گردهمایی های اجتماعی تولید و افزایش دانشجو COVID-19 موارد

UC برکلی دانشگاه خدمات بهداشتی و پزشکی مدیر آنا هارت و دستیار معاونت مرد Nicolette ارسال پیغام زیر به دانشگاه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

UC برکلی دانشگاه خدمات بهداشتی و پزشکی مدیر آنا هارت و دستیار معاونت مرد Nicolette ارسال پیغام زیر به دانشگاه و جامعه گفت:

در طول هفته گذشته و یا بنابراین ما شاهد یک افزایش قابل توجه در UC برکلی دانشجویان تست مثبت برای COVID-19. آن است در مورد.

ما شاهد تعداد دانشگاه خدمات بهداشتی و موارد مثبت افزایش از یک کل در حال اجرا از 23 از زمان شروع این بیماری همه گیر به 47 هزار مورد در فقط یک هفته. اکثر این موارد ناشی از یک سری اخیر احزاب متصل به CalGreek سیستم که شامل دانش آموزان هر دو در داخل CalGreek جامعه و دیگران و منجر به برخی ثانویه گسترش در درون خانواده ها و در دیگر کوچکتر کرده است. به طور کلی این عفونت ها به طور مستقیم مربوط به رویدادهای اجتماعی که در آن دانش آموزان باید به دنبال اقدامات ایمنی اساسی مانند, فیزیکی, فاصله, پوشیدن پوشش صورت محدود کردن رویداد و گردهمایی در خارج.

زیر پروتکل های استاندارد برکلی بهداشت عمومی و بهداشت دانشگاه خدمات درگیر شده اند با تماس با ردیابی رسیدن به آن دسته از افرادی که تا به حال تماس نزدیک با دانش آموزان که تست مثبت مشاوره در مورد قرنطینه مورد نیاز و تشویق و تنظیم تست.

در ضمن پردیس بازیابی تیم در حال کار سخت برای برنامه ریزی برای ترم پاییز از جمله برنامه های برای بازگشت بیشتر دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی به دانشگاه. اما در نرخ ما شاهد افزایش موارد آن را تبدیل شدن به سخت تر به تصور آوردن دانشگاه ما جامعه را در راه ما تجسم.

افزایش موارد در سراسر کشور و به صورت محلی یادآور قدرتمند چگونه این بیماری مسری است و چگونه به سرعت این بیماری می تواند گسترش. شما می تواند بدون علامت و هنوز هم انتقال عفونت به دیگران است. در ادامه برای محافظت از خودمان و دیگران با دنبال همه دستورالعمل های بهداشتی بسیار مهم است.

آیا حضور در اجتماعات بزرگ و یا احزاب

 • جلوگیری از حوادث با جمعیت یا گروه های زیادی از مردم است.
 • آیا بازدید از مکان های شلوغ.
 • نمی معاشرت در داخل خانه با هر کسی خارج از خانواده خود است.
 • اگر شما می خواهید به جمع کوچک نگه داشتن آن به 12 یا کمتر از مردم خود را در "اجتماعی حباب" (همان, عدم تغییر گروه از مردم) آن را نگه دارید در خارج, اقامت 6 فوت از هم جدا و پوشیدن صورت پوشانده اند.

نگه داشتن امن فاصله فیزیکی

 • حفظ حداقل 6 فوت فاصله از دیگران در خارج از خانواده خود را در هر زمان ممکن است.
 • اجتناب از تماس با افرادی که بیمار هستند.

پوشیدن پوشش صورت

 • پوشیدن پوشش صورت در هر زمان شما هستند ،
 • پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در اطراف دیگران هستند که در فوری خود را خانواده.
 • پوشیدن صورت پوشش در تنظیمات عمومی و هنگامی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست.
 • اجتناب از دست زدن به صورت خود را پوشش دیگر نسبت به حذف و پاک کردن آن.

بود هماهنگ به سلامتی خود

 • بررسی متوسط روزانه است.
 • آگاهی از علائم COVID-19 و برای تست اگر شما هر گونه علائم.
 • اگر شما یک تب یا علایم دیگر از COVID-19 اجتناب از تماس با افراد دیگر.

ترم پاییز برنامه ریزی

اگر ما می تواند ما COVID-19 مورد تعداد کم ما می تواند همچنان به حرکت رو به جلو با ما ترم پاییز در نظر دارد.

ترم پاییز نگاه خواهد کرد و می تواند بسیار متفاوت است. همه — دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان — خواهد بود با پوشیدن یک ماسک مگر اینکه آنها را به طور کامل به تنهایی در اتاق خود و یا در دفتر. وجود خواهد داشت و فاصله گرفتن اقدامات در هر منطقه قابل تصور در سراسر محوطه دانشگاه.

ما در حال توسعه یک استراتژی تست برای کسانی که زندگی و کار و یا تحصیل در دانشگاه. این تست می تواند در ترکیب با تماس با ردیابی به تلاش برای شناسایی شیوع بیماری اولیه.

ما در حال بحث در مورد چگونه به منظور توسعه اجتماعی گروه سازه — small "حباب" از 10-12 دانش آموزان در محوطه دانشگاه. قصد این است برای افزایش تعامل اجتماعی در حالی که به طور کلی قرار گرفتن در معرض به طور چشمگیری کاهش می یابد. ما به حداکثر رساندن کنترل محیط زیست مانند تعیین راه پله به بالا یا پایین تنها محدود کردن اندازه کلاس و از بین بردن و یا تغییر بالا لمس مناطق به حدی ممکن است.

تست

تست یک ابزار مفید در تشخیص موارد و اطلاع رسانی دانشگاه و جامعه از زمان شيوع اما این چند بسیار مهم است محدودیت ها:

 • هیچ ابزار به دوباره تست ("آزمون و درمان") اگر شما در حال حاضر مثبت: آزادی از انزوا مصمم است توسط وزارت بهداشت و درمان بر اساس جدول زمانی و علائم منفی خواهد هر چیزی را تغییر دهید و نتیجه مثبت لزوما به این معنی نیست شما هنوز عفونی.
 • در حالی که ما در تلاش برای آزمون کسانی که تماس از تایید موارد آن بی فایده است برای انجام این کار خیلی زود (< 4 روز پس از قرار گرفتن در معرض) و منفی تست کند شما از 14 روز قرنطینه مورد نیاز عامه از آنجا که شما می توانید عفونی شدن بعد.

برای UC برکلی دانشجویان با علائم و یا کسانی که تا به حال تماس با کسی که تست مثبت تست در دسترس است در UHS بدون در نظر گرفتن بیمه. لطفا برای دیدن UHS تست صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این و گزینه های دیگر و مثل همیشه به دانشجویان توصیه میشود برای تماس UHS خط مشاوره در 510-643-7197 برای توصیه های پزشکی 24/7.

UC برکلی کارکنان با علائم خفیف می توانید تماس بگیرید و بهداشت شغلی COVID-19 تدریس خصوصی در خانه 510-332-7192 برای ارزیابی و دستورالعمل. نیز وجود دارد گزینه های محلی برای تست.

این دانشگاه متعهد به انجام همه ما می توانیم برای به حداقل رساندن عفونت و شیوع COVID-19 در پردیس در حالی که در ادامه بیشتر به ماموریت ما است. موفقیت این بستگی به همه ما انجام بخشی از ما برای حفظ خودمان و دانشگاه ما جامعه امن و سالم است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب