داده های جدید نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس در خانه های سالمندان و دیگر نهادی تنظیمات

اطلاعات جدید منتشر شده در این هفته توسط لس آنجلس وزارت بهداشت نقاشی یک مشکل تصویر از شیوع کروناویروس در نهادی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 اردیبهشت 1399

اطلاعات جدید منتشر شده در این هفته توسط لس آنجلس وزارت بهداشت نقاشی یک مشکل تصویر از شیوع کروناویروس در نهادی تنظیمات و پتانسیل برای ادامه پخش كردن, وجود دارد, به خصوص در دراز مدت مراقبت از امکاناتی که خانه سالمندان — در میان آسیب پذیرترین به COVID-19.

که داده های جدید شامل 270 از 275 نهادی تنظیمات — از خانه های سالمندان به زندانها — که حداقل یک مورد از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. این شهرستان گفت: آن بررسی 3,115 موارد — 1,826 در میان ساکنان و 1,289 در میان کارکنان — در آن دسته از امکانات از جمله 47 تنظیمات اضافی پس از جمعه, مارس 17.

داده های جدید آمد تا کارشناسان بهداشت و درمان دست و پنجه نرم کردن با تحول شواهد در مورد COVID-19 با بخش بهداشت و درمان مدیر گفت: در روز یکشنبه, مارس 22 که مقامات نیاز به استراتژی های جدید در حال حاضر که آنها می دانند که افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس به دیگران است. که مقامات گفته اند می تواند منجر به بزرگتر شیوع بیماری در خانه های سالمندان با کارکنان عبور ویروس بر روی بیماران خود را.

بزرگترین شیوع این داده ها نشان می دهد رخ داده است در نوعی درخت خلنگ یا خاربن بلوط در غروب آفتاب در لس آنجلس که تا به حال 68 کارکنان و 76 ساکنان که آزمایش مثبت از شنبه. اما تأکید چگونه این ویروس می تواند به گسترش در محصور امکانات شهرستان نیز ذکر شده نوعی درخت خلنگ یا خاربن است و با داشتن یکی دیگر از 42 احتمالی موارد است. وزارت بهداشت تعریف احتمالی مورد به عنوان یک فرد در ارتباط با شیوع بیماری با علائم بالینی و تست شده است.

Countywide نزديک به 38 درصد یا 241 نفر که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 آمد و اقامت در یک نهادی تنظیم اکثریت قریب به اتفاق آنها در پرستاری ماهر امکانات. که به مراتب بالاتر از دولت به طور متوسط حدود 20 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان ساکنان خانه سالمندان.

یک نماینده برای Brier بلوط گفت: تاسیسات تطبیق یک به سرعت در حال تحول وضعیت و انجام همه چیز را می تواند برای جلوگیری از شیوع بیماری از جمله محدود کردن بازدید کنندگان و غربالگری ساکنان و کارکنان است.

"من می توانم به شما اطمینان دهم که ما در حال کار در سراسر ساعت" گفت: Budgie امپرو ارشد بالینی افسر در نوعی درخت خلنگ یا خاربن بلوط در غروب آفتاب "انجام همه چیز را در قدرت ما — و همه چیز را به کارشناسان پزشکی می دانیم که در این زمان برای محافظت و نگه داشتن بیماران ما ساکنان و کارکنان به عنوان سالم و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است."

بعدی بیشترین شیوع در شهرستان از جمله هر دو تایید شده و احتمالی موارد رخ داده در ایالت کالیفرنیا زندان در لان کاستر که در آن 54 زندانیان و 15 اعضای هیات آزمایش مثبت و دیگری 42 زندانیان فرض مثبت با توجه به داده ها.

یک نماینده دولت زندان نمی تواند نظر رسیده است.

اما در حالی که تادیبی امکانات مراکز درمان پناهگاه و خانه گروه نیز تشکیل نهادی تنظیمات موارد گزارش شده اند که عمدتا شامل پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک.

دسته ای از اطلاعات منتشر شده از این شهرستان — که شامل مرگ و میر — همچنین تا اندازهای متفاوت از یک لیست از پرستاری ماهر امکانات قرار داده شده توسط دولت در روز شنبه نشان داد که 148 خانه های سالمندان به حال شیوع کروناویروس در L. A. شهرستان است. دولت لیست تنها شامل تعداد افراد در هر سایت که تست مثبت می کند و شامل موارد احتمالی برای کسانی که علايم اما هنوز آزمایش شده است.

بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: این شهرستان به دنبال کمک از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به کمک خاص شامل شیوع بیماری; مقامات همچنین با دولت و تيم سلامت برای تکمیل نیروی انسانی در بدترین آمار خانه های سالمندان.

"یکی از بزرگترین مشکلات ما داشتن در خانه های سالمندان است که آنها مقدار زیادی از کارکنان که به خاطر آنها آلوده هستند و آنها بیمار هستند" فرر گفت. "به طوری که باعث ایجاد یک وضعیت حتی بدتر در هر یک از این پرستاری تسهیل با شیوع چرا که آنها کمتر کارکنان.

"ما خواسته ایم برای کمک به مطمئن شوید که همه ما در خانه های سالمندان به اندازه کافی کارکنان," او اضافه شده است. "ما مرتب برای تسکین کارکنان به طوری که آنها می تواند باز بماند و همچنان به مراقبت از بیماران خود را."

مقامات با کنزینگتون ردندو بیچ برای مثال گفت: تسهیلات — با 19 کارکنان و 23 ساکنان تست مثبت و یکی دیگر از اعضای هیات و ساکن ذکر شده به عنوان محتمل بود با همکاری نزدیک با مقامات بهداشت شهرستان. چهار نفر در این مرکز فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 مدیریت تایید شده قبلا.

"ما درمان هر کسی است که هر گونه علائم آبریزش بینی یا گلو درد, برای مثال, در یک بسیار محتاط راه درخواست از آنها برای خود جدا برای 72 ساعت" گفت: مدیریت شریک دیوید Faeder.

در تسهیلات 30 ساکنان و 29 اعضای هیات آزمایش منفی بودند که در ابتدا ذکر شده به عنوان موارد احتمالی در شهرستان لیست.

"ما همچنان به برجسته و رابطه تعاونی با L. A. گروه (عمومی) سلامت و قدردانی از همه آنها انجام داده اند با ما" گفت: Kensington سخنگوی Andrea Obston. "ما همچنان به انجام تمام روش ها و پروتکل ها ما قبلا برقرار خواهد شد و تمرین آن برای آینده قابل پیش بینی."

خانه های سالمندان قرار داده شده است در بسیار دشوار موقعیت های به تازگی, به عنوان آنها تعادل نیاز به حفاظت از ساکنان خود را و حق حفظ حریم خصوصی با توجه به Jason Belden, مدیر آمادگی اضطراری با انجمن کالیفرنیا از امکانات بهداشتی که نشان دهنده 900 پرستاری ماهر امکانات و 450 میانی مراکز مراقبت.

پرستاری ماهر امکانات خاص تا به حال مشکل به اندازه کافی تامین تجهیزات حفاظت فردی در اوایل Belden گفت. تا حدود یک هفته پیش راهنمايي از CDC اعلام کرد که تنها کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم COVID-19 باید پوشیدن ماسک. این راهنمایی می تواند در معرض بسیاری از ساکنان برای بیش از یک ماه به کارکنان که حامل ویروس و آن را نمی دانند چون آنها نشان دادند که هیچ علائم Belden گفت.

"من صحبت کرده ایم و به اندازه کافی از آنها را به می دانم که آنها شخصا ویران" Belden گفت: از مدیران مرکز در سراسر کشور. "آنها مراقبت عمیقا در مورد مردم در ساختمان های خود را. تاپیک کلی نا امیدی. من نمی دانم که وجود دارد این است که هر گونه سرزنش ، ما عامل تحت شرایط آنها فکر کردم مناسب ترین و متعادل است که با توانایی ما برای PPE."

فرر اذعان کرد این هفته که آنچه مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر در مورد این ویروس تغییر کرده است.

"به نظر می رسد ما در اشتباه بودند" فرر گفت. "با اطلاعات جدید روشن شده است که افراد بدون علامت هستند قادر به گسترش ویروس.

"ما مجبور به تغییر استراتژی ما," او اضافه شده است.

اما این آسیب در برخی موارد ممکن است در حال حاضر انجام شده است — به خصوص در طولانی مدت ماشین امکانات.

"ما راه اندازی یک سیستم که در آن کارگران نمی تواند در آمده که علامتی," فرر گفت: در روز سه شنبه. "ساخته شده است که آن را آسان تر از هر کسی که فکر می کردم برای کارکنان به ندانسته و ناخواسته به گسترش این ویروس به کسانی که به آنها عشق مراقبت از."

خانه سالمندان نمایندگان و اعضای خانواده برخی از ساکنان خانه سالمندان در این هفته به نام برای تست اجباری به طوری که در دراز مدت مراقبت از امکانات دانم که آیا هر یک از کارکنان خود یا افراد تمایل آنها به COVID-19.

"ضروری است که تست اجباری می شود" گفت: Michael تیره, کارکنان, وکیل کالیفرنیا برای طرفداران برای پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. "اگر شما مراقبت از سلامت کارگر که آلوده است و شما در حال تغذیه با دست یکی که 80 سال با یک بیماری زمینهای شما درست کردم که فرد بیمار است."

لوری اسپیواک که 86 سال با پدر زندگی می کند در چتسورث پارک مراقبت های بهداشتی مرکز موافقت کرد.

"اگر تست در دسترس است," او گفت: "چرا در جهان آنها الزامی تست در چنین مکان های خطرناک برای بزرگان?"

اسپیواک پدر به تازگی یک سکته مغزی او را حتی بیشتر در معرض خطر شدید COVID-19 علائم. در اوایل این ماه او دریافت یک تماس از چتسورث پارک مورد یک مورد تایید شده وجود دارد — و آن را به سمت چپ او تعجب که آیا به جلو و پدرش در خارج از مرکز.

"من نمی فهمم چرا این تست از کارکنان یک بار وجود دارد یک مورد تایید شده آن را یک روال" او گفت:. "به نظر می رسد مانند آن خواهد بود که بهترین راه برای محافظت از کارکنان از آوردن آن به خانه و همچنین حمایت از افرادی که در این مراکز.

اما اجباری, تست بر اساس اظهارات مقامات بعید به نظر می رسد حداقل در هر زمان به زودی.

فرر گفت: به همان اندازه در طول پنج شنبه جلسه هر چند او اذعان نیاز برای افزایش تست در امکانات با شیوع است.

"ما توافق دارند که باید وجود داشته باشد گسترده تست در هر خانه سالمندان وجود دارد که در آن در حال شیوع" فرر گفت. "ما در حال همکاری با دولت در کمک به ما افزایش ظرفیت ما به راحتی قادر به انجام این کار تست شده است."

اما پس از آن وجود دارد پاسخ حاوی شیوع.

در سراسر ایالت برای مثال امکانات مورد نیاز از مداخله دولت و تیم سلامت به کمک نیروی انسانی. این تیم نشان دهنده یک راه برای جلوگیری از یک وضعیت مانند آنچه رخ داده است در ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در کنار رودخانه که در آن ساکنان تخلیه شدند پس از کارکنان حاضر به نشان می دهد تا برای کار.

برای اریکا منتس که 81 سال از پدر ساکن در خانه سالمندان و در حال حاضر با دو مورد تأیید ماه گذشته شده است پر از اضطراب. او تنها قادر به دیدن پدرش از طریق یک درب شیشه ای به عنوان کل تسهیلات مانند بسیاری از دیگران ممنوع بازدید کنندگان است.

"بدون بازدید کنندگان این هنوز هم در اطراف" منتس گفت با تعجب. "آنها به اندازه کافی ندارد PPEs وجود دارد برای کارکنان و من آنها را احساس کنید."

برای لیست کامل از شیوع بازدید Publichealth.LACounty.gov.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im