برخی از دره سان Gabriel مدارس اعلام سقوط برنامه ریزی برای آموزش

برخی از مدارس در دره سان Gabriel اعلام کرده اند برنامه های خود را برای بازگشایی — یا که آنها قطعا نمی خواهد ما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 تیر 1399

برخی از مدارس در دره سان Gabriel اعلام کرده اند برنامه های خود را برای بازگشایی — یا که آنها قطعا نمی خواهد مانند گلندورا و چارتر اوک unifieds — برای سقوط.

برخی از این تصمیمات آمد قبل از لس آنجلس مقامات بهداشتی اعلام کرد مدارس در شهرستان می تواند تصمیمات خود را در مورد فرد راهنما در دوشنبه, جولای 13.

وزارت بهداشت مشاوره به دنبال اخبار لس آنجلس Unified School District مدارس باقی خواهد ماند آنلاین برای ترم پاییز.

در دره سان Gabriel تا کنون تنها یک مدرسه منطقه رزمید اعلام کرده است که مدارس باز خواهد شد در پاییز. دو نفر دیگر واله Lindo منطقه مدرسه و معبد شهر متحد اتخاذ خواهد شد ترکیبی مدل یادگیری معنی کلاس خواهد بود تا حدی آنلاین و حضوری.

در شخص

رزمید منطقه مدرسه برنامه ای برای بازگشایی مدارس در 19 اوت با توجه به اعلام ساخته شده در ژوئن 30. هنوز که اعلام شد با این نکته که مقامات منطقه را بازگشایی انعطاف پذیر است. دانش آموزان را ملزم به پوشیدن ماسک و میز خواهد بود از هم جدا شده با 6 پا.

پدر و مادر نیز باید به صفحه نمایش خود کودکان و نوجوانان برای coronavirus علائم مانند قبل از آنها بازگشت به مدرسه از جمله عطسه و سرفه و یا درجه حرارت بالا است. این بیانیه همچنین می گوید مدارس را تمیز و ضد عفونی حداقل روزانه.

یادگیری ترکیبی

در واله Lindo مدرسه منطقه در سوت ال مونته دانش آموزان را به بازگشت به دانشگاه Aug. 17 برای یادگیری ترکیبی. زمانی که در پردیس دانش آموزان را مجبور به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. مدارس نیز کاملا تمیز.

از اوت. 3-7 منطقه برگزار خواهد شد توزیع drive-thru بنابراین پدر و مادر می توانید انتخاب کنید تا لوازم مدرسه و لپ تاپ. دانش آموزان را نمی خواهد اجازه را به کوله پشتی و یا بطری های آب به مدرسه.

معبد شهر متحد اعلام کرد در ژوئن 11 آن مدارس نیز اتخاذ ترکیبی یادگیری برنامه. اما پدر و مادر می توانید انتخاب برای نگه داشتن بچه ها خود را در خانه به صورت کاملا آنلاین برنامه آموزشی اعلام این خبر گفت:.

این منطقه را با استفاده از بوم های آموزشی آنلاین پلت فرم محبوب در میان کالج ها و دانشگاه ها.

فقط آنلاین

در دره سان Gabriel تا کنون مقامات از گلندورا و چارتر اوک مناطق اعلام کرده اند آنها باقی خواهد ماند آنلاین برای ترم پاییز.

در بیانیه ای ساخته شده توسط سرپرست پنه لوپه DeLeon, گلندورا مدارس باقی خواهد ماند بازگشت به آموزش در Aug. 24 استفاده از بوم.

اما DeLeon همچنین گفت رهبران منطقه نگاه خواهد کرد در ادامه به برنامه ریزی برای یادگیری ترکیبی طوری آموزش می تواند بازگشت به پردیس هنگامی که امن است.

در منشور بلوط سرپرست جیم اردن در بیانیه ای گفت: مراجع عظام تقلید نسبت به این خبری است که او باور ندارد آن را بی خطر است برای بازگشت به فرد آموزش در پاییز. وی افزود: هر دانش آموز در این منطقه خواهد شد دریافت یک دستگاه الکترونیکی برای کلاس های روزانه.

مدارس دیگر در دره سان Gabriel اند هنوز رتبهدهی نشده است اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی برای ترم پاییز.

اما برخی از جمله ال مونته اتحادیه دبیرستان منطقه و مونروویا متحد با هم قرار دارند نیروهای وظیفه و انجمن به جمع آوری بازخورد از والدین دانش آموزان و استادان در مورد بازگشایی. Mountain View مدرسه منطقه در ال مونته میزبانی مجازی town hall در دوشنبه, جولای 16 به بحث در مورد بازگشایی برنامه.

ویرایشگر فرد Robledo کمک به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب