برخی از زندانیان در کالیفرنیا زندانها واجد شرایط اولیه برای انتشار به ساقه coronavirus گسترش

دولت زندانیان در زندان های کالیفرنیا که کمتر از 180 روز از چپ به خدمت و دیدار با برخی معیارهای دیگر منتشر خواه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 خرداد 1399

دولت زندانیان در زندان های کالیفرنیا که کمتر از 180 روز از چپ به خدمت و دیدار با برخی معیارهای دیگر منتشر خواهد شد جلوتر از برنامه آغاز چهار شنبه, جولای 1, به امید شیوع بیماری های ناشی از COVID-19 مقامات روز سه شنبه گفت.

این حرکت با هدف افزایش فضای داخل زندانها در نتیجه اجازه می دهد برای بهتر فیزیکی فاصله و جداسازی بیماران و می تواند تاثیر زندانیان در امکانات در سراسر کالیفرنیا. کسانی که مجاز به ترک زندان جلوتر از برنامه ارائه خواهد شد COVID-19 آزمون کالیفرنیا Depatment از اصلاحات و توانبخشی مقامات گفت: در انتشار اخبار.

زندانیان یافت آلوده قبل از انتشار قرار داده خواهد شد را به وضعیت مسکن است که اجازه خواهد داد که برای جداسازی و نظارت است.

واجد شرایط زندانیان هم قرار داده خواهد شد بر دولت نظارت آزادی مشروط انتقال به شهرستان-اجرای "پس از انتشار جامعه نظارت" یا باید خود باقی مانده حکم تخلیه بسته به شرایط از خود حبس CDCR مقامات گفت. اوایل انتشار نخواهد بود واجد شرایط برای کسانی که مرتکب جرایم خشونت آمیز و یا کسانی که ثبت نام باید به عنوان مجرم جنسی. زندانیان paroled به عنوان بخشی از اورژانس سلامت اندازه گیری آورده شود ممکن است دوباره به زندان "به هر دلیلی" برای ادامه خدمت به خود و جامعه است.

هدف از آزاد کردن زندانیان زود است "به تقویت اقدامات برای حفاظت از کارکنان و زندانیان در دولت زندانها از گسترش COVID-19,", زندان, مقامات گفت.

بیش از 3200 زندانی و بیش از 560 کارکنان در زندانهای کالیفرنیا آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به CDCR آمار. وجود دارد 2,123 زندانیان برگزار شد در دولت-اجرای تاسیسات به طور فعال با ویروس آلوده که از سه شنبه شب.

تا کنون بزرگترین شیوع بیماری های رخ داده در Chuckawalla دره زندان ایالتی (CVSP) در بلایت و کالیفرنیا موسسه برای مردان (CIM) در چین. مقامات ضبط کرده 1,003 و 802 موارد در این تاسیسات بود. پانزده خارج از 17 CDCR زندانیان که پس از درگذشت پیمانکاری رمان coronavirus برگزار شد CIM.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از دولت های زندانیان منتشر خواهد شد جلوتر از برنامه به عنوان بخشی از این طرح رونمایی توسط CDCR در روز سه شنبه. قبلا مقامات اعلام کرده بود تسریع آزادی مشروط از حدود 3500 زندانیان در ماه آوریل است. زندانها نیز متوقف غیر ضروری بازديد و مصرف از زندانیان شهرستان برگزار شود. کلی جمعیت در CDCR امکانات در سراسر کالیفرنیا منقبض شده توسط بیش از 8000 زندانیان از اواسط ماه مارس مقامات زندان گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de