'می گویند نام خود را' معترضان شعار در جورج فلوید مارس در کلرمنت

توقف برای شنیدن سخنرانی در کلرمونت ایستگاه پلیس در یکشنبه, ژوئن 3, صدها نفر از تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 خرداد 1399

توقف برای شنیدن سخنرانی در کلرمونت ایستگاه پلیس در یکشنبه, ژوئن 3, صدها نفر از تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق کلرمونت خواستار تغییر پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

سخنرانی آمد و پس از مختصری رویارویی با افسران که ایستاده بود در خارج از اداره پلیس با کلاه و سپر است.

جمعیت حدود 600 درگیر در یک تماس-و-پاسخ در مقابل افسران: "می گویند نام خود را — جورج فلوید" و "می گویند نام او — Breonna تیلور."

گروه نمادین در زمان زانو در همبستگی با فلوید 46 ساله سیاه مردی که در روز یادبود در مینیاپولیس زمانی که افسر سابق Derek چوین قرار داده و زانو به Floyd گلو برای نزدیک به نه دقیقه یک عمل بر روی ویدئو. فلوید شده بود متهم به عبور از تقلبی $20 bill.

روز چهارشنبه مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد دادستان طرح به اتهام چوین با قتل درجه دوم و نیز اتهام سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه.

تیلور 26 ساله سیاه, اورژانس های پزشکی, تکنولوژی, به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در مارس 13 بعد از مواد مخدر کارآگاهان زدم درب جلو در لوییویل. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

به اوایل شب به صحبت ادامه داد: به عنوان بعد از ظهر گرما با مته سوراخ کردن بر روی این گروه متمرکز بر تنوع و بحث در مورد نژاد, خشونت پلیس و رای گیری.

در روز قبل از آن حدود 800 نفر در تظاهرات در کشور همسایه لا ورن.

اعتراضات و تظاهرات صورت گرفته در سراسر کشور و منجر به ناآرامی و منع رفت و آمد در برخی از شهرستانها.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن