مدارس را بازگشایی بدون در کلاس های حضوری در بسیاری از کالیفرنیا Newsom می گوید

با استناد به سودای تهدید coronavirus همه گیر در بسیاری از بخش های کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 تیر 1399

با استناد به سودای تهدید coronavirus همه گیر در بسیاری از بخش های کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد جمعه 17 جولای کالیفرنیا که مدارس شروع سال تحصیلی جدید با بسیاری از دانش آموزان در یادگیری یک بار دیگر از خانه.

"همه ما ترجیح می دهند در فرد کلاس درس آموزش و پرورش ... اما تنها اگر آن را امن" Newsom گفت: در طول کنفرانس خبری روزانه. "ایمنی بنیادی است. ایمنی و در نهایت باعث می شود عزم در مورد چگونه ما در مورد آموزش بچه های ما."

دانش آموزانی که در بیش از 30 شهرستان که در آن coronavirus است دوباره به سرعت در حال گسترش هستند و تحت تاثیر جمعه را سفارش دهید. کسانی که در شهرستانهای استان عبارتند از: لس آنجلس, نارنجی, رودخانه و سان برناردینو شهرستان است که همه سوابق را برای عفونت های روزانه مرگ و میر و یا هر دو در هفته های اخیر. بخشنامه امر عمومی و خصوصی و مدارس و فرماندار گفت.

در همه اکثریت کالیفرنیا 6.1 میلیون دانش آموزان مدرسه را آغاز سال تحصیلی جدید به عنوان یکی از آخرین به پایان رسید: یادگیری آنلاین در صفحه اصلی.

"آموزش غیر قابل مذاکره" Newsom گفت. "مدارس باید — و من تاکید 'باید' — ارائه معنی دار آموزش که آیا آنها باز هستند یا نه."

مدارس می تواند بازگشایی به طور معمول در طول سال تحصیلی جدید اگر استان ها که در آن آنها واقع این ویروس را گسترش تحت کنترل است. Coronavirus عفونت نرخ را مجبور به رفتن را برای 14 روز در یک ردیف و شهرستان خواهد در غیر این صورت نیاز به ملاقات California Department of Public Health معیارهای. حتی پس از آن تصمیم به بازگشایی به طور معمول خواهد بود تا به مقامات محلی.

روز جمعه اعلام نشده است.

در تاریخ 1 ژوئیه Newsom دستور داده بود 19 استان ها از جمله لس آنجلس و اورنج رودخانه و سان برناردینو با سرعت در حال افزایش coronavirus عفونت به میله و داخلی عملیات از رستوران ها از wineries باغ وحش ها و مکانهای تفریحی مثل بولینگ کوچه و گلف مینیاتور.

در دوشنبه, جولای 13, او تا به حال دو برابر کردن قرار دادن محدودیت های اضافی در 30 استان ها — از جمله چهار — با افزایش عفونت اعداد. Newsom همچنین دستور داد کلیساها و معابد ورزشگاه, سالن مو مراکز و دفاتر غیر ضروری کسب و کار به بستن درهای خود را.

همانطور که از جمعه در مجموع 32 استان ها در لیست نظارت و Newsom گفت: دو یا سه در حال نزدیک بودن به آن اضافه شده.

حتی در شهرستانهای تحت تاثیر قرار نمی فرمانداری راه دور-آموزش دستور مدرسه را نگاه متفاوت به عنوان 2020-21 سال تحصیلی شروع می شود. دانش آموزان در کلاس سوم و بالاتر مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک همراه با همه کارکنان. کودکستان تا کلاس دوم دانش آموزان را تشویق به پوشیدن ماسک. کسانی که حاضر می تواند مجبور به جای یادگیری آنلاین از صفحه اصلی.

و حتی مدارس که باز می تواند در نهایت بسته اگر 5 درصد یا بیشتر از جمعیت مدرسه تست مثبت برای coronavirus. و اگر 25 درصد یا بیشتر از یک منطقه مدارس به این ترتیب تمام مدارس در این منطقه خواهد شد نیاز به.

Newsom گفت: او نمی خواهید به آن را ببینید به آن می آیند.

"هیچ یک از ما می خواهم برای دیدن آموزش مجازی," او گفت:. "حداقل من نیست."

با سال تحصیلی جدید آغاز و در ماه آگوست یا سپتامبر در سراسر جنوب کالیفرنیا مناطق نیست در انتظار Newsom و شده بود رسمی برنامه های خود را.

لس آنجلس Unified School District همراه با مدارس در سان فرانسیسکو San Diego سان برناردینو کالیفرنیا سانتا آنا پاسادنا و لیک ال سینور در حال حاضر اعلام کرد که دانش آموزان نمی بازگشت به دانشگاه در پاییز امسال حتی به عنوان اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش برداشت سرفصل های ملی با یک تا حد زیادی نمادین رای به اصرار مناطق به بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس خود را.

"آموزش غیر قابل مذاکره است اما نه ایمنی" Newsom گفت.

Newsom جمعه اعلام می گذارد و او را در مخالفت با, یک بار دیگر به دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن و, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos اصرار داشت که مدارس نیاز به "به طور کامل" بازگشایی به صورت عادی برای خانواده هایی که می خواهند فرزندان خود را به بازگشت به کلاسهای درس در درد از دست دادن برخی از بودجه فدرال.

"چیزی که ما باید قدرت را به بچه های ما به مدرسه است نگاهی به این لیست شستن دست های خود را از لحاظ فیزیکی, فاصله, پوشیدن ماسک خود را," Newsom گفت. "سریع تر ما را سریعتر ما شهرستانهای کردن این لیست و بازگشت به مدرسه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب