لحظات ارشد: از بازداشت خانگی به یک مالیات تجربه خارج

به عنوان اگر انجام مالیات در ماه جولای است و نه عجیب و غریب به اندازه کافی چگونه در مورد انجام آنها را از طریق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 تیر 1399

به عنوان اگر انجام مالیات در ماه جولای است و نه عجیب و غریب به اندازه کافی چگونه در مورد انجام آنها را از طریق یک اتاق ناهار خوری پنجره ؟ اینجا در جنوب کالیفرنیا ما در فعالیت های در فضای باز اما انجام مالیات در نظر گرفته شده است یک ورزش در فضای باز.

و یا حداقل آن را هرگز برای من بود تا زمانی که سارا به من معرفی کریستی. یک نشاط از نامشخص سن او شده بود مجبور به حرکت او حسابداری مالیاتی خدمات به خانه اش در طول COVID-19 مستند.

"دختر من است و من تحت بازداشت خانگی" او به من گفت در تلفن. "نمی خواهد به من اجازه رفتن در هر نقطه از آنجا که او از ترس من گرفتن ویروس."

ما پیوند می خورند بلافاصله زمانی که من به او گفتم سارا هم بود من تحت بازداشت خانگی است.

"بیا" او گفت:. "ما تا حد زیادی به بحث در مورد. اوه آورد و مالیاتی خود رسید."

همانطور که من راه می رفت تا سنگ فرش مسیر به خانه او را موزون و صدای من استقبال گرمی از داخل پنجره ای که رو گل گلدان پر از ایوان. کریستی عینک رنگی گلدار خفتان که مخلوط با گیاهان گلدانی خود را به نظر می رسد بخشی از باغ.

باز پنجره های کشویی شیشه ای و ما صحبت کردیم ماسک برای, ماسک از طریق صفحه نمایش. یک میز همه گیر منصوب ایوان قرار دارد ضد عفونی کننده دست و حوله کاغذی و یک جعبه پاپ آپ بافت ها و همچنین فرم های مالیاتی. با دستکش دست من قرار داده و من اطلاعات مالیاتی از طریق خطا maildrop و بمب آیا برای نشستن بر روی pillowed گلایدر یا ترکه یا چوب کوتاه چوب زیر گهواره.

"اجازه ندهید دوست من کمی شما را بترساند" او نامیده می شود ، "او درست پشت سر شما."

من در صندلی گهواره ای برای دیدن یک سنجاب با خوشحالی خوردن آجیل از یک کاسه چوبی بر روی یک میز کوچک است. او chomped با بازی گاه به گاه آشنایی یک سیگنال است که او این کار را به طور معمول.

چیزی بسیار ویژه در مورد افرادی که تغذیه حیات وحش به عنوان اینکه آنها در خانواده است. من مطمئن شوید که او تا به حال فیدر پرنده حلق آویز از شاخه های درخت که در آن به طور منظم آمد به جویدن. و او به راحتی می تواند متقاعد شود توسط یک گربه ولگرد که مایل یک کاسه شیر است.

به عنوان فرم پر شد و رد و بدل شده از طریق پست الکترونیکی و حافظه ما صحبت در مورد انجام آنچه شما را دوست دارم همانطور که شما مسن تر رشد می کنند. خیلی زود کار خود را انجام دهد مالیات بر ایوان به نظر می رسید به عنوان طبیعی به عنوان در نظر گرفتن یک پیاده روی. من انجام شده با دفاتر گرد و خاکی با جوانان بزرگ جعلی گیاهان. من بدین وسیله اعلام آمادگی مالیات رسمی ورزش در فضای باز.

ایمیل patriciabunin@sbcglobal.net او در توییتر دنبال کنید @patriciabunintinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب