راز حلقه شنا بادی

حلقه شنا بادی اینتکس مدل 59251 سبز بسیار مناسب برای قرار گیری روی سطح آب بوده و این حلقه شنا بادی کودکان علاق

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

حلقه شنا بادی اینتکس مدل 59251 سبز بسیار مناسب برای قرار گیری روی سطح آب بوده و این حلقه شنا بادی کودکان علاقه مند بسیاری را طرفدار استفاده از خود کرده و در شرکت اینتکس به فروش می رسد، پیشنهاد می کنیم استفاده این محصول را در هوای گرم تابستان و در استخر ها و دریاچه ها امتحان کنید و از آن لذت ببرید. تیوپ بادی شنا زرد رنگ اینتکس برای سنین 3 تا 6 سال مناسب بوده که حداکثر وزن 50 کیلوگرم را متحمل میشود و شناکردن را برای این سنین راحتتر و ایمنتر میکند. این حلقه شنا پرکاربرد می تواند تا وزن 90 کیلوگرم را به راحتی تحمل نماید. وزن تیوپ شنا بادی روی آب اینتکس بسیار کم حدود 0/2 کیلوگرم میباشد که وزن آن سبب میشود تا شما به راحتی این تیوپ بادی شنا اینتکس را به هر مکان دلخواه حمل و جابهجا کنید. این حلقه شنا به خوبی می تواند تا 90 کیلوگرم را به خوبی تحمل کرده و بر روی آب به صورت شناور نگه دارد که تحمل وزن بسیار خوبی نیز به شمار خواهد رفت. ᠎Th᠎is content has ᠎be en do᠎ne by G SA C ontent​ Gener ator ᠎DEMO .

در واقع شما می توانید کنار هم قرار گرفتن رنگ های آبی ، سبز و صورتی را به وضوح بر روی بدنه این محصول مشاهده کنید که نکته مثبت رنگ بندی و ظاهری این محصول به شمار می رود. از باد زدن بیش از حد کالا پرهیز کنید، چون ممکن است بدنه آن آسیب ببیند. تنها مورد استثناء در این قاعده دلفین رودخانهای بوتو است که دارای موهای ریز ماندگار بر روی پوزه خود است. این محصول دارای پوشش ضد حسایت است و هر لایه آن دارای دریچه باد مجزا جهت راه اندازی است؛ این امر باعث می شود در صورت آسیب های احتمالی و یا پارگی محصول، حلقه همچنان روی آب شناور بماند. راه اندازی این حلقه شنا نیز به سادگی و با در اختیار داشتن یک عدد پمپ باد امکان پذیر می باشد که باید این پمپ را به صورت مجزا از سایت فروشگاه سعید اینتکس خریداری کرده و اقدام به باد کردن محصول خود نمایید. هم چنین شما می توانید وجود دو عدد دستگیره حمل را هم به راحتی بر روی این کالا مشاهده نمایید. Article has be en generated  with t he  help of GSA C᠎ontent ​Ge nera tor DEMO .

این دو دستگیره هم در زمان حمل و جا به جایی این محصول و هم در مواقعی که بر روی آب قرار دارید برای حفظ تعادل بیشتر شما بسیار مناسب می باشد که همین ویژگی هم یکی دیگر از خصوصیات خوب این کالا به شمار می رود. با این حالت حلقه شنا را می توان برای کسانی که مهارت کافی برای حضور در داخل آب ها را ندارند مورد استفاده قرار می گیرد و می توان نسبت به داشتن آن اقدام نمود. در سال ۲۳/۳/ ۱۳۶۳ موصوف تمرینات را درین رشته آغاز نموده و در سال ۱۳۶۵ تعلیم دهی را با برادرش عباس حسینی در بین مهاجرین افغان و ایرانیان شروع نمود. این انجمن تمرینات مختلفه ورزی را در سنین مختلف و جنس مختلف به منظور پیشرفت ورزش افغانها براه انداختهاست. حلقه شنا بادی بست وی رنگارنگ دیگر تولید جدید شرکت بست وی می باشد که هم از نظر نوع رنگ بندی و هم از نظر جنس و کیفیت بدنه توانسته یک محصول مناسب و ایده آل را به دست شما برساند. علت نام گذاری این حلقه شنا بادی به حلقه شنا بادی طرح دار صورتی نیز استفاده از طراحی بدنه آن است که به صورت طرح گل تولید شده و این طرح ثابت بوده و حتی به مرور نیز کثیف و کم رنگ نخواهد شد.

لازم به ذکر است در تمامی بخش دیواره ها و رویه محصول از جنس پی وی سی درجه یک و مقاوم شفاف استفاده شده که شما شاهد طول عمر بالایی از آن باشید. لازم به ذکر است شما عزیزان می توانید این پمپ های باد را از طریق فروشگاه اینتکس بصورت جداگانه تهیه کنید و با استفاده از پمپ باد شخصی خود، در عرض چند دقیقه و به راحتی حلقه شنا بادی را باد کنید. این محصول بادی تفریحی بسیار مناسب برای بازی و تفریحات آبی بوده که شما می توانید با تهیه آن در آب های عمیق تر نیز به بازی و تفریح بپردازید. حلقه بادی شنا کودک اینتکس به صورت گرد طراحی شده است که این سبک برای نشستن و استراحتکردن خارق العاده میباشد. این شناور بادی کودک اینتکس جزء محصولات آموزشی شرکت اینتکس میباشد که تحت عنوان Pool School تولید شده که بر روی بدنه آن نیز حک شده است و طبق این نوشته، تیوپ شنا مدل 58231 intex کاربرد آموزشی داشته و به عنوان غریق نجات عمل میکند تا به مرور زمان ترس کودک از آب از بین برود و لحظات لذت بخش و هیجان انگیزی را به ارمغان آورد. جنس بدنه و لبه حلقه بادی شنا کودکان اینتکس از وینیل بادشو طرح چرم است که بسیار مقاوم تشکیل شده و علی رغم مقاومبودن، بسیار سبک و نرم است.

آخرین مطالب