به یاد بیاورید در El Rancho یکپارچه به نظر می رسد به پیروزی در نتایج اولیه

El Rancho به خاطر تلاش ممکن است غیر قابل عبور منجر به نتایج اولیه را از این منطقه را به پست الکترونیکی-در برگه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 خرداد 1399

El Rancho به خاطر تلاش ممکن است غیر قابل عبور منجر به نتایج اولیه را از این منطقه را به پست الکترونیکی-در برگه های رای در حالی که مقامات ادامه خواهد داد به تعداد فوق العاده در فرد رای به شب.

از 3,953 آرا از طریق پست الکترونیکی-در برگه های رای پاسخ به فراخوان عضو سابق هیئت مدیره خوزه لارا عظیم 3,438 آرا — یا 91.37% — در حمایت از از بین بردن او را از دفتر.

لارا در حال حاضر استعفا از دفتر در آغاز سال, اما, این رای چگونه به اطلاع جانشین او خواهد بود. اگر به یاد بیاورید در واقع موفق لارا جایگزینی خواهد بود ها شنود گذاشته شده توسط فراخوان دهندگان نه با انتصاب هیئت مدیره خواهد بود که این مورد تنها در صورتی که به خاطر شکست مواجه شد.

در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد احتمال جایگزینی سابق El Rancho هیئت مدیره و عضو کمیته جو ریورا که برنده 69.39% از پست الکترونیکی-در انتخابات رای نسبت به اصل الان Maciel که برنده 30.61%. وجود دارد 3,715 آرای چهره بین ریورا و Maciel; ریورا برنده 2,578 و Maciel برنده 1,137.

در دومین فراخوان سوال این یکی از هدف قرار دادن عضو هیئت مدیره Leanne Ibarra که مبارزات انتخاباتی در کنار لارا قاطع 3,438 آرا شد و بازیگران در حمایت از حذف در مقابل 531 رای مخالف. که 86.62% در مقابل 13.38%.

استر الله مهاجرانی پدر و مادر فعال در جامعه و همچنین سابق عضو کمیته فرار unopposed برای پر کردن این صندلی برنده 3,476 رای.

"من مشتاقانه منتظر به همکاری با این هیئت مدیره را به حرکت به منطقه ما با هم رو به جلو و به دست آوردن مجدد اعتماد جامعه" او در مصاحبه با گفت: این گروه خبری در اواخر روز سه شنبه.

او اعتبار خود فرض پیروزی به یک "تاریخی" جامعه تلاش کنند.

وقتی پرسید که آیا او می خواست برای تشکر از هر کسی Mejia بود در از دست دادن برای کلمات.

"بسیاری از به ذکر است," او گفت:. "اتحادیه پدر و مادر, معلمان شگفت انگیز هستند — کارکنان, همه با هم.

"یک گروه خودی خود قادر نخواهد بود به آن را خاموش بکشد" او گفت:. "این بود تا جامعه با هم کار, گرفتن, پشت, هر, دیگر برای همان هدف. وجود دارد مقدار زیادی از کار جلوتر از ما, اما من آماده به کار."

هر دو Mejia و ریورا شده اند و صریح اعضای جامعه و هر دو از اعضای سابق منطقه را شهروند پیوند نظارت کمیته قبل از آن منحل شد.

هر دو نیز پشتیبانی توسط همان گروه که رهبری به خاطر تلاش در برابر لارا و Ibarra.

"جامعه صحبت کرده است" ریورا در مصاحبه ای گفت: اواخر روز سه شنبه. "وقت آن است که در حال حاضر به حرکت El Rancho منطقه مدرسه در جهت درست است. من متواضعانه قبول جامعه تصمیم و در حال حاضر به عنوان عضو هیئت مدیره آن زمان برای من برای پاسخ به جامعه از پیکو ریورا."

این داستان به روز خواهد شد در صبح روز چهارشنبه زمانی که کامل نتایج انتخابات در دسترس خواهد بود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن