جنوب کالیفرنیا درجه حرارت رسیدن به سه گانه رقم; گرمای بیشتری یکشنبه آینده

یک موج گرما شروع به پخت و پز بسیاری از کالیفرنیای جنوبی با سه رقمی دما در اکثر مناطق چهار شنبه, جولای 11, اما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

یک موج گرما شروع به پخت و پز بسیاری از کالیفرنیای جنوبی با سه رقمی دما در اکثر مناطق چهار شنبه, جولای 11, اما امان از این منطقه بسیار آتش فعالیت اواسط بعد از ظهر.

موج گرما بود به آخرین پیش بینی از طریق یکشنبه و اوایل دوشنبه هواشناسان گفت: به عنوان یک high ridge از فشار بیش از آریزونا و نیومکزیکو در ادامه به تاثیر این منطقه است.

مشاوره گرما بود در تحت تاثیر قرار برای قطعات لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو تا 8 بعد از ظهر یکشنبه شب هواشناسان گفت.

دمای شد و پیش بینی می شود بریده شده تا یک درجه و یا دو در بسیاری از مناطق یکشنبه با بسیاری از مناطق در اینلند امپایر رسیدن به 100 تا 105 درجه هواشناس دن Gregoria گفت.

داخلی اورنج کانتی به خصوص فولرتون و یوربا لیندا نیز انتظار می رود برای رسیدن به نزدیک 100 درجه پنج شنبه, Gregoria گفت.

ولی مناطق در لس آنجلس نیز انتظار می رود به حرارت تا دوباره با نواحی غربی دره سن فرناندو ضربه و یا بیش از 105 درجه هواشناس تام فیشر گفت.

اما با وجود حرارت بالا تنها لنکستر تا به حال امکان بستن ثبت بیش از آخر هفته فیشر گفت.

"فردا اساسا به نظر می رسد بسیاری مانند امروز" فیشر گفت. "برخی از لکه های داخلی ممکن است چند درجه گرمتر در حالی که مناطق ساحلی نگاه شود شاید چند درجه خنک تر است."

خنک کننده مراکز برنامه ریزی شده باز می شود و بسیاری از ظهر تا 6 بعد از ظهر در لس آنجلس برای ساکنان یکشنبه و پایبند به فاصله فیزیکی دستورالعمل, مقامات گفت.

3 p. m. روز شنبه دمای رسیده بود 106 درجه در نورتریج, 104 در وان Nuys 98 در پاسادنا و 91 در ساحل, فیشر گفت.

آب و خدمات گفت: ثبت درجه حرارت بالا برای تاریخ بسته بود روز شنبه در ریورساید (105 گذشته رسید و در سال 1983) و سن جکینتو (106 گذشته رسیده در سال 2012).

همچنین در داخلی امپراتوری چین فرودگاه آمار 109 درجه; در حالی که در اورنج کانتی فولرتون و یوربا لیندا دیدم 101 درجه Gregoria گفت.

NWS گفت: رکورد راه اندازی شد در آناهایم برای تاریخ در روز شنبه با خواندن 99 degrees, ضرب و شتم 98 درجه رسید و در سال 1990.

در کنار رودخانه شهرستان نمرات از مردم flocked به لیک ال سینور به لذت بردن از برخی از زمان و یا در نزدیکی آب را با برخی از قایق ها و لوله های داخلی.

 • مردم بازی و لذت بردن از آب در لیک ال سینور به عنوان درجه حرارت به بالا از 104 درجه در لیک ال سینور در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بازی کودکان در یک بادی به عنوان آنها خنک کردن در لیک ال سینور به عنوان درجه حرارت به بالا از 104 درجه در لیک ال سینور در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مردم نشستن بر روی صندلی در امتداد ساحل به عنوان آنها خنک کردن در لیک ال سینور به عنوان درجه حرارت به بالا از 104 درجه در لیک ال سینور در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • مردم سالن را تحت سایبان در امتداد ساحل به عنوان آنها خنک کردن در لیک ال سینور به عنوان درجه حرارت به بالا از 104 درجه در لیک ال سینور در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک پسر بچه جهش از یک تیوب او به عنوان نمایشنامه در آب در لیک ال سینور به عنوان درجه حرارت به بالا از 104 درجه در لیک ال سینور در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • مردم بازی و لذت بردن از آب در لیک ال سینور به عنوان درجه حرارت به بالا از 104 درجه در لیک ال سینور در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک پسر و حمل لوله های داخلی او به عنوان نمایشنامه در آب در لیک ال سینور به عنوان درجه حرارت به بالا از 104 درجه در لیک ال سینور در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بازی کودکان در یک بادی به عنوان آنها خنک کردن در لیک ال سینور به عنوان درجه حرارت به بالا از 104 درجه در لیک ال سینور در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • نه هر کس می خواست به دست و پا زدن خود امینی تابلوهای دست و پا زدن در اطراف دانا پوینت بندر در دانا پوینت در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 به عنوان درجه حرارت رسیدن به نزدیک 100 درجه داخلی اما بسیار سرد و درجه حرارت غالب با یک نسیم اقیانوس در دانا پوینت. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • با کودک ساحل پر از ساحل را برانگیخت مختلف شناور را راه خود را در اطراف دانا پوینت بندر در دانا پوینت در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 به عنوان درجه حرارت رسیدن به نزدیک 100 درجه داخلی اما بسیار سرد و درجه حرارت غالب با یک نسیم اقیانوس در دانا پوینت. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک سگ با پوشیدن lifevest است در lookout در مقابل امینی دست و پا زدن هیئت مدیره در دانا پوینت بندر در دانا پوینت در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 به عنوان درجه حرارت رسیدن به نزدیک 100 درجه داخلی اما بسیار سرد و درجه حرارت غالب با یک نسیم اقیانوس در دانا پوینت. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ساحل را برانگیخت استراحت در sandbar در کنار اسکله در دانا پوینت بندر در دانا پوینت در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 به عنوان درجه حرارت رسیدن به نزدیک 100 درجه داخلی اما بسیار سرد و درجه حرارت غالب با یک نسیم اقیانوس در دانا پوینت. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک boater تنظیم چتر خود را به عنوان او می سازد راه خود را در اطراف دانا پوینت بندر در دانا پوینت در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 به عنوان درجه حرارت رسیدن به نزدیک 100 درجه داخلی اما بسیار سرد و درجه حرارت غالب با یک نسیم اقیانوس در دانا پوینت. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

گرما منجر به یک جفت براش آتش سوزی در هالیوود هیلز و اکتون در روز شنبه. آتش نشانان خاموش چمن آتش در امتداد 101 آزادراه در Cahuenga بلوار فقط بعد از 1 بعد از ظهر, مقامات گفت.

حدود یک ساعت بعد یک برس آتش تا به حال مشتعل در اکتن تورم به دو هکتار قبل از آتش نشانان خود را متوقف جلو پیشرفت لس آنجلس مقامات اداره آتش نشانی گفت.

در سن برناردینو آتش نشانان کردم سریع رسیدگی در دو هکتار پوشش گیاهی آتش در موسکی آغاز شده است که حدود 4 p. m., مقامات گفت.

در حالی که بسیاری از مناطق باقی می ماند نسبتا خشک و افزایش رطوبت هوا انتظار می رود در اورنج کانتی و Gregoria گفت: ممکن است احساس چسبنده خارج برای برخی از.

"اگر ممکن است, اقامت, در, سرد, air-conditioned rooms, و اگر شما نیاز به خارج از منزل انجام فعالیت های آن را در اوایل صبح و یا در شب" Gregoria گفت. "شماره یک چیز برای مطمئن شوید که شما را هیدراته باقی بماند. اگر شما در خارج فقط نگه دارید که آب مفید است."

دمای شد پیش بینی به افت حدود 10 درجه در اورنج کانتی در روز دوشنبه در حالی که امپراتوری درون مرزی پیش بینی شده بود به پایین آمدن به اواسط به بالا-90s Gregoria گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن