دوم اسب در دو روز می میرد از مسابقه آسیب در لوس آلامیتوس

سرو — A 3-year-old دختر شوخ و جوان بود ضرب مجروح در طول یک مسابقه در لوس آلامیتوس دوره مسابقه شنبه شب با دوم ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 تیر 1399

سرو — A 3-year-old دختر شوخ و جوان بود ضرب مجروح در طول یک مسابقه در لوس آلامیتوس دوره مسابقه شنبه شب با دوم کورس مرگ در مسیر این آخر هفته, مقامات گفت.

نانا شیلا بود "ضرب مجروح (و نه معدوم) شنبه شب در حالی که مسابقه در اولین مسابقه در لوس آلامیتوس" مایک سمور اطلاعات عمومی افسر کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره تایید شده به شهرستان ،

نانا شیلا بود متعلق به ماریو Gamez و آموزش دیده توسط سالی ریورا با توجه به وب سایت صنعت Equibase. او سوارکار اسب دوانی شدن بود ادگار Payeras.

در شب جمعه, Equilibrio — 2-year-old gelding در حال اجرا در اولین مسابقه خود را — دچار آسیب پا در پنجمین مسابقه شد و بعد معدوم. تصویری از مسابقه را نشان می دهد Equilibrio کشیدن تا قبل از پایان خط با آنچه به نظر می رسد پای شکسته.

حداقل 18 racehorses فوت کرده اند در مسابقه یا آموزش های مربوط به صدمات در سرو پیگیری این سال و چند نفر دیگر باید جان از چه CHRB مقامات لیست به عنوان "دیگر" علل مرگ.

این آهنگ در حال حاضر نگه داشتن آن در طول روز تابستان با تجربه دیدار از طریق جولای 5 و همچنین دارای شب quarterhorse و با تجربه مسابقه شروع در 6:15 p. m., اما بدون طرفداران حضور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب