منبع: فرشتگان را ادامه پرداخت جزئی leaguers از طریق پایان ماه ژوئن

فرشتگان را ادامه پرداخت خود را جزئی بازیکنان لیگ 400 دلار در هفته از طریق پایان ماه ژوئن یک منبع تایید به جنوب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 خرداد 1399

فرشتگان را ادامه پرداخت خود را جزئی بازیکنان لیگ 400 دلار در هفته از طریق پایان ماه ژوئن یک منبع تایید به جنوب کالیفرنیا اخبار گروه در روز جمعه.

جزئی بازیکنان لیگ در تمام 30 تیم را در حال حاضر دریافت حداقل 400 دلار در هفته از طریق پایان ماه. اوکلند را تنها تیم به توقف پرداخت بارگیری در حالی که جزئی لیگ فصل متوقف Covid-19 شیوع.

اما صاحب جان فیشر گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل روز جمعه که او تغییر ذهن خود را پس از مشاوره با تیم مقابل دفتر. او عذرخواهی کرد و متعهد به پرداخت جزئی leaguers 400 دلار در هر هفته از طریق پایان خود را که قبلا برنامه ریزی شده فصل به فصل.

یک و فرشتگان بودند دو تا از چهار تیم نشان داد که برنامه های خود را به صورت جزئی لیگ پرداخت های این هفته است. داجرز قبلا متعهد به پرداخت جزئی leaguers 400 دلار در هفته از طریق پایان ماه ژوئن. علاوه بر این پارچ دیوید قیمت شخصا ارسال a $1,000 چک به هر طفره زن جزئی لیگ بازیکن این ماه است.

لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان MLB' انجمن در حال حاضر در حال مذاکره پارامترهای پتانسیل 2020 فصل است. انتظار می رود که برخی از بازیکنان در حال حاضر در تیم' minor league سیستم اضافه خواهد شد به لیگ برتر فهرست اسامی اگر فصل آغاز می شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن