Newsom, قوه مقننه, ساخت دیوار جدید از بدهی

زمانی که جری براون بازگشت به حکومت در سال 2011 او متعهد است که رفع کسری زده بودجه دولت خواهد بود خود را بالاتر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 خرداد 1399

زمانی که جری براون بازگشت به حکومت در سال 2011 او متعهد است که رفع کسری زده بودجه دولت خواهد بود خود را بالاترین اولویت است.

یک قطعه بزرگ از قهوه ای را ثابت در نظر گرفتن آنچه که او به نام "یک دیوار از بدهی" بیش از 30 میلیارد دلار در انواع مختلف وام های که سلف آرنولد شوارتزنگر و مجلس تا به حال گرفته شده برای پوشش کمبود درآمد در دوران رکود اقتصادی ،

قهوه ای همراه خود بودجه مانورهای — از جمله سنگین افزایش فروش و مالیات بر درآمد و پرداخت بدهی با سالانه هشدار که رکود اقتصادی دیگری خواهد به ناچار به اعتصاب. او را متقاعد رای دهندگان برای ایجاد یک "صندوق روز بارانی" به کوسن تاثیر.

آن روز بارانی بیشتر شبیه یک موسمی است که هدف قرار دادن دولت سخت به دلیل شخصی و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی دستور به مبارزه با COVID-19 همه گیر و یک بار دیگر بودجه دولت غرق در جوهر قرمز. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و قانونگذاران در dickering بیش از یک طرح مالی برای سال مالی جاری به پایان می رسد که 30 ژوئن به 2020-21 سال مالی که آغاز می شود در تاریخ 1 ژوئیه و inferentially دو یا سه سال فراتر از آن.

Newsom گیره چند سال کسری بودجه در $54 میلیارد و بودجه پیشنهاد به نیش گلوله و شیب تند کاهش هزینه ها خواهد بود که لغو اگر دولت فدرال فراهم می کند یک دولت و دولت های محلی امداد تخصیص است. مجلس بودجه خود را حفظ خواهد هزینه های بیشتر و یا کمتر در قبل از رکود اقتصادی و سطح را کاهش بعد تنها در صورتی فدرال کمک نمی کند تحقق.

چه هیچ کس صحبت کردن در مورد حداقل علنا است که هر دو Newsom و مقننه می خواهید برای اجرای بسیاری از میلیاردها دلار در بدهی های جدید است. آنها می خواهند برای حمله به دولت بودجه ویژه برای "وام" است که باید به بازپرداخت بعد "deferrals" در کمک دولت به مدارس است که باید به بازپرداخت بعد و تحمیل موقت سقف در شرکت ها معافیت های مالیاتی است که کسب و کار می تواند جبران بعد.

جدید دیوار از بدهی خواهد بود حداقل 20 میلیارد دلار در طول چند سال بزرگترین تکه از آن را در deferrals از قانون اساسی مورد نیاز کمک برای K-12 مدرسه و کالج ها.

Newsom را تجدید نظر آموزش و پرورش بودجه را تسلیم "در حدود 13 میلیارد دلار" در این سال مالی و بعد با وعده به بازپرداخت آن را به آرامی آغاز در 2021-22 و در انجام این کار افزایش مدارس' به اشتراک گذاری از درآمد دولت است. قوه مقننه طول می کشد یک رویکرد متفاوت اما هنوز شمارش در آموزش و پرورش deferrals به تعادل بودجه خود را بر روی کاغذ.

این کلاه در کسب و کار معافیت مالیاتی خواهد هر دو بودجه فرض تولید 9 میلیارد دلار بیش از دو سال اما شرکت های بزرگ می تواند به جمع آوری بلامعارض کسر و آنها را پس از کلاه برداشته می شوند. بنابراین آنها وام که بازپرداخت شود.

بودجه اسناد جزئیات ده ها تن از حملات در بودجه های ویژه ای است که باید پرداخت اعم از زیر 1 میلیون دلار به 300 میلیون دلار از خدمات عمومی کمیسیون برنامه فراهم می کند که تخفیف در خدمات تلفن کم درآمد کالیفرنیا و $551 میلیون دلار از ذخیره سازی زیرزمینی مخزن پاکسازی صندوق.

بزرگترین واحد raid اما چیزی نزدیک به خانه برای سیاستمداران — جایگزینی کاپیتول دولت غرب گرا که در خانه های فرماندار و معاون فرماندار سوئیت, قانونگذاران,' دفاتر و شنوایی ، نزدیک به 70 سال از ضمیمه شده تلقی می شود کهنه و پول بوده است را کنار بگذارند برای $755 میلیون جایگزینی.

Newsom بودجه می گرفتن $734 میلیون دلار از این صندوق ویژه و به جای تامین مالی ساخت و ساز با "اجاره-درآمد اوراق قرضه" اب زیر کاه دستگاه دولت با استفاده از به اجرا بدهی در حالی که طفره رفتن دولت قانون اساسی نیاز است که هر گونه بدهی بیش از 300.000 دلار باید رای دهندگان تصویب.

این اتصالات در یک معنا که دیوار جدید از بدهی شامل وام برای ساخت فانتزی دفاتر جدید برای کنگره سیاستمداران.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن