Santa Cruz County Sheriff معاون کشته در کمین تیراندازی

BEN LOMOND — سانتا کروز کلانتر, Sgt. دیمون Gutzwiller بود به ضرب گلوله شنبه در Ben Lomond به عنوان نمایندگان ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 خرداد 1399

BEN LOMOND — سانتا کروز کلانتر, Sgt. دیمون Gutzwiller بود به ضرب گلوله شنبه در Ben Lomond به عنوان نمایندگان بودند با کمین و تیراندازی و بداهه مواد منفجره در یک بررسی.

دوم معاون و یک, California Highway Patrol افسر مجروح شدند به گفته کلانتر جیم هارت.

یک مظنون استیون Carrillo دستگیر شد و متهم به قتل و اضافی جنایت شمارش با توجه به هارت. Carillo به ضرب گلوله کشته شد به عنوان او دستگیر شد و تحت درمان قرار گرفت و در بیمارستان شنبه شب.

این حادثه آغاز شد و با گزارش به کلانتر دفتر مشکوک ون در نزدیکی Jamison کریک در Boulder Creek حدود 1:30 p. m. روز شنبه. تماس گیرنده گزارش داد که اسلحه و بمب ساخت مواد قابل مشاهده بودند داخل ون با توجه به کلانتر ،

نمایندگان بررسی گزارش واقع ون در یک Ben Lomond, صفحه اصلی, با توجه به هارت که در آن آنها کمین با گلوله و مواد منفجره است.

Gutzwiller به ضرب گلوله کشته شد و حمل و نقل به یک بیمارستان که در آن او مرده. معاون دوم بود یا گلوله یا اصابت گلوله و اصابت یک ماشین به عنوان مظنون فرار از اموال با توجه به کلانتر ،

به زودی پس از مقامات دریافت تماس از یک carjacking در این نزدیکی هست به عنوان افسران از ادارات در سراسر شهرستان سانتا کروز وارد شده به این منطقه است. افسران واقع شده و دستگیر Carillo بود که بنا به گزارش های مسلح و کشته شد در طول دوره بازداشت خود.

Gutzwiller, 38, یک گشت سرپرست که تا به حال کار کرده و کلانتر را از سال 2006. او ازدواج کرده بود با یک کودک خردسال و کودک دیگری در راه, با توجه به هارت.

"کلمات نمی توانند بیان درد ما احساس می کنیم برای دیمون و خانواده اش" هارت گفت: در آماده انتشار است. "او از آن نوع اشخاصی بود همه ما امیدواریم که به. امروز ما از دست داده و به یک قهرمان. ما سپاسگزار به او را شناخته شده است و ما سوگواری با خانواده اش.

دفتر دادستان منطقه و اف بی آی در حال تحقیق در این مورد با توجه به هارت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب