LA County, شهرستان باز کردن مسیرهای شنبه اما کوهنورد اطاعت از قوانین ؟

لس آنجلس و مسیرهای پیاده روی شهرستان را بازگشایی روز شنبه پس از حدود شش هفته بسته خواهد شد اما تاریخ تکرار خوا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

لس آنجلس و مسیرهای پیاده روی شهرستان را بازگشایی روز شنبه پس از حدود شش هفته بسته خواهد شد اما تاریخ تکرار خواهد شد خود را ؟

به عنوان stay-at-home سفارشات آمد و در ماه مارس مسیرهای پیاده روی نیست در ابتدا توقیف. فقط یک هفته یا بیشتر به جداسازی ساکنان در سراسر لس آنجلس فرار کرد به شلوغ مسیرهای پیاده روی با تجربه بازدید کنندگان مالش در برابر تجربه trailsfolk و اغلب نقض 6 پا اجتماعی فاصله.

  • این تیم دره مسیرهای پیاده روی پیاده روی در Burbank, CA بسته باقی می ماند پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. برخی از مسیرهای پیاده روی در لس آنجلس ممکن است باز این آخر هفته. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • این تیم دره مسیرهای پیاده روی پیاده روی در Burbank, CA بسته باقی می ماند پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. برخی از مسیرهای پیاده روی در لس آنجلس ممکن است باز این آخر هفته. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • این تیم دره مسیرهای پیاده روی پیاده روی در Burbank, CA بسته باقی می ماند پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. برخی از مسیرهای پیاده روی در لس آنجلس ممکن است باز این آخر هفته. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • هل دهنده با استفاده از مسیرهای پیاده روی در پارک گریفیث پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. برخی از مسیرهای پیاده روی در لس آنجلس ممکن است باز این آخر هفته. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

چگونه آن را در این زمان در اطراف حدس و گمان است.

"من امیدوار هستم که مردم را به بیرون رفتن با یک پلان ب و پلان C و حفظ اجتماعی فواصل و اگر شما به یک دنباله که در آن بیش از حد شلوغ را ترک و رفتن به plan B و پیدا کردن یک کمتر شلوغ جای" جف هستر ناشر SocalHiker.net و یک Facebook گروهی که دارای بیش از 30 ، 000 پیروان.

برای اطمینان کوهنورد مسئول این شهرستان را نشانه ای برای یادآوری آنها را به حفظ و اجتماعی دور و پارک مانیتور یا سفیران در مسیرهای پیاده روی به سوالات پاسخ گفت: کتی مارتل سخنگوی Los Angeles County Parks and Recreation بخش.

کیسی Schreiner, بنیانگذار مدرن کوهنورد سایت و نویسنده "کشف گریفیث پارک" انتظار منتشر خواهد شد در هفته آینده امیدوار است که همه به خوبی خواهد رفت اما او نگران است.

"من فکر می کنم آن را برای رفتن به دیوانه" Schreiner گفت. "مردم شده اند در انتظار برای تقریبا دو ماه به بیرون رفتن در مسیرهای پیاده روی. من آرزو می کنم ما در حال انجام بیشتر از آهسته rollout."

برای مثال دیگر شهرستانهای باز مسیرهای پیاده روی خود را, اما نه پارکینگ در ابتدا محدود اکثر کاربران به ساکنان نزدیک و جلوگیری از ازدحام بیش از حد, او گفت:.

نیز وجود دارد سردرگمی در مورد آنچه باز است و چه قوانین هستند, Schreiner گفت.

"دولت پارک کوه تفریح و منطقه حفاظت آنجلس و جنگل ملی گنجانده نشده است; و باعث می شود که بالقوه برای سردرگمی," او گفت:. "من ترجیح می دادم که چند انتظار چند روز تاخیر برای مردم به هم برای ساختن یک اطلاعیه."

و در شهر لس آنجلس محبوب Runyon دره عمیق و باریک باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

Schreiner نیز نگران باریک مسیرهای پیاده روی که در آن مردم در حال عبور هر یک از دیگر نمی قادر خواهد بود به ماندن 6 فوت از هم جدا.

روبرتو مورالس ارشد سازماندهی نماینده سیرا باشگاه سن گابریل کوه مبارزات انتخاباتی هشدار داد که کوهنورد باید اول بررسی کنید اگر دنباله باز است. برای مثال مسیرهای پیاده روی در آنجلس جنگل ملی باقی می ماند بسته طریق ممکن است 15.

Puente Hills زیستگاه اقتدار که در عمل شش مسیرهای پیاده روی ساخته شده است نه یک تصمیم در زمانی که آن را بازگشایی, رئیس هیئت مدیره, مایکل هیوز گفت.

این شهرستان را اعلام روز چهارشنبه نبود, انتظار, او گفت:, و اقتدار آماده نیست برای باز کردن. مقامات می خواهید برای اطمینان از آنچه که اتفاق افتاده است و نزدیک به دو سال پیش — زمانی که "ما غرق شد همه حساب با هر کس که مایل به رفتن در آنها" — اتفاق نمی افتد دوباره.

"بزرگترین مشکل در علامت در کارگردانی چگونه به استفاده از مسیرهای پیاده روی," او گفت:. "ما داده شد و 48 ساعت برای دریافت نشانه هایی ساخته و نصب شده است. ما در حال مبارزه با یک ساعت چه خواهد بود مناسب و چه چیزی را نمی خواهد."

و مانند دیگران هیوز پیش بینی مسیرهای پیاده روی مشغول خواهد بود و نگرانی است که سازمان های غرق خواهد شد.

"اگر یک مشکل وجود دارد با اجتماعی فاصله به این معنی است که مسیرهای بسته خواهد شد دوباره," او گفت:. "شما امید مردم را حس خوبی به انجام کار درست است."

جف Nickell از آمریکا که به طور منظم افزایش این شهرستان Schabarum نوین در unincorporated هکیندا هایقتس خوشبین است.

"من فکر می کنم مردم بسیار علاقه مند در خارج وجود دارد" Nickell گفت. "این خوب است, ورزش و سلامت روانی. l هم فکر می کنم مردم آموخته اند که یک معامله بزرگ در مورد اجتماعی فاصله."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب