پاسادنا رستوران ها شنود گذاشته برای تغذیه سالمندان در هزینه

در پاسادنا شورای شهر به تصویب $600 ، 000 برنامه تحویل روزانه سه رستوران وعده های غذایی به سالمندان در بیشترین

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 خرداد 1399

در پاسادنا شورای شهر به تصویب $600 ، 000 برنامه تحویل روزانه سه رستوران وعده های غذایی به سالمندان در بیشترین سطح درآمد را برای بیش از 22 دلار در هر وعده غذایی — گزاف برچسب قیمت نسبت به منطقه بانک های مواد غذایی که خوراک ساکنان برای چند دلار در روز است.

اما مقامات می گویند تغذیه سالمندان نیست هدف اصلی; برنامه است که به منظور حمایت از رستوران خود را. خوب آنهایی هستند که انتخاب شده برای این برنامه حداقل.

اگر شما انتخاب برخی می گویند آن را مانند برنده شدن در قرعه کشی. دیگران می گویند الزامات واجد شرایط بودن بیش از حد طاقت فرسا را ترک خواهد کرد و اپراتورهای کوچکتر است.

این برنامه بزرگ به نام صفحات تحویل — یک ایالت برنامه اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و اداره شده توسط مقامات دولت محلی که پیدا سالمندان انتخاب رستوران ها و هماهنگی تحویل غذا محلی dealerships خودرو که اهدا خدمات خود را با توجه به یک گزارش کارکنان.

بر اساس گفتگو با دولت پاسادنا شهرستان مدیر استیو Mermell معتقد است حدود 94 درصد از برنامه زمان $600,000 برچسب قیمت خواهد بود بازپرداخت توسط دولت و سازمان مدیریت اضطراری فدرال اما تضمین شده نیست.

"اگر ما مطمئن بازپرداخت آن را غیر معقول هزینه" Mermell گفت: در روز دوشنبه شورای شهر نشست. "اما ما نمی تواند تضمین بازپرداخت."

در غیر معمولی حرکت Mermell توصیه نیست که آیا این شورا باید یا نباید جلو رفتن با برنامه است. او اذعان برچسب قیمت و پیشنهاد وجود دارد و ممکن است راه های بهتر برای صرف این شهر پول برای کمک به رستوران های محلی. اما هنگامی که فشرده توسط شورای Mermell گفت: بازپرداخت به احتمال زیاد بود.

آن را به اندازه کافی برای برنده شدن بیش از همه اما یک مقام انتخابی Councilwoman مارگارت McAustin که بازیگران تنها مخالف رای و گفت که او "تردید" در مورد برنامه.

"ما می توانید انجام دهید بهتر" McAustin گفته همکاران او در روز دوشنبه. "ما می توانیم بخشی از این پول و صرف آن بسیار بیشتر مولد در پاسادنا."

هنوز هم بسیاری از همکاران او استدلال آن بود بازگشت بهتر سرمایه گذاری به عنوان طولانی به عنوان بازپرداخت آمد از طریق.

اگر چه این برنامه تنها به طور رسمی راه اندازی شده در چهار شنبه, مه 20 زیرساخت شده بود در محل برای مدتی و مقامات هماهنگ "نرم راه اندازی" برای سالمندان و رستوران به ثبت نام بیش از یک هفته پیش با توجه به برندا هاروی-ویلیامز مدیر پارک تفریحی و جامعه بخش خدمات.

سالمندان و رستوران ها که مایل به شرکت ممکن است در اینجا ثبت نام. شهرستان سخنگوی لیزا Derderian گفت: بیش از 60 رستوران ها در حال حاضر به امضا و مقامات امیدوارم که آنها را انتخاب پایان هفته.

تعداد دقیق رستوران انتخاب شده بستگی دارد تعدادی از سالمندان که ثبت نام برای این برنامه هاروی-ویلیامز گفت. علاوه بر این هزینه وعده های غذایی می تواند به پایین اگر رستوران شارژ کمتر از 22 دلار در هر وعده غذایی, ساخت این شهر $600,000 سرمایه گذاری کمی بیشتر است.

که میزان سرمایه گذاری است که بر اساس یک پتانسیل 300 سالمندان ثبت نام برای این برنامه است. وجود دارد می تواند بیشتر یا کمتر پس از آن شده است به اطلاع عموم هاروی-ویلیامز گفت و بودجه سطوح می تواند تغییر کند.

بر این اساس تعدادی از سالمندان که ثبت نام را کنترل تعدادی از رستوران های شهر می توانید استخدام, هر چند که مشخص نیست چه نسبت ها و رستوران ها-به-سالمندان خواهد بود. مقامات شهرستان نیست پاسخ به این سوال که پرسیده شده توسط این گروه خبری.

لس آنجلس خود را دارد نسخه از برنامه که پاسادنا سالمندان و رستوران ها نیز واجد شرایط هستند برای ثبت نام. اما Mermell گفت: شهر را برای مدیریت برنامه خود را دارد اگر این شورا خواست برای تضمین برخی از پاسادنا رستوران ها انتخاب شدند.

صاحب رستوران پیت Gallanis چندین میلادی در شهر از جمله کامرون غذاهای دریایی و امضا برای هر دو شهر و شهرستان برنامه پس از یک دوست و فرستاده او را در مورد آن هر چند او نمی کند و در عین حال می دانم که اگر او انتخاب شده به شرکت.

گرفتن برداشت برای این برنامه "خواهد بود مانند برنده شدن در قرعه کشی" Gallanis گفت: در مصاحبه روز شنبه. او گفت: او را به انجام حدود 80 درصد از کسب و کار عادی در حال حاضر با takeout و تحویل.

"چیزی است در $66 روز, شما می توانید با ارائه سه وعده غذا به خاطر شما انجام می دهند جدول, سرویس, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد منسوجات صفحات ظرفشویی" و سایر هزینه های سربار. "است که بسیار سخاوتمندانه مقدار آن می تواند کار بزرگ است."

اما Gallanis یکی از آنهایی که خوش شانس که موقعیت خوبی برای استفاده از این برنامه است. او تا چند بسیار بزرگ آشپزخانه که می توانید به راحتی فشار صدها نفر از وعده های غذایی است. به علاوه او می تواند ارائه صبحانه بسیار مهم است که به عنوان انتخاب رستوران مورد نیاز برای تولید هر سه وعده غذا برای یک نفر در هر روز است.

پاسادنا اتاق بازرگانی رئیس جمهور و رئیس اجرایی پل کوچک است که سپاسگزار برای این شهر تلاش اما می گوید آن سقوط خواهد کرد ،

"این می تواند یک منبع پایدار درآمد برای برخی از — حداقل برای کوتاه مدت اگر آنها می توانند این برنامه کار" کمی گفت: در مصاحبه روز شنبه.

او فیلدینگ تماس از علاقه مند رستوران و معتقد است آنهایی که بزرگ مانند Gallanis' می تواند استفاده از آن را به عنوان می تواند برخی از شرکت های پذیرایی. اما بسیاری از اپراتور های کوچک تر نخواهد بود قادر به تحمل حجم یا سه وعده غذا در روز نیاز او گفت:

کمی می خواهم برای دیدن شهر "گسترش آن را به عنوان آنجا که ممکن است پس از این فرصت فراهم شده به عنوان بسیاری از رستوران های محلی به عنوان امکان پذیر است."

اگر او تا به حال راه خود را برای مثال در شهرستان خواهد رها کردن سه وعده غذا نیاز به اجازه یک فروشگاه ساندویچ رسیدگی ناهار در حالی که در یک رستوران استیک می تواند در خدمت شام و یک رستوران می تواند صبحانه.

با وجود آن نقص کمی از برنامه اما گفت که این ورود دیر است. او بارها و بارها به نام این شهرستان را به لحاظ مالی حمایت از کسب و کار است. در حالی که کسانی که مکالمات اتفاق می افتد در سطح شهرستان وجود دارد چند راه حل قطعی نشده است.

"رستوران ها در حال حاضر قناری در معدن زغال سنگ" او گفت: اصرار مقامات شهرستان به سرعت حرکت می کند به پیدا کردن راه حل. "خرده فروشان نیست،"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن