L. A. شهرستان گزارش 11 بیشتر coronavirus مرگ و میر

لس آنجلس — Los Angeles County مقامات گزارش 1,784 به تازگی تایید موارد COVID-19 و 11 بیشتر مرگ و میر یکشنبه آور

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 تیر 1399

لس آنجلس — Los Angeles County مقامات گزارش 1,784 به تازگی تایید موارد COVID-19 و 11 بیشتر مرگ و میر یکشنبه آوردن این شهرستان را در مجموع به 83,397 موارد و 3,120 مرگ و میر.

اعداد به دنبال روز شنبه گزارش 2,056 موارد جدید است که مقامات بهداشت عمومی مقصر در بخش بر تاخیر در آزمایشگاه گزارش.

"COVID-19 ترک کرده است بسیاری از خانواده ها عزاداری یک دوست. ما خیلی متاسفم برای از دست دادن شما و نگه داشتن شما در افکار ما و نماز در هر روز گفت:" باربارا فرر این شهرستان مدیر بهداشت عمومی. "همانطور که بیشتر کسب و کار بازگشایی این مهم است که آنها به دنبال تمام پروتکل ها و دستورات صادر شده توسط LA County افسر بهداشت و که همه مشتریان و بازدید کنندگان تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن پارچه پوشش صورت. من می خواهم برای تشکر از همه شما که در حال ساخت اعمال کند که گسترش COVID-19 بخشی از روز خود را به روز و زندگی خود را روز به روز عملیات کسب و کار. اینها اقداماتی است که اجازه می دهد تا ما را به ما ادامه سفر بهبودی و این اقدامات ضروری خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان و شاهد افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19."

نود و سه درصد از افرادی که فوت کرده بود اساسی شرایط بهداشتی. از کسانی که اطلاعات در مورد نژاد و قومیت در دسترس است برای از 2900 نفر (99% از موارد گزارش شده).

چهل و دو درصد از مرگ و میر رخ داده است در میان لاتین ساکنان 29 درصد در میان سفید پوستان 17 درصد در میان آسیایی, 11% در میان سیاه پوستان کمتر از 1% در میان بومیان هاوایی و اقیانوس آرام جزایر و 1 درصد شناسایی با دیگر نژادها.

پس از تحقیقات بیشتر و 23 مورد و یک مورد مرگ گزارش شد مشخص نمی شود county ساکنان فرر گفت.

وجود دارد 1,426 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری 29 درصد از آنها در بخش مراقبت های ویژه و 21 درصد در هواکش. تست ظرفیت همچنان به افزایش در این شهرستان با نتایج تست در دسترس برای تقریبا 945,000 افراد و 8 درصد از مردم تست مثبت است.

"بسیاری از کسب و کار و فضاهای بازگشایی در ماه گذشته و ساکنان را در بر داشت خود را در شلوغ شرایط" فرر گفت شنبه. "افزایش ارتباط با دیگران در خانواده خود منجر به افزایش خطر انتقال COVID-19.

"این است که چرا از آن مهم تر از همیشه به انجام آنچه ما می دانیم کاهش می یابد و گسترش ویروس: همیشه پوشیدن چهره و پوشش و نگه داشتن شش پا و یا بیشتر از فاصله از دیگران در خانواده دستهای خود جدا اگر شما مثبت برای COVID-19 و قرنطینه اگر شما یک تماس از کسی که تست مثبت است. این است که چگونه ما حفاظت از هر یک از دیگر در هفته پیش رو" فرر گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن