جنوب کالیفرنیا دموکرات رای از طریق پروکسی جدید تحت قوانین خانه; خواهان سو

بیش از یک دوجین خانه اعضا از جنوب کالیفرنیا در زمان استفاده این هفته از یک قانون جدید که اجازه می دهد تا آنها را به رای دادن در قانون از راه دور از طریق پروکسی برای اولین بار در تاریخ.

مجلس نمایندگان در خط یک حزب رای این ماه تایید دموکرات مورد حمایت حکومت موقت تغییر عضو می تواند بازگشت به کار بدون ایجاد سنبله در coronavirus موارد به مقامات بهداشت عمومی آمریکایی ها را تشویق به جلوگیری از پرواز و به کار از خانه اگر آنها می توانند. از راه دور سیستم رای گیری خواهد شد تا آن را امن تلقی اعضا برای سفر در فرد رای گیری.

“مانند بسیاری از آمریکایی ها من مشغول به کار از راه دور در این بیماری همه گیر در هر زمان ممکن است به منظور حفظ جامعه, خانواده من و خودم امن” گفت: Rep. مایک لوین دموکرات از سان جوان کاپیسترانو نمایندگی 49 منطقه که یکی از 74 نمایندگان به استفاده از یک پروکسی رای دهندگان در این هفته.

اما از راه دور سیستم رای گیری را تبدیل به یک flashpoint برای چه دو طرف در پاسخ به همه گیر با دموکرات مدلسازی احتیاط در حالی که جمهوری خواهان پخش است که آن را امن برای بازگشت به کار.

هیچ خواهان استفاده از پروکسی سیستم رای گیری گفت: آنها بر این باورند آن را نقض قانون اساسی است.

“قانون اساسی روشن است – ‘کنگره باید جمع آوری…'” Rep. کن کالورت خواه از تاج توییتی چهارشنبه. “پروکسی رای گیری طرح طراحی شده توسط سخنران پلوسی خلاف قانون اساسی است و هر لایحه ما از عبور از زیر آن در لرزان حقوقی زمین. آن را بیش از حد به درخواست اعضای خانه به نشان می دهد تا به کار؟”

کالورت امضا بر روی مدنی طرح دعوی در دادگاه واصل این هفته توسط خانه اقلیت سخنران کوین مک کارتی Bakersfield بیش از قوانین تغییر, درخواست دادگاه برای جلوگیری از پروکسی رای گیری.

دموکرات ها می گویند قانون اساسی کارشناسان به بررسی سیاست که همچنین اجازه می دهد تا به صورت مجازی در جلسات کمیته. آنها استدلال می کنند که تغییرات قانونی و با استناد به گذشته تغييرات مانند سال 1973 حرکت اجازه می دهد تا رای گیری الکترونیکی. آنها همچنین با استناد به یک سال 1892 دادگاه عالی تصمیم گیری است که اجازه می دهد تا هر قانونی مجلسی مجموعه ای روش خاص خود را.

اگر آن را برای پروکسی رای گیری برخی از دموکرات ها می گویند که آنها نمی توانسته اند به نمایندگی از موکلین خود در تمام هفته های گذشته است.

Rep. گیل کیسنرس از یوربا لیندا که 39th منطقه شامل بخشهایی از لس آنجلس و سان برناردینو و نارنجی, استان ها, تا به حال عمل جراحی فتق در روز سه شنبه. خود را سخنگوی کودی Sibulo گفت: کیسنرس تا به حال فتق به مدت شش هفته اما عمل جراحی انتخابی در نظر گرفته شد و به تعویق افتاد در طول بیماری همه گیر.

“پس از یک هفته از درمان من باید بازگشت به حالت عادی” کیسنرس توییتی چهارشنبه. “تا آن زمان من به رای گیری توسط پروکسی.”

کیسنرس تعیین شده Rep. Chrissy Houlahan D-پن., به رای خود را در طبقه.

از آنجا که سیستم پروکسی لگد در روز شنبه بیشتر جمهوری خواهان از دموکرات ها از دست رفته آرا در هر لایحه ای که به طبقه حتی اگر دموکرات ها بیشتر خواهان 36 نمایندگان.

در طول پنج شنبه رای در یک لایحه به صاحبان کسب و کار کوچک انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها می توانند با استفاده از مزایای از حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از, برای مثال, 233 دموکرات ها رای به حمایت از این لایحه در حالی که 13 جمهوریخواهان رای نیست در همه.

تشکر. آلن Lowenthal, D-Long Beach, تعیین ویرجینیا در کنگره دونالد Beyer خود را به عنوان نماینده رای دهندگان. Lowenthal است “خود منزوی به عنوان آنجا که ممکن است در مشاوره پزشکی حرفه ای,” با توجه به سخنگوی کیت Higginbotham از 78 ساله است که در معرض خطر است. اما قبل از این قانون تغییر Higginbotham اشاره کرد که Lowenthal احساس آن بحرانی هنوز هم سفر به واشنگتن به رای قهرمانان عمل بسته امداد و پروکسی رای گیری قانون است.

تشکر. کتی پورتر, D-Irvine, که تا به حال coronavirus ترساندن در ماه مارس گفت: او چهره همان سوال بسیاری از مردم می خواهیم در طول pandemic: “چگونه می توانم کار من و حفاظت از سلامت کارگران ضروری و جامعه ما?” او گفت: ترکیبات او سزاوار به طور کامل نشان داده شده با آرای علاقه خود را. و او اشاره کرد که به غیر از زمانی که او تا به حال برای منزوی کردن او به عنوان منتظر نتایج از coronavirus آزمون, او گفت که او پرواز به DC در هر زمان رأی نامیده می شدند در طول این بیماری همه گیر.

“من پیش بینی بازگشت به DC برای برخی از آرا و دادن دقیق دستورالعمل های نوشته شده را در زمان واقعی به عنوان بحث درآمد حاصل برای من تعیین پروکسی” گفت: پورتر که در کنگره جنیفر Wexton ویرجینیا او پروکسی. “مانند بسیاری از آمریکایی ها از آن خواهد شد یک مخلوط از telework و ضروری در فعالیت فرد.”

لوین اشاره کرد که او را در سفر به واشنگتن برای رای دادن در هر coronavirus امداد لایحه تا کنون. اما او گفت: او پروکسی سیستم اجازه می دهد تا نمایندگان “را به اقدامات احتیاطی اضافی برای حفظ خودمان و دیگران امن” فقط به عنوان آنها انجام داده ایم با برگزاری مجازی شهر سالن کنگره جلسات کمیته و دیگر درگیری.

“من همچنان به گونه تصمیم در سفر به واشنگتن در یک مورد به مورد و بر اساس در حالی که آگاه از خطرات سلامتی برای همه و استفاده از مالیات دهندگان منابع مورد نیاز برای هر سفر گفت:” لوین که انتخاب Rep. دن Kildee میشیگان به عنوان پروکسی خود را.

حتی با پروکسی رای گیری در دسترس به آنها برخی از محلی دموکرات ها را از سفر به واشنگتن در این هفته.

Rep. لیندا سانچز, D-each one teach one که نشان دهنده 38th منطقه با حضور در طبقه جلسات و بازیگران پروکسی آرا برای چند تن از همکاران او. هنگامی که آن را به نوبه خود او را او عینک یک ماسک همانطور که او با نزدیک شدن به تریبون نشان داد که او به نمایندگی و اعلام کرد که آنها می خواستند به رای دادن.

خانه کاربران می توانید انتخاب کنید هر نماینده دیگر به عنوان پروکسی خود را و هر نماینده می تواند رأی به نمایندگی تا 10 همکاران. نمایندگان باید به ارسال اخطار کتبی از خود را تعیین به خانه کارمند و پروکسی سپس جهت در مورد نحوه رسیدگی به پروکسی رای. و کاربران می توانند تغییر و یا لغو آنها پروکسی در هر زمان.

وقتی که می آید زمان به وزن در قانون اعضای خود اطلاع پروکسی چگونه آنها مایل به رای دادن. نمایندگان و کارکنان خود را پس از تماشای جلسات آنلاین و به سرعت می تواند در بالا بردن پرچم اگر هر گونه اشتباه ساخته شده است. و مثل همیشه اعضا می توانند با ارسال بیانیه های عمومی در صورتحساب به رکورد کنگره در ازای دادن طبقه اظهارات.

این روند باعث می شود حس با تکنولوژی امروز اما هنوز چندان ایده آل نیست با توجه به مارسیا Godwin, استاد علوم سیاسی در دانشگاه لاورن.

حتی اگر اعضا را با دقت بررسی قانون گادوین گفت: اصلاحات و دیگر در آخرین لحظه تغییر می آمد تا در کف خانه. این روند همچنین می تواند به نفوذ ناروا به اعضای که جمع آوری چند نماینده رای او اشاره کرد. و او گفت: وجود دارد یک پتانسیل از دست دادن در روند مشورتی.

“حتی در hyperpartisan بار که قادر به به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با همکاران خود را آشنایی بیشتر در دراز مدت روابط حرفه ای,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که با قرار دادن گروه از مردم با هم در یک اتاق منجر به بیشتر معنی دار مذاکره و سازش است.”

جمهوری خواه فعالان و عربستان رقبا برای کرسی برگزار شد در حال حاضر توسط دموکرات ها را ضبط کرده و در فرصتی به رنگ محلی امتیازهای به عنوان بی سرپرست در وظایف خود است. منتقدان توجه داشته باشید که پروکسی رای گیری شروع و حتی به عنوان بسیاری از کشورهای در حال حرکت به بازگشایی بخش از اقتصاد است.

برایان Maryott که به چالش کشیدن لوین در CA-49 گفت: “اگر مایک مرده است-در مجموعه اجازه می دهد شخص دیگری به نمایندگی از منطقه ما در واشنگتن من داوطلب خواهد برای رفتن در جای خود و رای دهندگان باید در ذهن نگه دارید که در ماه نوامبر است.”

و در روز سه شنبه همان روز کیسنرس تا به حال عمل جراحی فتق, National Republican Congressional کمپین سخنگوی Torunn سینکلر ارسال یک ایمیل به انفجار او را برای استفاده از این سیستم پروکسی و گفت: “گیل تصمیم گرفته است او می تواند بهترین معرف CA-39 از نیمکت در خانه.”

بن بست در امتداد خط حزب پژواک ایدئولوژیک در جریان بحث در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری که بسیاری از دموکرات ها حمایت ارسال به تمام ثبت نام رای دهندگان این سقوط در نور از این بیماری همه گیر در حالی که جمهوری خواهان به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار در فرد رای گیری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de