چگونه یک چادر مسافرتی خوب انتخاب کنیم

در سازه این محصولات، ستون هایی از جنس عصاهای فایبرگلاسی به کار رفته است که همین امر موجب کاهش شدید وزن شده و

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در سازه این محصولات، ستون هایی از جنس عصاهای فایبرگلاسی به کار رفته است که همین امر موجب کاهش شدید وزن شده و آن را به محصولی بسیار محبوب در بین کوهنوردان تبدیل کرده است. انتخاب نامناسب چادر میتواند هتل پرستاره شما را تبدیل به مسافرخانهای ارزان قیمت و بیستاره کند و آنچه به جا میماند خاطرهای تلخ و فراموش نشدنی از کمپینگ است. در سفرهایتان ممکن است مجبور به پیاده روی های طولانی باشید، بنابراین وزن چادرتان اهمیت زیادی پیدا می کند. گنجایش این چادر ۴ نفره است اما خوشبختانه آنقدر فضای داخلی گسترده ای دارد که تعداد افراد بالای ۴ نفر را هم ساپورت می کند. چه قصد رفتن به یک سفر سخت و حرفه ای را داشته باشید، چه برای تعطیلات به سفر خانوادگی می روید، وزن چادر اهمیت زیادی دارد. به خاطر داشته باشید که تفاوت بسیار زیادی بین چادرهای خانوادگی برای سفرهای تفریحی تابستانی شما و چادرهای حرفهای برای کوهنوردی یا دیگر مصارف وجود دارد که یکی از آنها ارتفاع داخل این چادرهاست. بنابراین یادتان باشد برای خرید چادر، همیشه یک نفر بیشتر حساب کنید. This da​ta was gen er ated by GSA Content​ Generat​or Dem ov ersi​on!

اینکه چادر شما در هنگام بسته شدن چقدر فضا اشغال می کند، از نکاتی است که باید در هنگام خرید در نظر بگیرید. اینکه برای هر نوع سفر چه نوع چادری انتخاب کنیم و چگونه انتخاب کنیم که سفرمان را راحت تر بکند، نیاز به راهنمایی دارد. این محصولات وزن نسبتا زیادی ممکن است داشته باشند و برای فعالیت های حرفه ای کوهنوردی و طبیعت گردی مناسب به نظر نمی رسند. در مورد چادر های حرفه ای و کوهنوردی، مساله ارتفاع و راحت بودن جابجایی به اندازه ی سفرهای خانوادگی، چندان اهمیت ندارد. این مورد به اندازه ی وزن چادر اهمیت دارد. اگر به دنبال یک گزینه ی دایمی برای سفرهایتان هستید، بهتر است در انتخاب جنس چادر مورد نظرتان با دقت بیشتری عمل کنید. فخر ایران با تجربه کاری بسیار بالای خود اقدام به تولید چادرهای مسافرتی با کیفیت ایرانی کرده است که خرید چادر مسافرتی این مارک برای کسانی که به دنبال خرید چادر مسافرتی ایرانی هستند توصیه میشود . این امتیاز باعث میشود كه در صورت بروز خسارت برای این وسایل چادر خود را به انباری منزل تحویل ندهید و به دنبال پسانداز كردن جهت خرید چادری جدید نباشید.

در عرض چند ثانیه چادر و شما آماده برای استفاده خواهد بود . چادر سفری عصایی به دلیل موارد استفاده آن، معمولا مقاومت مناسبی نیز در برابر آب یا دمای بالا دارد. خرید چادر، از آن دسته هزینه هایی است که ارزش صرف مبالغ بالا را دارد. اما یكی از دغدغههای همیشگی چگونگی انتخاب و خرید چادری مناسب و خوب می باشد. بنابراین بهتر است قبل از خرید چادر، از وزن آن مطلع شوید و با توجه به توانایی ای که در خودتان برای حمل این وزن می بینید، نوع مناسب را انتخاب کنید. مدل های اتوماتیک چادر مسافرتی برای افرادی که حوصله باز و بسته کردن آن را نداشته باشند مناسب است. هر کدام از آنها برای هدف خاصی ساخته شدهاند. چادرهای مسافرتی انواع مختلفی دارند که می توان آنها را در دسته های کلی جای داد. این نوع تقسیم بندی به شما امکان می دهد دید بهتری نسبت به فضای داخل چادرهای مسافرتی داشته باشید. به عنوان مثال استفاده از چند صندلی مسافرتی می تواند برای شما بسیار مفید باشد . امنیت و آرامش دو حسی هستند که یک چادر خوب به شما هدیه میکند.

اگر قصد دارید برای یک سفر خانوادگی چادر تهیه کنید، به یاد داشته باشید که راحتی شرط اول است. از مرسوم ترین استفاده هایی که از این نوع چادر می شود، سفرهای خانوادگی به نقاطی است که حمل و نقل آن مشکل ساز نبوده و همچنین اُفت یا افزایش چشمگیر دمایی در کار نباشد. چادر مسافرتی برزنتی در واقع پوششی پلاستیکی یا نایلونی است که به عنوان سرپناه موقتی استفاده می شود. این نمونه ها دو ساختار فنری و عصایی را با هم ترکیب کرده اند و در واقع ستون های عصایی را با ساختاری شبیه به چتر و بدون نیاز به نصب و جمع آوری مجزا در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. اگر توجه داشته باشید به دلیل این که هوای داخل خانه یا هر فضایی دیگر حالت شرجی پیدا نکند برای خانه ها یا فضاهای سر بسته دیگر دودکش تعبیه می کنند و ما هم از این اصل در چادرهای خود استفاده کرده و سقف چادرها را از جنس تور استفاده نمودیم. با کمی دقت متوجه میشویم که چادر های مسافرتی امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین لوازم سفر گوشه ای از صندوق اتومبیل قرار گرفته و بنابراین اگر قصد خرید این وسیله را دارید به توصیه های ما توجه کنید تا چادری راحت و ایمن را برای سفرهای خود تهیه کنید و از راحتی داخل آن هنگام سفر با خانواده لذت ببرید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن