باید دولت قید وثیقه از شرکت های بزرگ و یا به آنها وام ؟

پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا US$2.2 تریلیون بسته مالی با هدف تحریک اقتصاد آ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 فروردین 1399

پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا US$2.2 تریلیون بسته مالی با هدف تحریک اقتصاد آمریکا که شده خفه شده توسط CCP coronavirus شیوع یکی از قوی ترین انتقادات علیه آن است که این شامل شرکت سهیم خواهد بود. در واقع این برنامه وعده به پرداخت میلیون ها دلار به صورت نقدی به شرکت ها برای کمک به آنها آن را از طریق این زمان دشوار است. بسیاری استدلال می کنند که به جای کمک مالی شرکت ها تنها باید تمدید وام.

اشتباه نجات?

"صنعت هواپیمایی است که انتظار می رود برای دریافت برخی از [ما]$50 میلیارد دلار پول نقد و وام; بوئینگ که خواسته برای [ما] 60 میلیارد دلار است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای دریافت بخشی از یک [ما]$17 میلیارد صندوق. و کلی صندوق کمک مالی از برخی از [ما] 500 میلیارد دلار است که انتظار می رود مورد استفاده قرار گیرد برای صنایع دیگر مانند هتل ها و خطوط کروز است که کسب و کار و خشک" با توجه به نیویورک تایمز.

بسیاری از شرکت های هواپیمایی را ساخته اند سود در این سال های گذشته. اما هیچ یک از آنها را آماده کرده بود ذخایر برای مقابله با پتانسیل رکود اقتصادی. این است که چرا ؟ پس از همه, هر کسی با پایه های اقتصادی دانش می داند که فقط به عنوان خوبی وجود دارد که بار وجود خواهد داشت بار بد. با وجود این صرفه جویی برای یک رکود اقتصادی وضعیت به نظر می رسد کاملا پوچ به خصوص با توجه به این که صنعت هواپیمایی را صرف نزدیک به ما 45 میلیارد دلار در سهام buybacks در 8 سال گذشته.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

صنعت هواپیمایی است صرف به ما 45 میلیارد دلار در سهام buybacks در طول 8 سال گذشته. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

شرکت دادن بودجه به طوری که آنها می توانند خود را در غلبه بر مشکلات مالی است در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یک اتلاف پول مالیات دهندگان را. این نگرانی وجود دارد که ممکن است ترویج این ایده در میان شرکت های بزرگ که بدون توجه به آنچه آنها انجام می دهند دولت خواهد قیف پول به شرکت های خود را و آنها را ذخیره کنید. به جای آنها می خواهند که دولت به آنها ارائه وام های جدید و, اعلام moratoriums در وام های موجود. این فکر که اگر این شرکت ها مجبور به بازپرداخت پول آن را خدمت به اطمینان حاصل شود که تنها کسانی که در واقع قادر به عامل سودآوری را قبول دولت کمک کند در حالی که کسانی که به دنبال زالو عمومی ثروت خود را برای پوشش ضرر و زیان خواهد بود سمت چپ.

نیز وجود دارد که این مشکل چگونه امریکا در حال رفتن به افزایش ما 2 تریلیون دلار. "کنگره ندارد [ما] 2 تریلیون دلار به صرف و 2020 درآمد مالیاتی نمی خواهد شروع به پوشش این لایحه است. این بدان معنی است که دولت فدرال را به طور موثر به چاپ پول به احتمال زیاد در یک راه مستقیم با صدور جدید خزانه داری بدهی و با استفاده از بانک فدرال رزرو به عنوان یک backstop برای خرید آن اگر سرمایه گذاران نمی خواهد" با توجه به تپه. در کوتاه مدت بیش از حد اعتباری ممکن است کمک به اقتصاد ایالات متحده برای جلوگیری از هر گونه مشکل جدی است. اما رها کردن چنین مبالغ هنگفتی قطعا اثر منفی خواهد شد و دام میلیون ها نفر از آمریکایی ها در آینده در بدهی های غیر ضروری.

Fintech دخالت

Fintech شرکت شده اند لابی برای گرفتن یک تکه از چند تریلیون دلاری بسته محرک. نوآوری مالی در حال حاضر یک صنعت گروه متشکل از شرکت های مانند پی پال, خط خطی و مربع خواسته است دولت شامل اعضای آن در هر متحده بودجه اضطراری برنامه برای کسب و کار. در نامه این گروه استدلال می کند که آنها در یک موقعیت بهتر برای خدمت به مشتریان.

(Image: Screenshot / YouTube)

Fintech وام دهندگان مانند پی پال, خط خطی و مربع می خواهید را شامل می شود در هر شرایط اضطراری برنامه بودجه برای کسب و کار. (تصویر: Screenshot / YouTube)

"کسب و کارهای کوچک هستند به خوبی توسط سنتی موسسات مالی و نه موجود فدرال وام کسب و کار کوچک برنامه های تحویل بودجه به زودی به اندازه کافی... هر فدرال وام کسب و کار کوچک برنامه باید اهرم های دیجیتال پیشرفت در بازار به اطمینان حاصل شود که محرک می تواند به کسانی که کسب و کار بیشترین نیاز" نامه متحده (CNBC).

کسب و کارهای کوچک را هدف قرار داده و برای دریافت US$370 میلیارد دلار کمک مالی از طریق اداره کسب و کار کوچک. بانک ها پیشنهاد می شود اولیه کانال برای توزیع وام و کسب درآمد هزینه ها از طریق فعالیت های خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

CCP ویروس: چین و انگلستان ساخت بیمارستان در سرعت ضبط


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب