سنت جوزف بیمارستان آزمایش داروی ضد ویروسی در COVID-19 بيمار

یک تعداد انگشت شماری از COVID-19 بیماران در بیمارستان سنت جوزف در نارنجی هستند تحت روزانه تزریق Remdesivir در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 فروردین 1399

یک تعداد انگشت شماری از COVID-19 بیماران در بیمارستان سنت جوزف در نارنجی هستند تحت روزانه تزریق Remdesivir در یک آزمایش برای دیدن اگر داروی ضد ویروس کمک می کند تا مردم از بیماری بهبود می یابند.

اگر دارو ثابت موثر آن می تواند تبدیل به یکی از چند گزینه های بهداشت و درمان کارگران باید برای درمان بدحال مردم در طول بیماری همه گیر.

اما در حالی که در اوایل نتایج آزمون در یکی از بیمارستان به نظر می رسد امیدوار کننده پزشکی محققان شرکت کننده در این مطالعه در سراسر کشور هنوز نمی دانند Remdesivir درست کارآمدی در برابر COVID-19.

Remdesivir یک مایع روشن است که تزریق به یک استاندارد IV است که در حال حاضر مورد استفاده برای درمان ویروس های دیگر مانند ابولا و تب خال. چون این دارو تجویز از طریق داخل وریدی قطره بیمار دریافت درمان باید بیمار به اندازه کافی برای بستری شده اند.

بیمارانی که بخشی از آزمایشی در هر یک از پنج یا ده روز البته با بزرگتر "بارگذاری" دوز Remdesivir داده شده در روز اول و دوزهای کوچکتر هر روز بعد گفت Joscelyn سبز یک پرستار ثبت شده و مدیر تحقیقات سرطان در سنت جوزف است که عنوان Remdesivir مطالعه است.

"معمولا یک دوز بارگیری داده شده است در تمام انواع مختلف از حالات را به مطمئن شوید که (بیمار) می شود قوی ترین مواد مخدر در جهان امروز است. این نوع مانند یک kickoff" سبز گفت.

عوارض جانبی وجود دارد که از جمله تهوع و استفراغ و سردرد, اما عوارض داروهای مورد استفاده در بیمارستان تنظیمات رایج سبز گفت.

محاکمه در خیابان یوسف بیمارستان آغاز شد آوریل 9 و نظارت Gilead Sciences, منطقه خلیج, شرکت زیست فناوری است که باعث می شود Remdesivir. بیمارستان های دیگر از جمله در نزدیکی MemorialCare ساحل طولانی مرکز پزشکی شرکت کننده در مطالعه در سراسر کشور.

در حالی که Remdesivir سودمندی در درمان COVID-19 هنوز صدا علمی بیمارستانی در شیکاگو شده است که در درمان موارد شدید با مواد مخدر گزارش سریع بهبود در تب و علائم تنفسی با توجه به آمار سلامت, اخبار سازمان.

دانشگاه شیکاگو پزشکی ثبت نام 125 نفر با COVID-19 سعی کنید Remdesivir آمار گزارش شده در روز پنج شنبه. اکثر ترخيص شدند در کمتر از یک هفته. دو نفر کشته شدند.

در بیمارستان سنت جوزف, آن را سخت به بگویید که تا کنون اگر Remdesivir کار سبز گفت. این تیم تحقیقاتی قصد دارد به دنبال با بیماران حدود یک ماه پس از محاکمه شروع به آهنگ های خود را بازیابی.

"هنگامی که ما به آن نقطه و دریافت اطلاعات بیشتر و مصالح است که اطلاعات ... ما باید یک چشم انداز بهتر از آنچه Remdesivir واقعا می توانید انجام دهید برای این بیماران," او گفت:.

در حالی که آزمون اجرا در سنت جوزف است که انتظار می رود به رشد تعداد دقیق بیماران در دادگاه منتشر شد و سلامت قوانین حفظ حریم خصوصی محافظت بيماران قرار گرفته است.

در شنبه 24 25 اورنج کانتی بیمارستان گزارش شده است که 155 نفر در بیمارستان بستری شدند با این بیماری با توجه به مراقبت درمانی اورنج کانتی.

مقامات بهداشت عمومی منتشر نشده تعداد بیماران بستری در بیمارستان سطح و تعداد بیمارستان ها ارائه اطلاعات بیمار به شهرستان نوسان روزانه, مقایسه, در طول زمان دشوار است.

به تاریخ 32 اورنج کانتی ساکنان درگذشت از COVID-19.

در حالی که Remdesivir آزمون در حال انجام سنت جوزف بیمارستان است آزمایش های دیگری در کار می کند.

در اوایل این ماه, پزشکان, خون پلاسمای خون از یک مرد که در حال بهبود از COVID-19 به یک مرد مسن که در بیمارستان بستری شد با این بیماری با امید که آنتی بادی است که مبارزه این بیماری در یک مرد می تواند دوباره آن را انجام دهد ،

پلاسما اهدا شده توسط یک بهبود 36 سال از سن دیگو داده شده به دو نفر دیگر از coronavirus بيماران پس از آن. بيماران شرایط هستند هنوز رتبهدهی نشده است اما این بیمارستان از سال به نام برای بیشتر پلاسما کمک های مالی.

علاوه بر این تحقیقات و آزمایشات پرستاران در سنت جوزف در حال مراقبت از بدحال COVID-19 بيمار به عنوان بهترین آنها می تواند سبز گفت.

"آنها در آن وجود دارد نوازش پیشانی خود را, آنها در آنجا دعا با آنها گریه با آنها ... این heartwarming," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب