سانتا مونیکا حرکت می کند تا مقررات منع رفت و آمد به 4 p. m. در میان بزرگ, اعتراض, گزارش از غارت

حدود 700 معترضان عصبانی بیش از مرگ جورج فلوید راهپیمایی بالا و پایین اقیانوس خیابان در سانتا مونیکا در روز یکش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 خرداد 1399

حدود 700 معترضان عصبانی بیش از مرگ جورج فلوید راهپیمایی بالا و پایین اقیانوس خیابان در سانتا مونیکا در روز یکشنبه با گروه های کوچک و شکستن به غارت یک مرکز خرید و فروشگاه ها در این منطقه است.

توسط این بعد از ظهر به شهر نقل مکان کرده بود تا آن مقررات منع رفت و آمد. قبلا در محل شروع 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در حال حاضر شروع خواهد شد در 4 بعد از ظهر گفت: کنستانس فارل سانتا مونیکا سخنگوی.

مقامات نمی گفت چرا حکومت نظامی منتقل شد ،

وجود دارد چند پلیس در اطراف بدنه اصلی معترضان به راهپیمایی مسالمت آمیز شمالی در اقیانوس شروع نزدیکی مونتانا خیابان در حدود ظهر گفت: کنستانس فارل سخنگوی این شهرستان است.

در اطراف ده رانندگان تلاش برای دریافت از طریق این منطقه تبدیل به اطراف به عنوان اعتراض مسدود شده و مسیر خود را.

چندین گروه از پنج تا شش نفر که به نظر نمی رسد به عنوان بخشی از اعتراض زد به سانتا مونیکا محل و در نزدیکی خیابان سوم تفرجگاه انجام مشت کالا و به انتظار ماشین با توجه به اخبار هلیکوپتر فیلم اخبار و گزارش ها از صحنه است.

ماشین پلیس مسدود کردن ورودی این تفرجگاه با افسران نخ کشیدن برگهای توتون وامثال تا پلیس نوار.

در نزدیکی فروشگاه های مختلف — the Cheesecake Factory, ولز فارگو, Nordstrom و تسلا — مسدود کردن پنجره های خود را با زنجیره ای پیوند حصار.

پلیس می تواند دیده می شود در حال اجرا به تالار شهر در حدود ساعت 2 بعد از ظهر مقامات نمی گفت چرا این افسران در پاسخ وجود دارد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن