Rookie از سال مورد علاقه گاوین لوکس 'آماده' پس از اینکه دیر به داجرز اردوگاه

لس آنجلس — گاوین لوکس خود را در کانال یوتیوب. اما هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که او می خواهم به نگه داشت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 تیر 1399

لس آنجلس — گاوین لوکس خود را در کانال یوتیوب. اما هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که او می خواهم به نگه داشتن خصوصی.

یکی از چندین داجرز که در دسترس نیست برای شرکت در اولین انگشت شماری از تابستان اردوگاه تمرینات داجرز rookie نمی خواهد پاسخ به سوالات در مورد دلایل این تاخیر و گفت این اطلاعات خصوصی." از کسانی که دیر رسیدن تنها نزدیک کنلی Jansen اذعان کرده است او آزمایش مثبت برای COVID-19.

در لوکس مورد بازگشت او به خانه اش در ویسکانسین پس از MLB تعطیل بهار آموزش در اواسط ماه مارس و پس از آن مجبور به سفر به لس آنجلس و تصویب مصرف تست قبل از اینکه پاک برای پیوستن به این تیم است.

"من فکر می کنم هر کس به رفتن را از طریق گزینه های خود را با پوشیدن یک ماسک هنگامی که شما در این زمینه اگر شما یک بازیکن است. حفظ شستن دست های خود را اجتماعی, فاصله, ساخت تصمیم گیری درست — من فکر می کنم آن را بسیار اساسی در این نقطه چه هر کس را به انجام در این نقطه به این کار می کنند. شما رو به انجام آنچه که شما رو به انجام" لوکس گفت: سلامت و پروتکل های ایمنی در جای خود قرار داده این فصل است.

"این فقط اجازه بازی بیس بال. برای من شخصا شما می دانید من هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت و یا هر چیزی شبیه به آن. من زندگی خود را, بنابراین هیچ خطر وجود دارد برای من دادن آن به کسی که در معرض خطر در خانه."

در حالی که او در خانه در انتظار بیس بال برای رفتن دوباره Lux گفت که او قادر به کار کردن با برخی از Milwaukee Brewers بودند که در این منطقه و دیگر بازیکنان از منطقه شیکاگو. عمویش Augie اشمیت (شماره 2 به طور کلی انتخاب در سال 1982 پیش نویس و در حال حاضر یک مربی دانشگاه) وجود دارد به پرتاب پنبه حلاجی تمرین.

"من یک مقدار زیادی از زندگی در خفاش تمام قرنطینه بنابراین من نگران در خفاش ها در همه" لوکس گفت.

"من فکر می کنم من در زمان یک روز زن و شوهر هنگامی که ما برای اولین بار لغو بهار آموزش فقط به سفر و مسائل. سپس من خیلی کار کردن حق دور و گرفتن همه چیز بیس بال-wise من نیاز به انجام به احساس می کنم مثل من آماده برای به دست آوردن بهتر است. بنابراین من احساس می کنم آماده برای رفتن. من نشان داد تا آماده رفتن است."

یک سال پیش در این زمان لوکس در وسط red-hot کشش که او را دیدم اشک از بالا Triple-A تبادل. او ضربه .435 در ماه جولای (تقسیم بین دو و سه-یک) با یک 1.355 OPS و زخم خود را بزرگ-لیگ برتر اولین بار در ماه سپتامبر. چیز نمی تواند به عنوان به خوبی پس از آن. او ضربه زد .240 در 23 بازی با داجرز (از جمله فقط 1 برای 12 برابر چپ دست فرشهای) و رفت و 2 برای 9 در لیگ ملی را بدست آورد از دست دادن سری به اتباع.

"شما فقط باید راحت" لوکس گفت: از آنچه او آموخته است که از او بزرگ-لیگ غسل تعمید. "من فکر می کنم تا اینجا من فقط به عنوان راحت که من شاید در لیگ کوچک است. بنابراین برای من این بود که فقط اجازه دهید که اعتماد به نفس به عنوان امکان پذیر است و بیرون رفتن وجود دارد و نه هر گونه شک و تردید و اجازه دهید بازی.

"من فکر می کنم که بزرگترین چیزی و نه گرفتن با سرعت بالا در جعبه خمیر را. ... من فکر می کنم این دو چیز هستند و بدیهی است که بسیار مهم است تا آنجا که درس گرفتم."

در 22 او وارد می شود به صورت مختصر 2020 فصل به عنوان یک حزب سوسیالیست را به نفع خود NL تازه کار جایزه سال.

"شما می دانید من می خواهم اگر من دروغ گفت آن نیست (هدف), اما آن را نمی شماره یک" او گفت:.

"من ترجیح برنده سری جهانی از پیروزی یک تازه کار در سال است. برای من که هدف اصلی — تلاش برای برنده شدن در بازی ها و هر گونه آمار و یا تمجید یا هر چیزی که ثانویه است."

در این با هم

داجرز تصویری منتشر شده در رسانه های اجتماعی است که شامل نه بازیکنان (از جمله کلیتون Kershaw, Cody Bellinger, جاستین ترنر لوکس و دیگران) حمایت و پشتیبانی خود را از تلاش ها برای رسیدگی به "نژادپرستی و نابرابری و عدالت است."

"سکوت است و دیگر یک گزینه" Kershaw می گوید با پایان دادن به "ما باید unapologetically می گویند سیاه زندگی مهم است."

بازیکنان عینک تی شرت با شعار "در این با هم" برای روز شنبه را تمرین. کسانی که پیراهن برای خرید در دسترس هستند در Dodgers.com/Together با درآمد حاصل از رفتن به کالیفرنیا تأمین کنندگان مالی برای پسران و مردان از رنگ کالیفرنیای جنوبی است. بازیکنان متعهد شده اند برای مطابقت با بودجه مطرح شده است.

"من با افتخار از آنها. من با افتخار به بخشی از این" داجرز مدیر دیو رابرتز گفت. "من فکر می کنم کلیتون و برخی از بچه های دیگر پیشگام این. آنها بوده ام بسیار عمدی. آنها متزلزل شده است. و بنابراین برای آنها نه تنها بحث بحث اما پیاده روی پیاده روی و سرب با اعمال خود آن را بسیار ستوده است."

در میان جنبش اعتراضی موجب مرگ جورج فلوید در مینه سوتا, Kershaw منتشر شد بیانیه (در Juneteenth) متعهد تعهد خود را به "تاثیر تغییر — شروع با خودم."

"من می خواهم به گوش, من می خواهم به یاد بگیرند که من می خواهم به انجام بهتر و متفاوت" Kershaw نوشت: در آن زمان. "من می خواهم بچه های من متفاوت باشد."

با توجه به داجرز Kershaw, Joc Pederson راس نورسته و ترنر شرکت در یک "گوش دادن جلسه" با رهبران جامعه در اوایل این هفته.

"این فقط پذیرش مسئولیت برای چیزهایی که ما می تواند تغییر به عنوان یک مرد" Kershaw گفت: در شروع اردوگاه. "بسیاری از چیزهایی که آمده اند به نور در چند هفته گذشته و ماه بوده و روشنگر به من صادقانه بودن و بی تکلف در مورد برخی از چیزهایی که رفته اند با ما سیاه و سفید جامعه و چیزهایی مانند آن.

"من فکر می کنم این مهم است برای من به پاسخگویی را برای چیزهایی که من می توانید انجام دهید و اقدام برای آن است. من ساخته شده برخی از اظهارات من انجام برخی از چیزهایی که در رسانه ها. در حال حاضر از آن زمان به کار در عمل بخشی از آن است. چیزی که خودم و داجرز و هم تیمی های من در حال کار بر روی به سعی کنید به کشف کردن بهترین راه برای آوردن این کلمات به عمل است."

فهرستی از حرکت

داجرز قرار می گیرد گیر Keibert رویز در 10 روز مجروح لیست. رویز تنها بازیکن در 40-مرد فهرستی که گزارش به اردوگاه. (David قیمت تصمیم گرفتند از بازی در این فصل است.) داجرز داده اند هیچ دلیلی برای رویز نبود.

همچنین

رابرتز گفت: واکر Buehler برنامه ریزی شده است برای زمین دو نوبت در طول روز جمعه intrasquad بازی. Buehler شده است در پشت داجرز' دیگر شروع کوزه و این امر می تواند اولین اقدام او در یک intrasquad بازی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن