گزارش: MLS پیشنهاد ژوئن 1 بازگشت برای لیگ مسابقات در اورلاندو

لیگ برتر فوتبال می تواند در عمل به عنوان به زودی به عنوان پایان ماه ژوئن با یک مسابقات در اورلاندو شامل تمام 26 تیم با توجه به گزارش های متعدد چهارشنبه.

لیگ پیشنهاد رقابت که نیاز به تایید MLS بازیکنان, انجمن, اند که بازیکنان و مربیان جمع آوری در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی برای 3-4 هفته آموزش در تاریخ 1 ژوئن. سپس یک سری از مسابقات خواهد بود بدون کمک طرفداران و محل را در اورلاندو پیچیده است.

این LAFC و کهکشان در میان چند تیم از جمله زلزله در شمال کالیفرنیا — که هنوز پاک می شود برای برگزاری تمرینات به دلیل دقیق پناهگاه در محل سفارش خود را در منطقه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

ESPN گزارش موانع نیاز به غلبه بر برای برنامه ریزی برای آمدن به ثمر مهمترین با تست. بازیکنان و مربیان و کارکنان پشتیبانی خواهد همه باید به طور منظم تست شده است. لیگ را طرح منع اعضای خانواده از سفر با تیم های.

علاوه بر این بازیکنان ارتباط و لیگ در حال حاضر درگیر در حساس مذاکرات بیش از حقوق و دستمزد به کاهش است. صاحبان خواسته اند که همه بازیکنان به یک توافق 20 درصد کاهش حقوق و دستمزد در میان دیگر امتیازات.

شده است وجود ندارد نشانه ای نشده که آیا این مسابقات بازی می کنند نسبت به فصل به طور منظم, جدول رده بندی و یا نه. این مسابقات برنده این جایزه می تواند یک اسکله در لیگ قهرمانان کونکاکاف با توجه به ESPN.

لیگ پیشنهاد مسابقات را تیم به دو گروه تقسیم شده و پس از پنج بازی در گروه بازی. سپس در مرحله حذفی را به دنبال خواهد داشت که شامل تسلی بازی پس همه تیم بازی همان مقدار از بازی ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>