دانشمندان محوری به COVID-19 پژوهش و امید برای نتایج سریع برای مقابله با بیماری همه گیر

scientists in drug discovery center

غربالگری دانشمند ادی Wehri و CEND, مدیر اجرایی, جولیا Schaletzky در دانشگاه برکلی کشف مواد مخدر مرکز است که کمک به محققان در یافتن درمان های بالقوه برای COVID-19. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از CEND)

با تشکر از سریع برنامه بودجه با هم پرتاب توسط کارآفرینان ثروتمند به سختی شش هفته پیش هفت COVID-19 پروژه تحقیقاتی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در حال گرفتن یک تزریق پول نقد — $2.2 میلیون دلار — است که می تواند به نوبه خود جدید تشخیص و درمان های بالقوه برای عفونت در ماه.

یک گروه متنوع از تأمین کنندگان مالی خود را با هم مخلوط منابع و تهدیدی به اصطلاح سریع کمک های مالی طرح در اوایل ماه آوریل امیدوار به ارزیابی آنها ظرف 48 ساعت و قرار دادن پول در عرض چند هفته به مراتب سریع تر از هر دیگر بودجه سازمان عمومی یا خصوصی. همکاران می خواستم ایده هایی برای پژوهش است که باید سریع نتیجه نهایی — نتایج ظرف شش ماه — به منظور تاثیر این بیماری همه گیر در حال حاضر.

آندرس Näär UC برکلی و استاد متابولیک زیست شناسی و معاون صندلی وزارت علوم تغذیه و سم شناسی یکی از 20 داوران برای آنچه که تبدیل به یک سیل از برنامه های کاربردی: حدود 4000 نفر در همه. کمک های مالی تحت پوشش تقریبا در هر جنبه ای از جدید بیماری همه گیر از تشخیص به واکسن و درمان است.

“من بررسی 350 کمک های مالی در 36 ساعت; من خواب حدود چهار ساعت طول این 36 ساعت,” او گفت:. “آن را کاملا به چالش کشیدن.”

تا کنون سریع کمک های مالی است که بخشی از اورژانس سرمایه گذاری یک پروژه در Mercatus مرکز جورج میسون دانشگاه توزیع شده است $22 میلیون به حدود 100 محققان در آمریکا و کانادا و اروپا و ژاپن است.

مانند بسیاری از محققان استفاده شود که استفان Brohawn استادیار مولکولی و زیست شناسی سلولی برای اولین بار شنیده در مورد کمک های مالی در توییتر.

“ما در حال حاضر شروع به کار بر روی این پروژه ما تا به حال برخی از داده ها نشان می دهد که همه چیز نگاه بسیار امیدوار کننده است و ما آن را با هم و شنیده می شود در دو روز” گفت: Brohawn که اهدا شد $100,000 به دنبال مواد مخدر است که هدف یک کانال یونی در غشاء و فرآیندهای غشایی از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. او همکاری با دیانا باتیستا و هیلل Adesnik استادان مولکولی و زیست شناسی سلولی که مانند Brohawn مطالعه کانال های یونی چیزی تمام سلول ها نیاز به عملکرد درست.

“این امکان وجود دارد که ما می تواند آمد تا با درمانی که مفید خواهد بود در کوتاه مدت” را به عنوان ما در انتظار توسعه یک واکسن Brohawn گفت. “ما در حال رفتن به دنبال این همان سرعتی که ما می توانیم.”

Eva Harris in lab

اوا هریس در آزمایشگاه او در دانشگاه برکلی در دانشکده بهداشت عمومی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از KTVU)

اوا هریس مدیر UC برکلی مرکز بهداشتی جهانی و یک استاد بیماری های عفونی دریافت $400,000 به سمت او هدف از افزایش 2 میلیون دلار برای یک تلاش گسترده برای بررسی عفونت وضعیت حداقل 5,000 افراد بدون علامت در سراسر 11 شهرستانها در شرق خلیج از طریق ژنتیکی و آنتی بادی آزمایش.

“ما تحقیقات … را ارائه بسیار مورد نیاز بینش انتقال دینامیک میزان واقعی جامعه گسترش و عوامل خطر برای عفونت فراتر از آن تست شده برای COVID-19 در بیمارستان ها و کلینیک” گفت: لیزا Barcellos استاد اپيدميولوژی و آمار زيستی که منجر مطالعه با هریس.

پاتریک Hsu, دستیار استاد مهندسی زیستی و عضو ابتکاری ژنتیک موسسه (IGI) دریافت $300,000 جدید به درخواست CRISPR ابزار او کشف شده است به سریع تر و بهتر تشخيص COVID-19 عفونت و بالقوه داروهای جدید. تحقیق انجام شده با همکاری هریس IGI مدیر اجرایی و Howard Hughes Medical Institute محقق جنیفر Doudna و دیوید وحشی, دانشیار مولکولی و زیست شناسی سلولی نیز شامل جدید به دنبال اهداف مواد مخدر با استفاده از CRISPR ژنتیکی صفحه نمایش.

“در زمان عادی ما با استفاده از CRISPR ابزار به توسعه انواع جدیدی از ژن و سلول درمانی برای مغز و سیستم ایمنی و آزمایشگاه کشف رمان CRISPR سیستم است که می تواند هدف RNA,” او گفت:. “سارس CoV-2 یک RNA ویروس تا زمانی که این بیماری همه گیر شروع به رشد و کالیفرنیا شروع به تعطیل یک دسته از ما در آزمایشگاه فکر ما ممکن است قادر به مهار این RNA-هدف قرار دادن Cas13 آنزیم ها برای توسعه بیشتر حساس آزمایشات تشخیصی است که به طور بالقوه می تواند در خانه انجام می شود و یا نقطه ای از مراقبت.”

جستجو برای برای مبارزه با مواد مخدر COVID-19

Näär نیست نقد و بررسی خود برنامه اما او اهدا شد $400,000 به دنبال ایده های جدید برای درمان بیماری های ویروسی: با استفاده از آنتی سنس oligonucleotides برای جلوگیری از تکثیر این ویروس به هدف قرار دادن ویروس RNA ژنوم و یا RNA در سلول های انسان است که به کمک بیشتر ویروس.

lab worker

در هریس آزمایشگاه در دانشگاه برکلی است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از KTVU)

آنتی سنس oligonucleotides اساسا رشته نوکلئوتید — ribonucleic اسید — که متصل بصورتی پایدار و محکم مانند نوار چسب مولکولی به یک مکمل رشته RNA و آن را خواندن. در صورتی که هدف RNA است که یک بخش کلیدی ویروس, کد ژنتیکی و یا یک قطعه از انسان RNA که این ویروس co-مردد nucleoside ویروس دیگر می تواند تولید مثل.

او را به تمرکز بر روی بهبود آنتی سنس ابزار به نام قفل شده نوکلئیک اسید آنتی سنس oligonucleotides یا LNA ASOs که او در حال حاضر توسعه یافته برای درمان بیماری های قلبی عروقی و چاقی و دیابت نوع 2 و بیماری کبد چرب. او نتایج بسیار امیدوار کننده است که او به دنبال بودجه برای حرکت به آزمایش های بالینی و او معتقد است LNA ASOs همچنین نگه داشتن وعده های بزرگ در برابر SARS-CoV-2.

“وجود دارد مقدار زیادی از علاقه در علوم سلامت در دانشگاه برکلی و منعکس شده است در این COVID-19 تلاش” گفت: Näär. “من فوق العاده تحت تاثیر قرار در ناگهانی از حمایت و علاقه در برکلی است که بیشتر یا کمتر یک علوم پایه نهاد و نه یکی از شما خواهد لزوما فکر می کنم به عنوان biomedically گرا.”

دو دیگر UC برکلی تیم های تحقیقاتی نیز دریافت سریع کمک های مالی به جستجو برای مواد مخدر است که در مهار این ویروس.

دانیل Nomura است که منجر به یک گروه از محققان که قصد استفاده از نوآورانه زیست شناسی شیمی رویکرد به توسعه داروهای رمان در برابر COVID-19. با $500,000 این تیم که شامل Niren Murthy استاد مهندسی زیستی و جیمی Cate استاد شیمی و مولکولی و زیست شناسی سلولی خواهد بود و به دنبال نقاط ضعف در SARS-CoV-2 پروتئین است که می تواند اهرمی توسط یک مولکول کوچک, امیدوارم, ضربه زدن, ویروس.

“ما قادر به توسعه بسیار قوی بازدارنده در برابر SARS-CoV-2 اصلی سیستئین پروتئاز (MPro) ضروری است که برای تکثیر ویروس و همچنین مانع از SARS-CoV-1 و MERS-CoV MPros,” او گفت:. “هدف از این پروژه است به منظور توسعه یک دارو در برابر نه تنها COVID-19 بلکه آینده coronaviruses.”

Näär, Brohawn و Nomura به تکیه به شدت در UC برکلی به تازگی افتتاح شد کشف مواد مخدر مرکز به اهداف بالقوه آنها کشف و پرتاب مواد مخدر در آنها را به دیدن اگر آنها دست کشیدن از ویروس.

مرکز راه اندازی شد بیش از دو سال گذشته توسط جولیا Schaletzky مدیر اجرایی دانشگاه برکلی مرکز در حال ظهور و غفلت بیماری (CEND) و آن Immunotherapeutics و موسسه تحقیقات واکسن (IVRI) که به تازگی راه اندازی آزمایشات قبل از COVID-19 همه گیر رسید.

“این نوع از زمان مناسبی است که ما در حال انجام همه این کار فقط قبل از, بنابراین در حال حاضر ما آمار زمین در حال اجرا در غربالگری مبارزات و کشف مواد مخدر, کمپین,” او گفت:.

Schaletzky دریافت 300.000 دلار در سریع اعطای کمک های مالی به سرعت شروع به غربالگری بیش از 1000 مواد مخدر در حال حاضر تصویب شده در آمریکا و اروپا برای دیدن اگر هر چیزی در حال حاضر در دسترس برای درمان یک بیماری خواهد شد و همچنین در برابر COVID-19. او همکار است سارا استنلی یک دانشیار بیماری های عفونی که به طور معمول در مطالعات بسیار عفونی بیماری سل است. هر دو سل باکتری ها و جدید کروناویروس تنها می تواند به کار گرفته شده در ایمنی زیستی سطح 3 (BSL3) آزمایشگاه بنابراین او قادر به محوری به سرعت به کار با SARS-CoV-2.

BSL3 laboratory

اریک ون قطع دست زدن به SARS-CoV-2 در BSL3 آزمایشگاه در دانشگاه برکلی است. (UC برکلی عکس سارا استنلی)

استنلی را آلوده انسان و میمون با سلول های زنده SARS-CoV-2 که در برابر Schaletzky را تست یک کتابخانه از مواد مخدر در حال حاضر تایید شده و یا تحت بالینی. نامزد مواد مخدر است که نجات سلول های آلوده خواهد شد و سپس آزمایش در سوریه طلایی, همستر یکی از معدود حیوانات دیگر از پستانداران هستند که مستعد ابتلا به SARS-CoV-2. استنلی دریافت $200,000 از سریع کمک های مالی به توسعه همستر به عنوان یک مدل برای تست مواد مخدر و درک پایه ایمونولوژی از عفونت است.

استنلی نیز بالا بردن موش مهندسی ژنتیک با یک انسان مانند سیستم ایمنی بدن است که در آن به تست مواد مخدر است که عبور از صفحه نمایش.

“من آن را فوق العاده هیجان انگیز است که بسیاری از واقعا درخشان مردم در حال ورود ویروس زمینه گفت:” Schaletzky که سازماندهی سالانه منطقه خلیج سمپوزیوم ویروس ها. سریع اعطای پول فقط یک گلدان از پول جدید به حمایت از این COVID-19 پژوهش (پایین را ببینید).

یکی از مهمترین آنها وجود ندارد و حامی مالی آن است که دولت فدرال است. در حالی که آژانس های فدرال اعلام کرده اند که محققان می توانند به repurpose موجود بودجه نسبت به COVID-19 تحقیقات و وعده داده اند جدید بودجه اضطراری برای پروژه های متمرکز در گیر پرداخت شده است و دردناکی آهسته Schaletzky گفت. با وجود بسیاری از دانشگاه برکلی پیشنهادات ارائه شده به موسسه ملی بهداشت پس از همه گیر آغاز شد, برای مثال, هیچ کدام اعطا شده است.

“چرا در یک بحران مانند این ما باید برای جمع آوری تمام پول از انسان دوستی? چگونه عجیب و غریب این است” گفت: Schaletzky نوشت که یک op-ed در ماه مارس در مورد کمبود بودجه. “ما به 58 میلیارد دلار به شرکت های هواپیمایی به تنهایی و بدون سوال پرسید. اما برای تحقیق و پول است نه فقط وجود دارد. من واقعا خوشحالم که ما جمع آوری اعانه چرا که در غیر این صورت ما فقط می تواند نشسته بودند و منتظر بودند.”

بیشتر برکلی-بودجه COVID-19 پژوهش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>