باران — بله باران است به احتمال زیاد به سقوط امروز در جنوب کالیفرنیا

لس آنجلس — باران خواهد douse جنوب کالیفرنیا دوشنبه در میان یک خنک کننده روند.خدمات ملی آب و هوا هواشناس کریستن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 اردیبهشت 1399

لس آنجلس — باران خواهد douse جنوب کالیفرنیا دوشنبه در میان یک خنک کننده روند.

خدمات ملی آب و هوا هواشناس کریستن استوارت گفت: بارش باران و کاهش دمای محصول یک جبهه سرد باعث کم فشار سیستم خاموش شمال کالیفرنیا. درجه حرارت رود به چندین درجه پایین تر از هفته گذشته خواهد بود 4 تا 10 درجه زیر نرمال دوشنبه با توجه به NWS.

این باران است که پیش بینی می شود 40% به 60% در بسیاری از مناطق است.

بین 10 و یک چهارم اینچ از باران انتظار می رود که روز دوشنبه NWS گفت. باران باید متوقف اوایل بعد از ظهر استوارت گفت: پس از آن که "همه چیز خواهد بود بسیار آرام" با warmup انتظار می رود روز شنبه تا پنج شنبه.

دریایی کوچک صنایع دستی مشورتی خواهد بود و در اثر از 9 صبح جمعه تا 3 بعد از ظهر جمعه میان شرایط خطرناک هر دو در داخلی و خارجی آب با توجه به NWS. آن خواستار بی تجربه دریانوردان در قایق های کوچک برای اقامت کردن آب است.

NWS هوا باران دوشنبه و اوج 55 در مونت ویلسون; 67 در Avalon; 69 در پالم دیل, Hawthorne, سان پدرو و در LAX; 70 در تورانس, Lancaster, Santa Clarita, Agoura Hills و Burbank; 71 در Sylmar بلند ساحل و پاسادنا; 72 در مرکز شهر LA, North Hollywood, استودیو, شهرستان کووینا, West Covina و سن گابریل; 73 در گلندیل Pacoima وان Nuys شرمن اوکس و وودلند هیلز; 74 در چشم انداز شهر گرانادا هیلز, North Hills, انسینو, Tarzana, کالاباساس, کون بزرگ کنگا پارک Winnetka و آمریکا; و 75 در نرتهریدگ. گرم شدن روند خواهد شد در جریان چهار شنبه, اوج تولید در 80s در شروع پنج شنبه.

باران بود هوا در اورنج کانتی دوشنبه همراه اوج 52 در سانتیاگو اوج; 62 در ارتگا بزرگراه در 2,600 پا; 65 در فریمانت دره عمیق و باریک; 67 در هانتینگتون بیچ; 68 در لاگونا بیچ; 69 در Trabuco دره عمیق و باریک و در سن کلمنت; 70 در نیوپورت بیچ; 71 در یوربا لیندا و میشن ویجو; 72 در سانتا آنا و باغ بیشه; 73 در آناهایم و ارواین; و 74 در فولرتون. درجه حرارت افزایش چند درجه بیش از هفت روز آینده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب