صندوق امداد را افزایش می دهد بیش از 1 میلیون دلار برای گروه های که در خدمت جامعه سیاه و سفید

United Way of Greater Los Angeles, اعلام کرد, دوشنبه, ژوئن 18, که بیش از 1 میلیون دلار در کمک های مالی از طریق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 خرداد 1399

United Way of Greater Los Angeles, اعلام کرد, دوشنبه, ژوئن 18, که بیش از 1 میلیون دلار در کمک های مالی از طریق آن همه گیر صندوق امداد را به سمت پنج سازمان که در خدمت لس آنجلس سیاه جوامع با اجاره کمک های مواد غذایی, بهداشت و درمان و آموزش و پشتیبانی.

یک راه جدید برای زندگی, لس آنجلس, سیاه, کارگر, مرکز جامعه ائتلاف لس آنجلس جامعه اقدام شبکه (لا-می) و YWCA لس آنجلس دریافت بودجه برای حمایت از برنامه های خود را در زیر آخرین دور از کمک های مالی با توجه به راه متحده.

راه متحده لس آنجلس انتخاب شد و همراه با راه متحد سازمان در آتلانتا و نیویورک و شیکاگو و دیترویت و نیواورلئان به طور مستقیم بودجه به نفع محلی و سازمان های غیر انتفاعی زیر اخیر ویژه توسط Black Entertainment Television — "صرفه جویی در ما Selves: شرط COVID-19 امداد تلاش" — به جمع آوری پول و آگاهی برای حمایت از سیاه و جوامع تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

راه متحده لس آنجلس انتخاب شد همراه با راه متحد سازمان در آتلانتا و نیویورک و شیکاگو و دیترویت و نیواورلئان به طور مستقیم بودجه به نفع محلی و سازمان های غیر انتفاعی.

"میراث نژادپرستی نهادی را می توان در نامتناسب اثر به هم پیوسته بحران بی خانمانی و COVID-19 را بر ما سیاه همسایه ها و از آن مهم تر از همیشه برای اطمینان از این سازمان که در خدمت جوامع سیاه منابع آنها نیاز دارید" گفت: Elise Buik, United Way of Greater Los Angeles' رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. "این سرمایه گذاری در لس آنجلس می آید به عنوان United Way of Greater Los Angeles عمیق تر نقش نژادی سهام در ماموریت ما و در حیطه دادن کمکهای مالی."

سوزان برتون بنیانگذار و رئیس جمهور از یک راه جدید برای زندگی گفت: این بیماری همه گیر است "آمار جامعه ما واقعا سخت" و بودجه کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که مردم "معنی دار و امداد رسانی است که اجازه می دهد تا آنها را به پرداخت صورتحساب خود را."

United Way of Greater Los Angeles,' همه گیر صندوق امداد مطرح است بیش از 10 میلیون دلار.

اولین دور از کمک های مالی شناسایی نیازهای فوری در پی coronavirus مستند, حمایت از افراد کم درآمد کارآفرینان مردم, تجربه بی خانمانی, همراه با دانش آموزان کم درآمد و خانواده های آنها با توجه به سازمان است.

دور دوم با تمرکز بر عرضه مستقیم کمک های مالی به بیش از 100 سازمان و mini-کمک های مالی به 45 دیگر سازمانهای مبتنی بر جامعه در سراسر شهرستان با دور سوم متمرکز بر روی کارگران که نمی تواند دسترسی فدرال پشتیبانی می کند.

کمک های مالی اضافی خواهد شد در هفته های آینده, مقامات گفت.

کمک های مالی به صندوق امداد می تواند در pandemicrelief.unitedwayla.org.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de