پناهگاه سیاست های درستی از چپ به کشورهای

در طول بیشتر سال های اخیر ملی بحث مهاجرت که کالیفرنیا به رهبری راه را با swaggering braggadocio در مبارزه با د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 خرداد 1399

در طول بیشتر سال های اخیر ملی بحث مهاجرت که کالیفرنیا به رهبری راه را با swaggering braggadocio در مبارزه با دولت فدرال بیش از حفاظت از مستند نشده ساکنان این هیئت تحریریه موافقت کرده است که با قوانین ایالتی مانند SB54 محدود کردن اجرای قانون محلی همکاری با مهاجرت فدرال عوامل با توجه به اجرای قانون مهاجرت فدرال.

دولت های محلی و مقامات مجری قانون باید تمرکز بر قوانین ایالتی و محلی. مهاجرت فدرال مقامات باید تمرکز بر قوانین مهاجرت فدرال.

ما نیز بازدید با شک و تردید برخی از حوزه های قضایی محلی' در سمت چپ و راست عضو کمیته نیروهای مسلح سنا هر دو به عنوان "پناهگاه شهرستانها" یا شدیدا در برابر ارائه پناهگاه برای مهاجران. آن را همیشه به نظر می رسید بیشتر در مورد سیاسی ذکراست از هر چیز دیگری. شهرستانها باید تمرکز بر روی ارائه خدمات محلی.

ما موافق است که دولت و پلیس محلی هستند نه عوامل مهاجرت و نباید زندان مردم صرفا برای خود وضعیت مهاجرت.

بنابراین ما توافق با ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای نهمین مدار 2019 حاکم است که فدرال مجاز نیست به مصادره کالیفرنیا اجرای قانون برای پیشبرد مهاجرت خود را به انجام لیست.

این هفته برجسته این هفته برای فقه — دیوان عالی ایالات متحده با کاهش به شنیدن تهمت و دولت را اعتراض به حکم موافقت کرد.

قوه مجریه نقطه ساده است: آن معتقد است دولت فدرال است و انتظار آن است که یک دولت به همکاری با آن است.

در نهم مدار حکم قاضی میلان D. Smith Jr. موجز می نویسد: چرا این جالب است اما اشتباه است: "زمانی که سوال از فدرالیسم درگیر هستند ما باید تمایز بین انتظارات و الزامات. در این زمینه دولت فدرال شد انتظار می رود تا آنجا که آن را می خواستم اما نمی تواند نیاز به کالیفرنیا همکاری است."

دولت به نظر می رسد با وسواس خود خواسته "برای بیگانگان بازداشت — اغلب جنایی بیگانگان." اما قانون کالیفرنیا-سازمان های اجرای کاملا قادر به دست زدن به امنیت جامعه و دیگر کار پلیس بدون فدرال عوامل مشارکت. و بسیاری از کالیفرنیا روسای پلیس می گویند که بیشتر افسران خود را در حال دیده درگیر می شود با یخ و دیگر مقامات فدرال کمتر راحت اعضای جامعه هستند گزارش جرم و جنایت و همکاری با پلیس محلی.

که دلیل کافی برای استقبال از تصمیم دیوان عالی کشور به شنیدن در این مورد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de