گزارش: UK مقامات اجتناب شود’ به دنبال به دخالت

توسط DANICA KIRKA سينت, سیلویا هوی و جیمی KEATEN

لندن — طولانی-انتظار گزارش نفوذ روسیه در سیاست انتقاد دولت بریتانیا برای غفلت به بررسی اینکه آیا روسیه دخالت در سال 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم توصیف آن مطلق عدم کنجکاوی در مورد تهدید به دموکراسی به عنوان یک شکست بزرگ در قلب قدرت.

مجلس گزارش نویسندگان را متهم کرد که دولت بریتانیا از “فعال اجتناب از” به دنبال شواهدی از خطر روسیه به اتحادیه اروپا. نویسندگان این خصوص نابخشودنی با توجه به شواهد پدید آمده است که روسیه دخالت در انتخابات آمریکا و در استقلال اسکاتلند از بریتانیا در سال 2014.

“شده است وجود دارد هیچ ارزیابی از دخالت روسیه در اتحادیه اروپا همه پرسی و این بر می گردد به هیچ کس مایل به لمس این موضوع را با 10 پا قطب” عضو کمیته استوارت Hosie گفت و خواستار آن است که چنین مطالعه انجام شود و مردم مطلع.

در حالی که این گزارش از مجلس هوش و کمیته امنیت گفت: این امر می تواند “دشوار اگر نه غیر ممکن است — برای اثبات” این اتهام که روسیه به دنبال نفوذ در همه پرسی روشن بود که دولت “بود آهسته به تشخیص وجود این تهدید است.”

اعضای کمیته به این نتیجه رسیدند که هدف از احیا روسیه در تاثیرگذاری بر رای گیری خواهد بود به تقویت های موجود در بخش و در نتیجه احتمالا بی ثبات کردن غربی سیستم سیاسی.

در 20 صفحه پاسخ را تکذیب کرد مقامات دولت “به شدت دست کم گرفت” روسیه تهدید و رد تماس برای یک ارزیابی از اتهام دخالت روسیه در مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم.

“ما را دیده اند هیچ مدرکی از موفق دخالت در اتحادیه اروپا همه پرسی” در بیانیه ای گفت:.

این گزارش می گوید روسیه می بیند بریتانیا به عنوان یکی از برترین هوش اهداف در غرب است. آن گفت: نفوذ روسیه در انگلیس است “طبیعی” و پی در پی دولت استقبال کرده اند الیگارشی روسیه با آغوش باز. روسها با “بسیار نزدیک” لینک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور شد “به خوبی یکپارچه به انگلستان کسب و کار اجتماعی و سیاسی و صحنه در Londongrad’ در خصوص” آن را گفت.

صحبت قبل از این گزارش منتشر شد, سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov روز سه شنبه گفت که روسیه “هرگز دخالت در فرآیندهای انتخاباتی”نه در آمریکا و نه در انگلستان و نه در هیچ کشور دیگر.”

“ما نیست که خودمان را و ما اصلا تحمل کند که کشورهای دیگر سعی در دخالت در امور سیاسی ما,” Peskov گفت.

نویسندگان این گزارش گفت: آنها در معرض بی سابقه تاخیر در ساخت سند با مقامات برگزاری آن انتشار بیش از شش ماه. منتقدان ادعا کرده اند که به معنای سپر نخست وزیر بوریس جانسون و حزب محافظه کار خود را از خجالت.

این کمیته ارائه نمی دهد یک نظریه که چرا دولت با تاخیر در این گزارش اما می گویند دولت توضیحات برای به تأخیر انداختن این گزارش درست نیست.

این گزارش در اصل فرستاده شده به جانسون در Oct. 17. دولت در ابتدا گفت: آن را نمی تواند منتشر شود تا آن را برای بررسی مسائل مربوط به امنیت ملی است که انتشار آن به تعویق افتاد تا بعد از دسامبر. 12 انتخابات عمومی. بیشتر holdups شد ناشی از تاخیر در انتصاب اعضای جدید به هوش و کمیته امنیت.

در نهایت Johnson, نام پنج محافظه کار مجلس به نه شخص پنل امید دستچین خود را نامزد خواهد بود انتخاب به عنوان رئیس و جلوگیری از این گزارش. این مرجع شکست خورده که یک تبادل نظر محافظه کار انتخاب شد به رئیس این کمیته با حمایت از احزاب مخالف.

مخالفت حزب کارگر است و دولت را متهم به عدم انتشار این گزارش از آنجا که این امر منجر به بیشتر سوالات در مورد ارتباط بین روسیه و نرم افزار-Brexit مبارزات انتخاباتی در سال 2016 همه پرسی عضویت در اتحادیه اروپا که جانسون کمک شود.

یکی دیگر از مجلس پانل — دیجیتال, فرهنگ, رسانه, و, ورزش, کمیته — که قبلا منتشر شده نتایج حاصل از تحقیقات خود را به دروغ و “خبر جعلی” است که به نام در انتخابات رگولاتور و اجرای قانون به منظور گزارش می دهد که یک تاجر با لینک کلیک کنید برای روسیه اهدا 8.4 میلیون پوند ($10.6 میلیون دلار) به Brexit مبارزات انتخاباتی. ملی جرم و جنایت سازمان گفت: در ماه سپتامبر است که در آن هیچ شواهدی از جرائم جنایی مربوط به کمک مالی.

هوش گزارش کمیته تحت پوشش طیف گسترده ای از روسیه را تهدیدی برای انگلیس و از جمله انتخابات دخالت و جاسوسی و ترور هدفمند مانند تلاش برای کشتن سابق جاسوسی سرگئی Skripal در شهرستان سولزبری دو سال پیش.

گزارش خواست مقامات انگلیسی به گوشت گاو تا دفاع خود گفت: “روشن ترین نیاز برای اقدام فوری” برای قانون جدید به ابزار به هوش جامعه در مواجهه با “قادر” دشمن و به نبرد جاسوسی غیر قانونی و مالی معاملات روسیه و نخبگان در بریتانیا و “توانمندسازها.”

آن نامیده می شود برای هماهنگی بهتر با بریتانیا متحدان غربی و گفت: انگلیس باید آماده برای رهبری بین المللی اقدام و باید کار را به توسعه قوانین جدید در مورد “حمله سایبری” عملیات.

این گسله نامشخص شرکت رسانه های اجتماعی برای “عدم شركت” و گفت: دولت باید در تنظیم قوانین به “اطمینان حاصل شود که آنها را پنهان خصمانه دولت استفاده از سیستم عامل خود را به طور جدی” و “نام و ننگ” کسانی که موفق به عمل می کنند.

این گزارش را انتشار می آید تنها چند روز پس از بریتانیا و ایالات متحده و کانادا متهم هکرها مربوط به سازمانهای اطلاعاتی در تلاش برای سرقت اطلاعات از محققان در حال کار بر روی یک پتانسیل coronavirus واکسن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net