گزارش: داجرز Mookie بتی نزدیک شدن طولانی مدت فرمت

Mookie بتی و داجرز در حال گزارش کار در دراز مدت تمدید قرارداد است که با استعداد outfielder در لس آنجلس برای 10 سال یا بیشتر در یک کل هزینه $350-400 میلیون. شرایط گزارش شده صبح روز چهارشنبه توسط بوستون ایستگاه رادیویی FARZIN.

بتی هنوز نشده یک فصل به طور منظم بازی از او معامله توسط Red Sox برای الکس Verdugo و چشم انداز Jeter فراز و کانر ونگ در ماه فوریه است. رمان بیماری همه گیر کوروناویروس به تعویق افتاد بهار آموزش در ماه مارس است. بیس جدید باز روز پنج شنبه است.

در حالی که بیس بال متوقف شد داجرز شد و ظاهرا کار به امن بتی’ خدمات فراتر از این سال است. او با توجه به تبدیل شدن به یک عامل آزاد در پایان فصل است.

فرشتگان outfielder مایک ماهی قزل آلا امضا بزرگترین قرارداد در تاریخ بیس بال در مارس 2019. او را به $426.5 میلیون بیش از 12 سال آینده است و نمی توان داد و ستد و بدون اجازه او. ماهی قزل آلا بود 27 در زمان معامله امضا شد.

بتی که نوبت 28 مهرماه ممکن است دوم تنها به ماهی قزل آلا در میان بهترین بازیکنان در بازی است. در سال 2019 او ضربه زد .295 با 29 خانه اجرا می شود و 80 RBIs برای Red Sox. که در نظر گرفته شد “را سال” در مقایسه به MVP کمپین 2018: یک .346 متوسط 32 خانه اجرا می شود, 80 RBIs و حرفه ای-بالا 30 پایگاه های دزدیده شده.

در لس آنجلس بتی آماده است برای پیوستن به حاکم لیگ ملی MVP کودی Bellinger به شکل غیر قابل مقایسه خود اواز یا موسیقی دو نفری. Bellinger شده است مستقر در مرکز میدان و بتی در سمت راست میدان در نمایشگاه بازی های این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید