ارشد و طرفداران حقوق معلولین در تماس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به مخالفت با یک پیشنهاد اجرایی که به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایمنی از ادعای ناشی از رفتار خود در درمان بیماران در coronavirus عصر.

“اگر در واقع, فرماندار مسائل مربوط به این بخشنامه و این منظور آنچه که آنها میگویند به تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که هر چیزی می رود و شما نمی تواند مسئول برگزار می شود,'” گفت: Pat McGinnis, مدیر اجرایی, کالیفرنیا, طرفداران, پرستاری در خانه, اصلاحات طی مجازی در کنفرانس خبری روز شنبه. “وجود خواهد داشت بدون اداری, وجود خواهد داشت هیچ کیفری یا مسئولیت مدنی برای هر چیزی شما را انجام دهد و این بسیار خطرناک موقعیت را.”

با توجه به COVID-19 بحران نیروی انسانی مورد نیاز در خانه های پرستاری در حال حاضر شده است به حالت تعلیق McGinnis اشاره کرد. ساکنان دیگر قادر به بازدید کنندگان از جمله مراقبت دراز مدت بازرس نمایندگان که کمک به ساکنان با سلامت ایمنی و تنظیمات شخصی. حتی بازرسان بهداشت و درمان شده اند, کنار, او گفت:.

“ما به حالت تعلیق بسیاری از حقوق ساکنان خانه سالمندان,” McGinnis گفت. “در حال حاضر می خواهد این صنعت به حالت تعلیق حق خود را برای شکایت برای سالمند آزاری از جمله بزرگان سوء استفاده های مالی.”

در اوایل این ماه یک ائتلاف از انجمن که شامل امکانات بهداشتی مراقبت های مسکونی امکانات و پزشکان به طور رسمی خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که چنین امکانات و پزشکان تواند ایمنی بدن را از هر گونه تحریم اداری یا کیفری یا مدنی مسئولیتی در قبال هر گونه آسیب و مرگ و یا از دست دادن گفته می شود ناشی از اعمال خود را در درمان COVID-19 بيمار. تصمیم گیری در این موضوع است و انتظار می رود در روزهای آینده.

“این COVID-19 همه گیر است که پیش بینی شده را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواهد بود مجبور به تخصیص کمیاب منابع پزشکی در میان بیش از حد بسیاری از بیمارانی که به آنها نیاز” آوریل 9 نامه به فرماندار اعلام کرد. “با توجه به این, واقعیت تلخ, ما باید یک هدف: برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان امکان پذیر است.”

این نامه در ادامه می گویند که یک فرمان اجرایی صادر شده توسط فرماندار ارائه می کنند “یک سطح از مسئولیت حفاظت کافی برای ارائه دهندگان مراقبت های به صرفه جویی در کالیفرنیا زندگی می کند.” آن را نیز اعلام کرده است که ارائه دهندگان نیاز به پشتیبانی به بهترین تصمیم ممکن است از جمله حفاظت از آینده اقدامات قانونی “تا زمانی که مسئولیت حفاظت را بهانه ای نیست عمدی در آوریم.”

درخواست ذکر انواع مختلفی از چالش های سیستم بهداشت و درمان انتظار می رود که به چهره از جمله عدم وجود هواکش در بیمارستان, متخصص زنان و زایمان موافقت خود را برای مراقبت از بیماران تنفسی به دلیل عدم pulmonologists و پرستاری ماهر امکانات تحت پیگرد به اتهام کمبود مراقبت های ارائه شده توسط کارکنان که تا به حال دریافت آموزش کامل کار با توجه به کمبود نیروی انسانی.

“ما به عنوان ارائه دهندگان مراقبت را از این تصمیم گیری های دشوار که نیاز به می دانم که آنها نمی خواهد تحت تعقیب یا آزار و اذیت قرار” در این نامه اعلام کرد. “این درخواست ساخته شده است با درک عمیق است که هر ارائه دهنده مراقبت های است که انجام همه آنها می توانند برای محافظت از تمام کالیفرنیا در طول این بحران بی سابقه ای.”

اما دیگران استدلال می کنند این پیشنهاد را ارائه دهد ارائه دهندگان “پتو ایمنی” است که می تواند نقصان خطرناک و حتی بی پروا رفتار.

بیش از 1200 نفر جان خود را از دست در کالیفرنیا از COVID-19 همانطور که از روز شنبه با توجه به Newsom. افراد مسن در میان کسانی که بالاتر در معرض خطر از بیماری های جدی به عنوان یک نتیجه از این بیماری است.

اسکات Akrie که پدر Costell Akrie ساکن بود از دروازه مراقبت و توانبخشی در مرکز هیوارد قبل از او درگذشت ویروس مخالف بالقوه سفارش. پدر او را فرستاده شده به این مرکز به صورت فیزیکی توانبخشی و آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه گزارش شده است که بررسی تسهیلات میان مرگ حداقل 13 ساکنان که تا به حال قرارداد این ویروس.

“آنچه را که درخواست شده است که بیش از حد گسترده است.” “باید وجود داشته باشد هیچ بهانه ای برای هر کسی که به نقض قانون و به عادی احتیاطی حتی در وضعیت فوق العاده ای.”

نامه ای به فرماندار به امضا رسید کالیفرنیا در بیمارستان, انجمن, انجمن کالیفرنیا از امکانات بهداشتی کالیفرنیا زندگی کمک انجمن کالیفرنیا انجمن پزشکی کالیفرنیا انجمن برنامه های بهداشتی و LeadingAge کالیفرنیا.

دفتر والی بازگشت نیست یک درخواست برای نظر در روز دوشنبه.

پس نگرانی های ابراز شده توسط طرفداران the California Department of Public Health منتشر شد جمعه یک لیست از خانه های سالمندان که تا به حال با موارد گزارش شده در قبل از 24 ساعت. 86 درصد از امکانات از جمله در وزارت امور خارجه گزارش 3,030 COVID موارد گزارش شده در میان بیماران و کارکنان در 258 امکانات.

که اطلاعات داشتند و شامل تعداد COVID مربوط به مرگ و میر در هر مرکز. Newsom گفت: دولت در حال کار برای ارائه این اطلاعات به عموم مردم است.

Newsom نیز روز دوشنبه گفت که دولت همچنین در مورد انتشار تعداد COVID موارد و مرگ و میر در بزرگسالان و ارشد مراکز مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو