'شوهای کودکان و نوجوانان' مدیر Alex Winter, مصاحبه, کودک سابق ستاره ها در مورد محاکمه و صدمات کسب و کار

ایده ساخت یک فیلم مستند در مورد کودک هنرمندان چیزی بود که مدیر الکس زمستان می گوید او فکر می کردم در مورد اغلب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

ایده ساخت یک فیلم مستند در مورد کودک هنرمندان چیزی بود که مدیر الکس زمستان می گوید او فکر می کردم در مورد اغلب اما همیشه خود را کنار بگذارند بیش از دهه گذشته است.

"من آمد به عنوان یک بازیگر کودک" او می گوید: با گوشی از خود در ساوت پاسادنا خانه به تازگی. "من با تعداد زیادی از بازیگران کودک به عنوان یک مدیر در طول سال. و آن را به من رخ داده است که من تا به حال هرگز دیده می شود این داستان گفت: در راه صمیمی از افراد خود را.

"به خصوص در غیر تلخیص راه, جایی که آن را واقعا گسترده تر نگاه تجربه انجام این کار" زمستان می گوید. "و چگونگی اثرات آن خانواده انتقال به بزرگسالی و نوع فرهنگی پیامدهای آن است."

اما زمان هرگز به نظر می رسید کاملا درست می گوید این فیلمساز که قبل از تغییر عمدتا در پشت دوربین شهرت یافت بر روی صفحه نمایش در فیلم هایی مانند "Bill & ted's Excellent Adventure," بازی بیل مخالف کیانو ریوز به عنوان تد. یک قسط سوم می رسد در ماه اوت است.

سپس #MeToo جنبش باز یک میزبان جدید مکالمات — مورد آزار و اذیت جنسی و تجاوز برجسته ترین اما زیرکانه از سوء استفاده و مشکلات صنعت سرگرمی ،

"شوهای کودکان و نوجوانان" که برای اولین بار در HBO در یکشنبه 12 ژوئیه را پوشش می دهد همه از آن با یک همدلانه قلبی, نگاهی به تجارب بازیگران کودک از اولین روز هالیوود تا به امروز.

"#MeToo فقط کمک به ارمغان بیاورد این گفتگو به مقدم" زمستان می گوید. "نه این که فیلم ما همه چیز در مورد سوء استفاده, اما آن را متنوع تر گفتگو در مورد خطرات آسیب پذیری افراد در این صنعت است."

زمستان 54, می دانستم که بسیاری از بازیگران کودک از چهار دهه در کسب و کار و او به سرعت پر کردن فهرستی از مصاحبه شوندگان مایل به صحبت کردن علنی در مورد تجارب خود را خوب و بد در نشان می دهد کسب و کار.

بسیاری از آنها چهره های آشنا با استخدام در کانون توجه بازیگران, مانند, Henry Thomas, که فلک کشیده و به شهرت در "E. T." Wil Wheaton, standout در "Stand By Me و سری به طور منظم در "پیشتازان فضا: نسل بعدی" و اوان ریچل وود که رزومه شامل پروژه های "سیزده" به "Westworld."

دیانا سرا کاری نیست که نام بسیاری هنوز هم به یاد داشته باشید اما 101 ساله بازیگر که درگذشت در ماه فوریه بود که یک میلیونر به عنوان یک سکوت دوران کودکی بازیگر شناخته شده به عنوان کودک پگی و فیلم است که به او اختصاص داده و Cameron Boyce — یکی دیگر از زمستان مصاحبه شوندگان — یک بازیگر شناخته شده بیشتر برای کانال دیزنی نقش که فوت در 20 در سال 2019.

"من به دنبال مردم من فکر کردم خوب بود داستان اما پس از آن نیز قابل شناسایی خواهد بود که مردم می تواند مربوط به" زمستان می گوید. "من یک مقدار زیادی از همدلی برای تمام افراد به خاطر من زندگی می کردند از طریق آن.

"پس از آن واقعا فقط در مورد داشتن یک گفتگوی صمیمی," او می گوید. "و من فکر می کنم که اعتماد زد هر دو راه, چرا که آنها می دانستند که من می خواهم از طریق حداقل به عنوان بسیاری از آنچه آنها می خواهم از طریق بوده است اگر نه بیشتر از خودم."

Winter's tale

زمستان نیست به اشتراک گذاری تجارب خود را بر روی صفحه نمایش در "شوهای کودکان و نوجوانان" اما آنها در خط با داستان توسط بازیگران در حال حاضر ذکر شده و دیگران مانند تاد پل مارا ویلسون, Milla Jovovich and Jada Pinkett Smith.

به عنوان یک بچه به عنوان جوان به عنوان 5 یا 6 زندگی در سنت لوئیس او به نظر می رسد در آگهی های بازرگانی تلویزیون و مرحله پخش با پشتیبانی کامل از پدر و مادر او هر دو از آنها مدرن, رقصنده. کار خود را در زمان خاموش هر چند زمانی که خانواده به نیویورک نقل مکان و زمستان فرود یک نقش در برادوی و شرکت ملی تور — از اواخر 70s احیای "پادشاه و من"

"نه به جزئیات اسفبار اما من با آمار بسیار قابل توجهی تروما در اوایل," او می گوید: اشاره به سوء استفاده او قبلا صحبت کردن در مورد. "است که غیر معمول نیست — از نظر آماری بسیار رایج است.

"به طوری که شد بسیار ملموس منفی که من تا به حال برای مقابله با آن شد خیلی شدید و طولانی مدت" زمستان می گوید.

در "شوهای کودکان و نوجوانان" که یک تجربه نیز به اشتراک گذاشته شده توسط پل در حالی که با بازی در مجموعه تلویزیونی "قدیمیتر'rent سکته مغزی است." نه همه مشکلات این ستاره جوان مواجه شدند و به عنوان وحشتناک, اما همه آنها در تلاش برای آشتی دادن سفر عجیب و غریب از کودک به بزرگسالان به عنوان چهره های عمومی است.

"زمانی که شما در یک فیلم پر محیط کار در سن بسیار جوان و مقابله با استرس است که واقعا به معنای برای بزرگسالان — مدیریت رد این سطح از مسئولیت و فشار مالی همه که شما در حال توسعه در راه آلی" زمستان می گوید.

"این جالب ترین موضوع مشترک همه این افراد و این داستان من است که همه آنها تا به حال یک نوع شکست در یک نقطه خاص معمولا در اوایل 20s و تا به حال به نوعی از ارزیابی مجدد جنبه های زندگی خود را."

عالی به یکدیگر

زمستان ترک اقدام زمانی که او 17 ثبت نام در دانشگاه نیویورک به مطالعه تولید فیلم و نوشتن و کارگردانی اما چندی پس از او فارغ التحصیل شد او فرود آمد در لس آنجلس.

در مجموعه ای از "Bill & ted's Excellent Adventure" و به زودی آن عاقبت "Bill & ted's Bogus Journey," او می گوید که او در بر داشت یک محیط گرم است که در آن برای شروع به درمان از این پس از سانحه تنش نوجوان خود را حرفه ای.

آنها واقعا شخصیت های سرگرم کننده و بسیار کودکانه شخصیت های" زمستان می گوید از عنوان شخصیت. "کیانو و من واقعا از دوستان نزدیک و پس از آن انجام شد با کسی که آن را بسیار لذت بخش برای انجام با.

"ما مثل بازیگری با هر یک از دیگر," او می گوید. "ما نیز مانند حلق آویز کردن خاموش تنظیم شده است. وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد متقابل وجود دارد و به طوری که مفید بود.

"من فکر می کنم آنچه واقعا لطمه می زند, بازیگران جوان آینده است که آنها نمی دانند که به اعتماد و که می تواند بسیار مضر روانی. و پس از تجربه ساخت این فیلم که بسیار سالم و بسیاری از سرگرم کننده و نوع منطقه ایمنی در راه است."

ماه آینده "بیل و تد چهره موسیقی" می رسد اوج سال مکالمات بین زمستان ریوز و co-نویسندگان Chris Matheson و اد سلیمان.

"آن را با هر وسیله ای در سمت چپ میدان," زمستان می گوید. "کیانو و من تا به حال انجام بسیاری از دبستان چگونه به بازی بازی های شخصیت و چگونه ما را دوباره به آنها و کسانی که بچه ها می تواند بزرگسالان با کودکان و نوجوانان و خانواده ها و همسران و زندگی و تمام.

"پس از آن بود بسیار خانوادگی و گرم مجموعه, برای بازگشت به," او می گوید. "بسیاری از مردم نیز که در دو فیلم تمام راه را به آرایش و جلوه و چیزهای دیگر. پس از آن بود همان بزرگ پرنیان من قبلا.

"من می گویند آن را در واقع بزرگ شده چون همه ما تا به حال مقدار زیادی از تجربه زندگی و رک و پوست کنده همه ما تبدیل شدن به بسیار بهتر دوستان است."

واقعیت در مقابل داستان

در سال های اخیر, زمستان است با تمرکز بیشتر بر مستند از فیلم های به عنوان یک مدیر ساخت فیلم در مورد موضوعات از تاثیر از دانلود-و-فایل-های نسل به بیت کوین و پاناما مقالات. جدیدترین, "Zappa" داستان سنگ عجیب و غریب نابغه Frank Zappa شد مجموعه ای برای باز کردن در SXSW در ماه مارس قبل از همه گیر تعطیل خود برنامه ریزی 2020 جشنواره مدار.

او می گوید: او درست به زندگی طبیعت در واقع مبتنی بر فیلم و آزادی از روایت ویژگی های است که اغلب باید پیچ و تاب و واقعیت را به یک نقطه.

"شوهای کودکان و نوجوانان" اشاره می کند یک موقعیت یا نه بچه ها باید کار در این صنعت به جای انتخاب به نشان می دهد داستان های واقعی از افراد آن و اجازه دهید بینندگان را به خود قضاوت کنید.

"من نمی خواهم به یک آموزشی فیلم" زمستان می گوید. "آن را نمی باید یک نامه از 'آیا شما و یا آیا شما این چیز.' زندگی بسیار پیچیده است و من می دانستم که من تجربه بسیار مثبت و بسیار بسیار منفی و همه نوع از مسائل در میان است.

"به گام در مرحله با Yul Brynner و باز کردن یک نمایش با Constance Towers در 13 سال در برادوی تئاتر یک رویای واقعی آمده است که من هرگز چیزی غیر از فوق العاده خاطرات, برای," او می گوید. "اما برخی بسیار بد چیزهایی اتفاق افتاد که در آن سال.

"و این چیزی است که درایوهای من به فیلم های مستند در وهله اول — که زندگی سیاه و سفید نیست. "زندگی بسیار متناقض و وجود یک بود در تناقض است.

"من سعی می کنم به بتراشیم به عنوان نزدیک که من می توانم به حقیقت از شرایط انسانی در داستان من گفتن و حقیقت بشر از وضعیت کودکان در نشان می دهد کسب و کار بسیار متناقض."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب