جنوب کالیفرنیا در دماهای سرد آغاز و تا روز دوشنبه پس سه رقمی موج گرما

درجه حرارت باقی خواهد ماند گرم پس از یک موج گرما پخته جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته اما هوا برای خنک کردن آغا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

درجه حرارت باقی خواهد ماند گرم پس از یک موج گرما پخته جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته اما هوا برای خنک کردن آغاز و تا روز دوشنبه 13 ژوئیه و طریق وسط هفته.

هواشناسان رود, جمعه به پایان یک روند گرم شدن آورده است که آب و هوا بین 10 و 15 درجه گرم تر از میانگین منطقه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. مشاوره گرما هشدار از درجه حرارت در 90s در بالا و پایین 100s در بخش هایی از لس آنجلس, نارنجی, سان برناردینو و ریورساید شهرستان صادر شد و در ساعت 11 صبح روز شنبه و برنامه ریزی شده بود به پایان می رسد در 8 p. m. آن شب.

  • این دو کمپرس آب خورشید و سرد کردن در سانتا آنا سنگهایی در Jurupa دره در جمعه, 12 جولای سال 2020 است. آنها هنوز باقی مانده در حالی که دیگران ورجه ورجه کردن در اطراف آنها. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • وست ساکن Giselle والنسیا, 15, راست, یک خواهر و برادر خیس به خوزه در سانتا آنا سنگهایی در Jurupa دره در جمعه, 12 جولای سال 2020 است. بیش از 30 sunbathers چلپ چلوپ در این نزدیکی هست. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • وست ساکنان Giselle والنسیا, 15 می دهد نه ماهه خواهرزاده سعادت والنسیا برخی از هوا در سانتا آنا سنگهایی در Jurupa دره در جمعه, 12 جولای سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • یک نوزاد گربه ماهی گرفتار شده است و منتشر شده در سانتا آنا سنگهایی در Jurupa دره در 100 درجه چهار شنبه, جولای 12, سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • جوراب خشک در نزدیکی یک چادر به عنوان سانتا آنا سنگهایی را برانگیخت خیس خوردن در Jurupa دره در جمعه, 12 جولای سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • سانتا آنا سنگهایی در Jurupa دره بود شگفت انگیزی آرام در اوایل بعد از ظهر یکشنبه 12 جولای سال 2020 با عینک از 30 sunbathers اما از آن شده است دیوار به دیوار مردم در سال های گذشته. نزدیکی پارکینگ بسته است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

درجه حرارت در حال صعود تا اواسط بعد از ظهر یکشنبه به 89 درجه در فولرتون 93 درجه در چتسورث, 99 درجه در ریورساید و 106 درجه در سان برناردینو. گرما در پالم اسپرینگز رز به 121 درجه شکوه یک رکورد قبلی 120 درجه تنظیم آن روز را در تاریخ در سال 1985. یک مطالعه در حدود 2:30 p. m. 108 درجه ثبت شده در کل William J. Fox فرودگاه در لنکستر در صدر یک رکورد 107 درجه تنظیم وجود دارد در سال 2002 سال 1964 سال 1961 و در سال 1953.

فشار سیستم است که سوار موج گرما در جنوب کالیفرنیا آخر این هفته شروع به حرکت به خارج از منطقه در روز یکشنبه با توجه به NWS. مردم می توانند انتظار یک خنک کننده روند آن را به عنوان سفر جنوب شرقی بیش از 72 ساعت است.

"هنوز گرم این هفته اما حتی در هر نقطه نزدیک به آنچه که ما تا به حال این آخر هفته گذشته" خدمات ملی آب و هوا هواشناس استفانی سالیوان گفت.

توسط دوشنبه سه رقمی گرما باید بعید خارج از بیابان با توجه به NWS گزارش. اوج باید 5 تا 10 درجه زیر فصلی به طور متوسط سه شنبه.

مردم ساکن در امپراتوری درون مرزی می تواند انتظار می رود درجه حرارت در محدوده بالای 80 به پایین 90s در وسط هفته سالیوان گفت. پس از آن بسیاری از لس آنجلس و اورنج کانتی ساکنان باید تجربه بالا در اواسط 70s و کم 80s در حالی که کسانی که زندگی در امتداد ساحل باید درجه حرارت معلق در هوا در اواسط 70s.

ضعیف تر فشار بالا سیستم ممکن است حرکت بازگشت به منطقه در شروع آخر هفته آینده با توجه به NWS پیش بینی. که ممکن است به برخی از جزئی گرم شدن اما هیچ چیز به عنوان نمایشی به عنوان گرمای شدید که سوخته جوامع زودتر سالیوان گفت.

بادها باقی مانده است آرام اما سه رقمی درجه حرارت در مناطق تحت پوشش با خشک شدن پوشش گیاهی ممکن است به کمک چند براش آتش سوزی که سوخته در جنوب کالیفرنیا در طول هفته گذشته سالیوان گفت.

"حتی اگر آن را برای خنک کردن فقط کمی از آن هنوز هم برای رفتن به بسیار داغ و سوخت که تا به حال زمان برای خشک" Orange County Fire Authority سروان. Thanh Nguyen گفت. "ما فقط باید مراقب باشند وجود دارد."

Nguyen نیز مردم هشدار داد که ممکن است سعی کنید برای رفتن به خارج و لذت بردن از آب و هوا در تابستان آماده می شود برای یک روز زیر آفتاب داغ. وی یادآور شد کسانی که قصد دارید در خارج از منزل را به آب هیدراته باقی بماند و لباس مناسب برای گرما. او همچنین توصیه کوهنورد به خود را آشنا با مسیرهای پیاده روی و خروجی جلوتر از زمان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب