مناطق برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 در Wilber منشور حاوی مطالعات مدرسه در Tarzana, دوشنبه, مارس 9 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

تنها زمانی که من می پوشند یک محافظ ماسک تنفس بود که من در خط مقدم پوشش آتش. در حال حاضر من پوشیدن یک زمانی که من مجبور به رفتن به یک محل که در آن وجود خواهد داشت از مردم.

من تمیز کردن اپتیک در هنگام نیاز با استفاده از لنز پاک کن به دوده کردن لنزهای من به مطمئن شوید که عکس های من ماند تیز. من فکر نمی کنم در همه چیز در مورد سلامت خطر ممکن است وجود دارد.

در حال حاضر من هنوز هم استفاده از لنز پاک کن اما من هم پاک من دوربین پایین هر روز با محصولات است که از بین بردن هر گونه ویروس که ممکن است متصل شده اند.

من به ندرت تمیز لپ تاپ مگر اینکه برخی از ساندویچ من برای ناهار خوردن در آن کاهش یافته است. در حال حاضر آن را می شود یک ضد عفونی کننده هر شب وقتی که من به خانه.

قبل از همه گیر من می خواهم پایان انتساب و پیدا کردن یک کافی شاپ و یا کتابخانه برای نشستن به کار می کنند. آن را به من به یک استراحت از ساعت صرف شده در ماشین من trudging از طریق متراکم ترافیک لس آنجلس.

ساحل ونیز چهار شنبه, مارس 18 سمت چپ و پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 پس از کروناویروس جدید (COVID-19) بیماری همه گیر. (عکس ها توسط هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم از دست یک فنجان قهوه و یک جایی برای نشستن و برخی فای رایگان بسیار بسیار است. برای بسیاری از من و روز من ماشین من است ،

متاسفانه ماشین ندارد دستشویی در حد مرگ. خدا رو شکر پارک ها و رستوران های فست فود پر شده است که نیاز دارید. در حال حاضر coronavirus بسته شده است eateries و بسیاری امکانات پارک — یک چالش واقعی برای مردمی مثل من که کار در این زمینه است.

یوهانا انجام دهید 5-سال منتظر در خط با مادر او تنها در دو ماه یکبار مرکزی کلیسای لوتری و لس آنجلس منطقه ای مواد غذایی بانک موبایل بانک مواد غذایی در وان Nuys, کلیسا, دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

فقط هفته پیش من می تونستم به گاراژ من از کار و شنیدن من miniature schnauzer Zoey پارس هیجان در خانه به محض ورود من. من می خواهم برای باز کردن درب و زانو زدن را به او شدید مالش به او licked از چهره من به عنوان اگر من تا به حال فقط در بازگشت از یک هفته-سفر طولانی است. زمانی که من وارد من هنوز هم او را بشنود پوست اما پس از من حذف چکمه های من در گاراژ من راه رفتن و گذشته او را به حمام برای حمام و رها کردن کار من لباس ها در ماشین لباسشویی در راه است. او دریافت نمی کند کسانی که pats تا زمانی که من می دانم که من را شسته و هر چیزی که ممکن است آمدن به خانه با من دور است.

من miniature schnauzer Zoey. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

رمان coronavirus به تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم و برای من تعجب می کنم اگر آن را تا کنون بازگشت.

ما همه در این با هم. آن را دوست دارم یا نه, همه ما ساخته شده بسیاری از تغییرات به ماندن سالم و امن است. در اینجا به این امید که همه ما آن را از طریق با هم.

این آخرین در یک سری از داستان های "ایستاده قوی" است که سهام چگونه مردم در حال مقابله با کروناویروس بحران است. به اشتراک گذاری داستان خود را با ایمیل به هالی آندرس در handres@scng.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب