گاو خشمگین برنده سانتا آنیتا کفاش مایل

باید چیزی وجود دارد که در مورد جنوب کالیفرنیا است که تجدید نظر به گاو خشمگین که بازگشت غرب برای اولین بار در ی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399

باید چیزی وجود دارد که در مورد جنوب کالیفرنیا است که تجدید نظر به گاو خشمگین که بازگشت غرب برای اولین بار در یک سال و نیم و برنده $300,000 کلاس من کفاش مایل در روز دوشنبه در سانتا آنیتا.

گاو خشمگین به ارمغان آورد پنج مسابقه دست خط به کفاش داشتن آخرین برنده Dec. 1, 2018 در دل مار هنگامی که او به خانه آمد برای اولین بار در کلاس من هالیوود دربی برای مربی چاد قهوه ای است.

5-year-old son of Dark Angel آمده بود تا خالی در سهام نژادها در purple entertainment, Churchill Downs, بلمونت پارک ساراتوگا و Woodbine پس از پیروزی او در Del Mar, اما او متوجه شد برنده دایره دوباره در سواحل غرب تحت Joel روساریو که همچنین آشنایی با سواحل غرب است.

روزاریو, چه کسی برنده در همه جا او سوار آمد شارژ خانه حدود شش گسترده به کشش با گاو خشمگین به ضرب و شتم 18-1 longshot بعدی سهام توسط 2 1/4 طول به عنوان 5-2 انتخاب دوم در شرط بندی. قهوه ای دیگر شرکت کننده بدون آزادی مشروط, 2-1, مورد علاقه, به پایان رسید, سوم, به دنبال رودخانه Boyne و درست بگیریم.

جنگ را اعتقاد بر این بود که برای اولین بار Preakness Stakes برنده به اجرا در کفاش مایل بود اصل پنجم-جای دان شد اما disqualifed به مکان ششم برای دخالت در خارج از دروازه. استوارت به اتفاق آراء حکم داد که جنگ از هزینه واقعی جوانی در یک فرصت بهتر است پس از قرار دادن veering در به شدت در ابتدا نیز آزار اواخر بسته شدن بعدی سهام بود که در دور برگشت در گذشته محل تا کشش با جان Velazquez روی.

"او را شکست و به خوبی از آن نگاه مانند آنها رفتن سرعت خوب" گفت: روساریو از گاو خشمگین. "او بسیار راحت به عقب وجود دارد و او با یک اجرا مانند او در همه زمان ها. او به خوبی اجرا شود."

آن گاو خشمگین اولین مسابقه پس از سپتامبر هنگامی که او به پایان رسید چهارم در درجه من Woodbine مایل. در این مسابقه یک "پیروزی های شما در" رویداد دادن گاو خشمگین به صورت خودکار اسکله در Breeders' Cup مایل در purple entertainment on Nov. 7.

زمان نهایی برای یک مایل در چمن شد 1:32.73 به عنوان گاو خشمگین پرورش در فرانسه به دست آورد و برای ششمین بار در 13 شروع به تبدیل شدن به یک میلیونر با درآمد $1,100,750. روساریو اتحاد زده گاو خشمگین در همه اما دو نفر از نژادها.

جنگ را که تا به حال نمی شتافت پس از یک نهم-پایان محل در Breeders' Cup کلاسیک در پاییز گذشته در سانتا آنیتا در مشاجره در امتداد راه آهن تحت Flavien Prat در اواسط کشش اما پژمرده به خود را نهایی ششم-پایان محل.

نپتون طوفان و افسون آهنگ تنظیم خودکشی فراکسیون 22.16 و 44.75 و گاو خشمگین تا به حال تنها دو اسب مورد ضرب و شتم قبل از رها کردن قدرتمند خود را بسته و پا زدن.

برای روساریو او لذت می برد و خود بازگشت. او آمد برای برنده شدن در مسابقه بعدی برای مربی Jonathan وانگ.

"این خوب بود به اینجا و پشت در عمل" او گفت:.

گفت: Velazquez که شاید سزاوار بهتر است پس از اینکه زحمت در آغاز: "این طرح قرار بود اواسط بسته با این اسب اما ما باید محو در آغاز بنابراین ما راه برگشت. او هنوز هم فرار یک مسابقه بزرگ است."

قهوه ای دستیار خوان هرناندز را به زین 1-3 finishers.

"او (گاو خشمگین) زد یک مسابقه فوق العاده," هرناندز گفت. "او نیز اجرا می شود خوب است. او به خوبی آموزش دیده در اینجا و او بازیگری خوب است. او فقط یک اسب خاص."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن