O. C. داخلی سازمان های اجرای قانون عضویت ادارات تعلیق استفاده از sleeper دارای

در پلکنتیا تاج و رودخانه ادارات پلیس همراه با نارنجی و سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش اعلام کرد moratoriums

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399

در پلکنتیا تاج و رودخانه ادارات پلیس همراه با نارنجی و سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش اعلام کرد moratoriums در استفاده از کاروتید محدودیت کنترل دارای موثر شنبه, ژوئن 9, انعکاس سیاست های مشابه تغییرات ساخته شده توسط دیگر جنوب کالیفرنیا آژانس پس از مرگ جورج فلوید.

نارنجی سان برناردینو شهرستان و شهرستان ریورساید-سازمان منطقه هستند و برخی از آخرین به منع استفاده از این روش نیز به نام یک جای خواب نگه دارید و پس از فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت و در نتیجه گسترده انتقاد از استفاده از زور توسط اجرای قانون است.

سانتا آنا گلندیل پاسادنا و ال مونته ادارات پلیس ساخته شده مشابه اظهارات روز یکشنبه و دوشنبه.

همانطور که از دوشنبه آناهایم افسران پلیس خواهد بود و مجاز به استفاده از کاروتید دارد فقط در شرایطی که نیروی کشنده ضروری آناهایم اداره پلیس Sgt. شین Carringer گفت.

علاوه بر لس آنجلس هیئت ناظران در روز سه شنبه رای به حمایت از یک ایالت ممنوعیت شریان کاروتید محدودیت. شهرستان دادستان منطقه جکی Lacey همچنین اعلام کرد که محققان خواهد بود ممنوع از استفاده از کاروتید نگه می دارد.

زودتر Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا اعلام کرد دوشنبه "فوری مهلت قانونی استفاده از LASD کاروتید خویشتن داری در تمام موقعیت هایی که فراموش نمی رود به این سطح از نیروی مرگبار." لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور و پلیس رییس کمیسیون آیلین دکر همچنین توافق در آغاز هفته ممنوع است که این شهر نیروی انتظامی با استفاده از مانور است.

در دراز مدت تصمیم گیری در مورد تغییر در ریورساید اداره پلیس در حال بررسی است و نتیجه AB 1196 قانون حمایت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که منع پلیس از استفاده از کاروتید, دارای, سخنگوی وزارت Ryan Railsback روز سه شنبه گفت. بیانیه ای صادر شنبه با تاج اداره پلیس مراجع فرماندار تصمیم به سفارش کالیفرنیا کمیسیون صلح افسر استانداردهای آموزشی (پست) را متوقف آموزش از بحث تکنیک به عنوان جمعه, ژوئن 5.

در انطباق با بخشنامه سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش دیگر آموزش کاروتید کنترل نگه می دارد در آکادمی این عمل در Devore, SBCSD سخنگوی مدل لباس Bachman گفت. این بخش نیز به حالت تعلیق در روش به کارگیری آن توسط نمایندگان موثر شنبه.

"این گروه در حال حاضر در حال بررسی آن با استفاده از نیروی سیاست" اورنج کانتی کلانتر مقامات نوشت: در بیانیه صادر شده سه شنبه. "بلافاصله موثر بخش تعلیق استفاده از کاروتید کنترل نگه دارید و ارزیابی و استفاده از آن اثر به عنوان یک انطباق ابزار است."

"بلافاصله موثر (این) پلکنتیا اداره پلیس را به حالت تعلیق در استفاده از کاروتید محدودیت کنترل نگه دارید به عنوان یک استفاده از نیروی گزینه تا بیشتر بررسی و ارزیابی" مقامات در این بخش گفت.

اخیر موشکافی کاروتید محدودیت دارد می آید بر روی پاشنه از تظاهرات توده ای در سراسر کشور برگزار شد در پاسخ به مرگ فلوید. او غیر مسلح سیاه مرد که گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" در حالی که سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را در برابر طرف گردن خود را برای نزدیک به نه ساعت. چوین و سه تن دیگر از افسران درگیر در Floyd را بازداشت و دستگیر شده است.

این افسر سابق استفاده نمی به طور خاص استفاده از یک کاروتید نگه دارید که به طور معمول شامل استفاده از یک دست برای اعمال فشار به طرف گردن. روش محدود شریان ها که اکسیژن رسانی به مغز و متفاوت از ببرن که تعریف شده است به عنوان یک مانور که نیشگون مقابل یک فرد گلو به مهار تنفس.

ممنوعیت در سراسر کشور در چوک دارد که مربوط به مرگ اریک گارنر در سال 2014 است که در میان اقدامات پیشنهادی در این عدالت در پلیس عمل نوشته شده توسط سناتور. Cory Booker, D-N. J., و بهداشت ، کامالا هریس D-کالیفرنیا. این قانون پیشنهادی معرفی شد توسط دموکرات ها در روز دوشنبه.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن