LA County Sheriff شروع به نورد از بدن کم بعد از این سال – 5 سال پس از LAPD

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویسلس آنجلس کلانتر بخش تنظیم شده است به رول از بدن فرسوده دوربین های

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 خرداد 1399

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویس

لس آنجلس کلانتر بخش تنظیم شده است به رول از بدن فرسوده دوربین های خود را برای نمایندگان در پایان سه ماهه سوم این سال و پنج سال بعد از پلیس لس آنجلس آغاز برنامه خود —بر اساس یک گزارش منتشر شده در شنبه, ژوئن 16, توسط دفتر بازرس کل.

"LASD است عقب مانده به مراتب پشت عمده دیگر سازمان های پلیس در اختلاط تصویری تکنولوژی به عنوان وسیله ای برای پلیس نظارت و پاسخگویی عمومی" این گزارش توسط بازرس کل حداکثر شکارچی متحده است. "این گام رو به جلو آهسته آن را به عنوان تاریخی است."

در نظرات در طول یک شنبه تاون هال با پالم دیل و لنکستر ساکنان کلانتر الکس بیانوبا گفت: Lancaster خواهد بود در گروه اول از پنج ایستگاه به فن آوری های جدید.

کلانتر سرزنش پیشینیان خود و هیئت ناظران برای تاخیر و گفت: دوربین های بدن شده اند اولویت خود را پس از یک روز.

"دولت قبلی تا به حال پنج سال ... از اتلاف وقت تلف فرصت و چهار های مختلف برنامه های مختلف مطالعات و هیچ چیز تا کنون به ثمر رسید," کلانتر گفت. "در این هفته ما در حال برنامه ریزی ... آن تحویل داده شد به هیئت مدیره در دسامبر 2018 و این جایی است که چرخ سقوط واگن."

در عین حال یکی دیگر از مطالعه درخواست شد گفت: متهم هیئت عمدا کشیدن پای خود به منع او را از گرفتن یک "پیروزی." هیئت مدیره و کلانتر را wrangled در دادگاه و در جای دیگر بیش از یک میزبان از مسائل از جمله rehiring نمایندگان فسخ برای سوء رفتار و عدم به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک درخواست شده توسط OIG.

ناظران به طور کلی اصرار دارند که آنها به دنبال همکاری هر چند خود غضب است که گاهی اوقات آشکار در حالی که کلانتر به نظر می رسد به این باور آنها انتقام در برابر او.

در این صورت بدن فرسوده دوربین های دیجیتال, به بحث های سیاست predated Villanueva — که سوگند on Dec. 3, 2018 — و نیز مشخص تصویب دوربین در دیگر سازمان های اجرای قانون از جمله پلیس لس آنجلس.

یک برنامه آزمایشی برای بخش کلانتر راه اندازی شد در سال 2014 اما برنامه ای برای گسترده تر رول به نظر می رسید به غرفه تحت وزن از سوالات در مورد زمان و نحوه انتشار فیلم های ضبط شده به نمایندگان و همچنین به عنوان چگونه به پرداخت برای ذخیره سازی و مدیریت مقدار گسترده ای از داده ها است.

به عنوان پس از آن-کلانتر جیم مک دانل هیئت مدیره این OIG اجرای قانون اتحادیه های کارگری و غیر نظامی نظارت کمیسیون کار می کرد به سمت یک اجماع در سیاست اداره پلیس لس آنجلس نورد دوربین های بخش گسترده ای.

هر چند پلیس لس آنجلس در ابتدا نگه داشته و برای ضبط های داخلی استفاده پلیس لس آنجلس تجدید نظر در سیاست خود در ماه مارس 2018 نیاز به انتشار تصویری از "بحرانی حوادث" مانند تیراندازی پلیس در 45 روز.

در موارد بالا مشخصات در این بخش عمل کرده است ، برای مثال در سال 2018 در ضربات پنالتی در معامله گر جو در دریاچه نقره ای — که در آن فروشگاه دستیار مدیر Melyda Corado کشته شد توسط پلیس لس آنجلس یک گلوله در یک تبادل آتش بین پلیس و یک مرد مظنون به تیراندازی دو نفر دیگر — رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور منتشر شد bodycam تصویری سه روز بعد.

ارزش فیلم نمی تواند واضح تر در زمانی که معترضان در سراسر کشور شده اند خشمگین اقدام به تصاویری از جورج فلوید 45 ساله سیاه پوست در مبارزه با نفس کشیدن در حالی برگزار شد با زانو سفید, مینیاپولیس افسر پلیس در حال حاضر به اتهام قتل.

در لس آنجلس پول نیز بوده است یک موضوع را با مکدانل درخواست برای 55 میلیون دلار در بودجه و 239 پرسنل جدید برای اجرای سیستم. هیئت مدیره تصمیم به تمرکز بر نصب دوربین های ثابت در شهرستان زندانهای برای مقابله با استفاده از زور علیه زندانیان.

این طرح در نهایت توافق بر بیانوبا و هیئت مدیره در سپتامبر سال 2019 انجام هزینه در حدود $35 میلیون و خواستار 33 کارکنان جدید. در آن زمان شهرستان اجرایی Sachi Hamai گفت: آن را به حدود 19 ماه به رول از دستگاه به بیش از 5,200 نمایندگان و ماموران امنیتی عامل از 58 ایستگاه های گشت و sub-ایستگاه 84 شهرستان امکانات و نه کامیونیتی کالج ها با رول انتظار می رود در نیمه اول سال 2022.

قرارداد با فروشنده ارائه دوربین های دیجیتال و خدمات مربوط است و هنوز در حال مذاکره با توجه به OIG.

این اتحادیه پس از تصویب یک bodycam سیاست — که این گروه هنوز برای عموم منتشر شد — اما OIG و COC باید تغییرات توصیه می شود. با استناد به کلانتر عدم پاسخ به دو احضاریه صادر شده توسط COC این OIG تاکید نگرانی در مورد چگونه این برنامه می تواند اجرا شود.

"تهاجمی مقاومت به نظارت و بررسی از بخش رفتار نشان می دهد سیاست مبتنی بر نگرانی در مورد بدن فرسوده دوربین برنامه ضروری" در این گزارش اعلام کرد.

این LASD سیاست "تا حد زیادی آینه" که از پلیس لس آنجلس با توجه به شکارچی. اما از آن جایی که واگرا آن به نفع نمایندگان, او گفت:.

"نگرانی وجود دارد که این سیاست کمک های مالی سرپرستان و نمایندگان بیش از حد اختیار در تصمیم گیری زمانی که به روشن یا خاموش کردن یک بدن فرسوده دوربین و که هیچ پاسخگویی برای معاون عدم فعال بدن فرسوده دوربین" با توجه به OIG گزارش.

روال ممیزی به شناسایی سوء ممنوع سیاست. آن را نیز اجازه می دهد تا نمایندگان به نقد و بررسی فیلم قبل از نوشتن گزارش با توجه به OIG که اضافه شده است که این افزایش "ابراز نگرانی کردند" توسط مدافع و جایگزین مدافع در مورد نمایندگان جعل اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

با وجود سوء ظن شکارچی به شدت توصیه می شود در حال حرکت رو به جلو است.

"پیاده سازی بدن-دوربین های فرسوده یک ضرورت فوری" این گزارش نتیجه می گیرد.

همراه با Lancaster, قرن, Lakewood, صنعت و غرب هالیوود ایستگاه میله میله برای اولین بار مکان های که در آن گشت نمایندگان خواهد بود که مجهز به دوربین است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de