جرقه' Alana ریش بازنشسته شده است اما فراموش نکرده

Alana ریش نیست هر نقطه در نزدیکی WNBA حباب در برادنتون فلوریدا اما در L. A. جرقه' رسانه های روز جمعه نام او را

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 تیر 1399

Alana ریش نیست هر نقطه در نزدیکی WNBA حباب در برادنتون فلوریدا اما در L. A. جرقه' رسانه های روز جمعه نام او را نگه داشته و بالا آمدن است.

ریش ساخته شده ترین بازی گاه به گاه اعلام بازنشستگی Jan. 22 طی یک مصاحبه رادیویی در بحث ورزش ایستگاه خدمت بومی Shreveport, لوئیزیانا: "من نورد" دفاعی بی باک گفت: آن روز.

و با که او نقل مکان کرد و پس از 15 WNBA فصول است که در آن او نام بازیکن دفاعی سال دو بار همه ستاره چهار بار و تا به حال دست به جرقه' 2016 قهرمانی.

اگر چه او نقل مکان کرد و در حال حاضر او نه چندان دور جرقه گفت: – و نه فقط به این دلیل او را ترک چنین قابل توجهی اثر در لیگ و سابق تیم.

"من هنوز هم صحبت کردن برای او را حداقل یک بار در هفته فقط چک, درخواست, سوالات," چلسی خاکستری گفت: از طریق زوم از IMG Academy, که در آن جرقه نکته خاموش 22 بازی فصل به طور منظم جولای 25 برابر ققنوس جیوه.

با وجود اقامت در تماس خاکستری گفت: او را از رفتن به او را از دست هم تیمی شدت.

"من روحی" خاکستری گفت. "من بسیار عزیز خاطرات من قادر به بازی با Alana. بدیهی است که مردم او را می دانم به عنوان یک دفاعی چوب پنبه یک بازیکن دفاعی اما ذهن او مجموعه در تلاش برای غلبه بر حریف خود در دادگاه از آن ، من قادر به دیدن است که هر روز و در هر تمرین در هر جلسه هر بازی. او فقط بازی قلب او را و شما آرزو می شود که."

اما ریش نیز تدریس خاکستری چگونه برای تسهیل این نوع در دادگاه غیرت با در نظر گرفتن مراقبت از خود را از آن.

"در سال 2016 و 2017, من خواهد بود پس خود را در اطراف برای pregame وعده های غذایی postgame وعده های غذایی, 'شما در حال رفتن به غذاهای کل Alana? خوب, اجازه دهید من تنها فروشگاه در کل مواد غذایی,'" خاکستری گفت. "من به یاد داشته باشید این یک بار گفتم Alana آمد بیش از برای شام" و او پاسخ نمی حق دور. و من مانند صبر " من در واقع آن را از تمام مواد غذایی است.' و او مانند " آه! من آنجا خواهم بود.'

"ما در مورد همه چیز از کسب و کار به بازی بازی های فیلم به اخبار به سیاست و همه چیز. حتی به این روز ما تماس با یکدیگر و یا FaceTime هر یک از دیگر به طور تصادفی و ما خواهید بود در گوشی برای 45 دقیقه و من احساس می کنم مثل ما فقط بر روی گوشی 10 دقیقه پیش ... پس من دست او را از من دور بیش از حد."

گارد سیدنی Wiese تکرار خاکستری این احساسات شگفت در ریش رقابت و ثبات – و همچنین نظم و انضباط و طول عمر.

"من او را 'مادر من' و من معنی آن را از ته قلب گفت:" Wiese. "درس هایی که او به من آموخت به سادگی از طریق اعمال او است. او یکی که او صحبت نمی کند و بسیاری. او می خواهد به نشان می دهد بیش از صحبت و پس از او بود که برای من و من کردم به او را می دانم و درک آن است."

و در عین حال Wiese گفت: ریش همیشه مایل بود برای پاسخ به سوالات خود را: "من از او پرسیدم سوال در مورد بسکتبال, من خواست سوالات خود را در مورد یک حرفه ای در دادگاه; من خدا را شکر برای حضور او به عنوان یک دوست در زندگی من است."

Nneka Ogwumike – جرقه رو به جلو و رئیس WNBPA – گفت که او نمی تواند کمک کند اما احساس او افتخار بازنشسته هم تیمی با وجود این واقعیت ریش هشت سال مسن تر است.

"من می دانم که آن را عجیب و غریب می گویند به عنوان یک بازیکن که جوان تر از او, اما من بسیار افتخار از او گفت:" Ogwumike از ریش که مجموعه مناظر خود را در دره سیلیکون با هدف باز کردن درب برای بیشتر زنان و مردم از رنگ.

"من هم برای او بسیار خوشحال اساسا کنترل خود سفر" Ogwumike اضافه شده است. "هنگامی که او انجام شد او انجام می شود – حتی اگر به راحتی او احتمالا می تواند بازی کرده اند یکی دیگر از پنج سال بر اساس چه او به عنوان یک بازیکن. من بسیار افتخار از او چگونه انجام شده و چگونه او باقی مانده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن