رادیو: جنوب کالیفرنیا ایستگاه احساس تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس

در حالی که نیلسن در حال حاضر منتشر رتبه بندی برای ما ایستگاه های رادیویی محلی هر چهار هفته من به طور معمول تنه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399

در حالی که نیلسن در حال حاضر منتشر رتبه بندی برای ما ایستگاه های رادیویی محلی هر چهار هفته من به طور معمول تنها به گزارش آنها را در هر سه ماهه و یا تقریبا سه ماه. آن را نمی کند چرا که من پیدا کردن رتبه های خسته کننده, اما اگر من گزارش آنها در هر ماه از آن خواهد شد به عنوان اگر من به طور مداوم گزارش آنها را و شما می خواهم فرض من تنبل است. که من هستم اما سعی می کنم که یک راز است.

این طبیعی نیست بار ، ما در وسط یک بیماری همه گیر محور اقتصادی shutdown تشویق/متقاعد به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و ساخته شده است که تغییرات بزرگ به رتبه بندی در یک زمان بسیار کوتاه. این COVID-19 روز بعد از همه. این کتاب اولین کتاب است که به طور کامل بخشی از خاموش شدن; مارس فقط تا حدی تحت تاثیر قرار. اما این روند آغاز شد که در ماه مارس برگزار می شود در ماه آوریل است.

برای اولین بار در سال هر چند اولین بار نیست که از من شده است به نوشتن این ستون هستم یک ایستگاه قوانین لس آنجلس امواج رادیو و تلویزیون. KFI (640 AM) آن را با یک پرش بزرگ به 5.5 امتیاز از 4.2 در ماه گذشته و 2.9 بازگشت در ماه دسامبر سال گذشته است. در همان زمان معمول (حداقل در سال گذشته) رهبر KOST (103.5 FM) به سوم کاهش یافته است در 4.5 از ماه مارس 2nd محل 5.1. KRTH ماند ثابت در 5.2 اما کاهش یافته است یک محل به دوم. با KOST شد KTWV موج (94.7 FM) که از ماه مارس 4.9 و 4.6 و 4.7 ایستگاه به دست آورده در ماه های فوریه و مارس بود.

KFI بود که نه تنها AM ایستگاه به بهره مندی از این عجیب و غریب بار. KNX (1070 ق) بود به 3.4 از ماه گذشته 3.8 اما هنوز هم بالاتر از 3.0 به اشتراک گذاری این ایستگاه به دست آمده در دو ماه ژانویه و فوریه. محافظه کار گوینده KRLA (870 AM) آمد در بالاترین رتبه برای فرکانس در دهه 1.8 در مقایسه با 1.4 در ماه مارس و معمول آن 1.1 و یا تا قبل از. حتی KABC (790 AM) برخی از عشق برای تغییر سود جامد 1.4 — اولین بار آن شده است بالاتر از 1.0 در حافظه اخیر است.

دو شگفتی ؟ کمپ (97.1 FM) و KROQ (106.7 FM) ... Amp شد و به پایین ترین حد خود به اشتراک بگذارید تا کنون (1.3 از ماه مارس 1.9 و فوریه 2.0) و KROQ پایین بود و به پایین ترین امتیاز تا کنون (از 1.4 2.0 در ماه مارس و 2.5 در ماه فوریه). به نظر می رسد که Entercom فروش صدا نبود چنین ایده روشن ، در واقع آن را هرگز.

پس چه خبر است ؟ همه تنظیم به اخبار و اطلاعات ایستگاه های دریافت COVID-19 اطلاعات به جای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را? در یک کلمه, هیچ, و است که به دلیل listenership پایین است. راه را به پایین. برخی از ایستگاه ها به پایان رسید تا در ماه آوریل با کمتر از نیمی از تعداد شنوندگان از آنها در ماه فوریه است.

رتبه بندی شرکت Nielsen خواستار آن را "cume" برای تجمعی تعداد متمایز شنوندگان تنظیم به یک ایستگاه به مدت حداقل پنج دقیقه در یک رتبه چهارم ساعت. فقط به چند نمونه KRTH حال cume از 1,605,700 شنوندگان در ماه آوریل از 2,889,100 در ماه فوریه است. KOST آمار بود حتی بدتر با cume از 1,475,400; کمتر از نیمی از 3,025,000 شنوندگان آنها در ماه فوریه است. KIIS-FM? 1,227,800 در آوریل 2,534,500 در فوریه.

چرا که همه آنها رفت و به اخبار و بحث در ایستگاه مناسب است ؟ نوچ. KFI در حالی که در بالای رتبه بندی در واقع 18 در شهر که در مقایسه cume, 671,900 در مقایسه با 841,000 در فوریه. KNX یکی از چند ایستگاه با افزایش در ماه مارس هنوز در آوریل ... با سه ماه روند از فوریه تا مارس بودن 1,018,400, 1,177,900, 770,400.

چه می دهد ؟ رانندگی. ما در حال انجام آن زمان عمده برای گوش دادن به رادیو از بین رفته است برای بسیاری از. گوش دادن در محل کار و یا در فروشگاه ها ؟ تقریبا کاملا حذف شود به این معنی است که ایستگاه ها است که معمولا به طور مصنوعی افزایش در رتبه بندی با توجه به کار/فروشگاه پس زمینه گوش دادن از دست داد که استفاده. و در حالی که هر ایستگاه با یک استثنا — KFWB (980 ق) — پایین بود در cume کسانی که بیشتر شنوندگان که گوش دادن انتخاب می گویند در خانه تمایل به کرایه بهتر است. این "مجبور" گوش دادن ایستگاه — ایستگاه های با شنوندگان که "شنیدن" یک ایستگاه تنها به دلیل آن موسیقی پس زمینه در حالی که کار یا خرید — آنهایی که از دست رفته است.

این می تواند مهم نقطه فروش اگر ما تا کنون اقتصاد نورد دوباره. ایستگاه های از دست داده است که کمتر شنوندگان به عنوان یک درصد ممکن است ارزش بیشتری برای تبلیغات به عنوان آنها تمایل به ایستگاه های بیشتر به طور فعال درگیر مخاطبان است.

DXing

من بیشتر نامه در مورد سرگرم کننده از راه دور گوش دادن از من انتظار می رود! در اینجا یک نمونه ...

"این به ارمغان آورد خاطرات چیدن WWL از نیواورلئان و XERS از دل ریو تگزاس در اوایل '70s از لنوکس منطقه!" — Marvin جانسون

"در '50s من تا به حال چند گروه رادیو (از پدربزرگ و مادربزرگ من) و گوش به رادیو استرالیا در صبح است. من با استفاده از یک سیم بلند و متصل آن به آلومینیوم تکه چوب برای سقف خانه ما است. در سال 1969 قایقرانی به هاوایی (Transpac) ما برداشت تا هستم ایستگاه در نیواورلئان. و البته ما اغلب به گوش توانا 690 از روسریتو, ساحل, مکزیک. من شنیده ام KFI سراسر غرب معمولا حدود غروب آفتاب است." — آلن آرمسترانگ

"من در حال حاضر 87; ساخته شده من برای اولین بار کریستال را در سن 9. وای! KNX KFI, KHJ. مستقر شد در Nome, AK در طول جنگ کره جاسوسی روس ها. نمی توانید اجازه دهید شما می دانید بیش از حد, اما من تا به حال اجرا از پایه و scrounged هم ژامبون ایستگاه که در آن من می توانم بشنوم و کار dx ایستگاه تا آنجا که نوک آرژانتین." — جان Schellenbach

"برخی از زمان در اواخر 40s در حالی که یک نوجوان در حال رشد در نورواک من کوچک 3 - یا 5-لوله آروین رادیو بود که کمی کوچکتر از 2 برش نان برشته کن. آن را به حال یک آنتن برخی از 12-15 ft طولانی که من متصل به تاج گری در سقف در اتاق خواب طبقه بالا. تعجب می کنم از عجایب, من می تواند انتخاب کنید تا KSL/نمک دریاچه و همچنین KOA/دنور هر یک بار در در حالی که. دنور تا به حال برخی از کشور های غربی (کابوی) موسیقی است." — فرانک Hilarides

"خواندن ستون خود را امروز صبح به ارمغان آورد خاطرات از زمان خدمت در ارتش. من مستقر شد برای حدود یک سال در Ft. سعادت تگزاس (ال پاسو) کار می کرد و در اولیه دریافت نقطه (IRP) از Ft. سعادت دریافت ایستگاه. یک شب حدود 7 p. m. من در تلاش بود برای پیدا کردن موسیقی در تازه خریداری رادیو که خیلی به من ضربه KFI برای طفره زن بازی. آه پسر چیزی واقعا خوب! از آن نقطه در هر زمان من تا به حال وظیفه " من سعی خواهد کرد برای پیدا کردن داجرز. ال پاسو بود فقط فاصله مناسب از L. A. به نزدیکی کامل دریافت (گاهی اوقات) با KFI. احتمالا نمی صدمه دیده است که KFI بود یک کانال روشن ایستگاه یا نه." — دن Curran

"بازگشت در اوایل 60s, زمانی که من زندگی در Memphis TN منطقه و در حدود 11-12 سال من نشسته بود تا در اواخر شب با 14 دلار هیتاچی جیب ترانزیستور رادیو اسکن هستم برای ایستگاه های رادیویی. من اغلب کشیده در ایستگاه از شرق به رشته کوه های راکی از جمله دنور و WLS در شیکاگو است. به خاطر دارم یکی در آیداهو ، نمی یاد همیشه یکی از غرب به رشته کوه های راکی. مشق شب من به ندرت کردم به پایان رسید, اما من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده است! با تشکر برای خاطرات!" — تری Cramer

شما بسیار خوش آمدید. من دوست دارم نامه هایی از این دست. اگر برای شما مهم نیست, من می خواهم به ویژگی های چند طی هفته های آینده ... ممکن است ذهن ما را به COVID بحران!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن