حمل و نقل کانتینر کلاس های درس و پیش ساخته سرویس بهداشتی: صنعت ساخت و ساز تکامل می یابد در میان COVID-19

Shrink-wrap پوشش حمام و سرویس بهداشتی پیش ساخته و قابل حمل ظروف حمل و نقل — اینها همه بخشی از طبیعی جدید به عن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

Shrink-wrap پوشش حمام و سرویس بهداشتی پیش ساخته و قابل حمل ظروف حمل و نقل — اینها همه بخشی از طبیعی جدید به عنوان صنعت ساخت و ساز سازگار با پروتکل های ایمنی در COVID-19 جهان است.

سازندگان باید در مواجه با انبوهی از چالش ها اعم از رکود در منابع موجود و نیروی کار برای پروژه لغو شد.

بحران بهداشت و درمان است و یک گاز بزرگ از این صنعت اشتغال پایه. آمار منتشر شده از سوی اداره آمار نیروی کار نشان می دهد این کشور در بخش ساخت و ساز اضافه شده 158,000 شغل در ماه ژوئن اما اشتغال هنوز توسط 472,000 شغل از ماه فوریه.

حرکت رو به جلو این صنعت در حال رفتن به نگاه متفاوت است.

مواد جدید و خارج از سایت تولید

جیم مادرید, معاون اجرایی رئیس جمهور برای جنوب کالیفرنیا منطقه McCarthy, ساختمان, شرکت, شرکت گفت: شرکت های ساخت و ساز در حال بررسی استفاده از مواد است که می توان به راحتی و نمی جذب باکتری ها و ویروس ها.

این مواد به احتمال زیاد در نصب قاچاق به شدت مناطق مانند لابی و راهرو و دستشویی.

"محصولات وجود دارد که کار مانند یک بسته بندی کوچک است که شما می توانید بر روی درب دستگیره ضد میکروبی و شش ماه گذشته" او گفت:. "آنها کشتن میکروب ها در تماس است. که نسبتا ارزان و مقاوم سازی."

کارگران ساختمانی پوشیدن ماسک به عنوان آنها را در طول راه رفتن هالی خیابان از یک سایت ساخت و ساز در پاسادنا در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

مادرید همچنین پیش بینی افزایش در خارج از سایت تولید اجزای ساختمان مانند حمام و panelized سیستم های دیوار. کمک خواهد کرد که به کاهش خطر ابتلا به کارگران clumped نزدیک به هم در یک سایت کار.

"آن را کمتر از گران قیمت هستند و شما می توانید آن را در یک محیط کنترل شده," او گفت:. "حمام و سرویس بهداشتی می تواند پیش ساخته و سپس تحویل داده و تضعیف به محل. نیز وجود دارد برخی از خارج از جعبه فکر کردن در مورد پروژه های مدرسه در مالیبو. حمل و نقل ظروف حمل و نقل هستند که مجهز به کلاس های درس. آن را بسیار سریع و با آنها همراه هستند در صورتی که نیاز به نقل مکان کرد."

پیش ساخته دیوار

مک کارتی است که یک بخش از مک کارتی منابع است که نزدیک به 5000 نفر از کارکنان با دفاتر پراکنده در سراسر ایالات متحده این شرکت در حال حاضر در حال کار بر روی یک سه طبقه ساختمان پزشکی در هسپریا برای Kaiser Permanente که شامل پیش ساخته دیوارهای داخلی و خارجی.

نیوپورت بیچ مبتنی بر کسب و کار شرکت داخلی ساخته پیش ساخته مدولار داخلی پانل های دیوار برای طبقه دوم و سوم در آریزونا و کانادا است. و Pleasanton-بر اساس ConXTech ساخته سازه های فولادی در هیوارد.

پیش ساخته روش خواهد این پروژه را به اتمام دو تا سه ماه زودتر به گفته دیوید Alford, مک کارتی را مدیر پروژه برای قیصر ساختمان.

"معاملات است که به طور معمول هماهنگ بعدا در این روند داشته اند یکپارچگی با قطعات پیش ساخته, ساخته شده است که لازم است به آنها را به طراحی مقدم زودتر از انتظار می رود," او گفت:.

مک کارتی گفت: آن را فراهم می کند تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران و آن را به کاهش تعداد کارکنان که اشغال می ساخت بالابر و آسانسور در هر زمان داده شده. برنامه کار را به همین ترتیب بوده و مبهوت به کاهش تعداد کارکنان در مشاغل سایت.

بالکن خانه دفاتر

LaTerra توسعه در لس آنجلس بر اساس سازنده با 3000 واحد آپارتمان در حال ساخت در جنوب کالیفرنیا است که در حال حاضر با توجه به پروژه تغییر خواهد کرد به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

"بخش بزرگی از millennials در حال زندگی در آپارتمان با خصوصی فضای باز" گفت: Chris Tourtellotte شرکت مدیر عامل. "وجود دارد هیچ بالکن در برخی از واحدهای خود را به طوری که آنها نمی تواند به خارج به خواندن یک کتاب و یا یک لیوان شراب. این بسیار مهم تر از ما فکر می کنم و ما تمایل به آن را برای اعطا شده است."

Tourtellotte ارقام بالکن را تبدیل به یک ضرورت در چند خانواده تحولات و همچنین پشت بام عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و خارج از تناسب اندام مناطقی که ساکنان می تواند جمع آوری در حالی که هنوز پیوستن به اجتماعی فاصله.

و طرح های طبقه او گفت: به احتمال زیاد خواهد شد به تنظیم شود به جای بهتر انبوه از مردم که در ادامه به کار از خانه.

"من فکر می کنم ما دیدن واحدهای بیشتر با یک اتاق خواب و یک اتاق کار در منطقه به عنوان یک مخالف سنتی دو خوابه آرایش" Tourtellotte گفت. "و می توان آنها را در آپارتمان با دو اتاق خواب به همراه یک دفتر منطقه به جای سه اتاق خواب."

آپارتمان با متعدد ساکنان ممکن است بیشتر حمام و سرویس بهداشتی نیز هست.

"من فکر می کنم ما سه اتاق خواب و سه حمام واحد" Tourtellotte گفت. "در حال حاضر آن را جذاب تر برای مردم را به حمام خود را. این نوع از تغییرات خواهیم ساخت به عنوان یک نتیجه از COVID-19. اما من یک واکسن خوش. من فکر نمی کنم این خواهد بود تغییرات دائمی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن