قطبی روش نمی خواهد عملکرد پلیس اصلاحات نیاز داریم: James Gray

می آید زمانی که همه آمریکایی ها از حسن نیت باید موضع مورد اختلاف در حال حاضر موجود در کشور ما است. و اولین چیز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 تیر 1399

می آید زمانی که همه آمریکایی ها از حسن نیت باید موضع مورد اختلاف در حال حاضر موجود در کشور ما است. و اولین چیزی که باید گفت در اینجا این است که مگر چشمان من بودند فریب من قتل جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس بود وحشتناک و unforgiveable عمل مجرمانه.

آن سخت است به این نتیجه که این عمل ناشی از نژادپرستی سیستماتیک که توسط پلیس شهر — به خصوص از رئیس پلیس آمریکایی آفریقایی تبار است. اما آن است که نه در همه به این نتیجه که نژاد پرستی شده است در ذهن برخی افراد پلیس و به احتمال زیاد هنوز هم. این چیزی است که باید رسیدگی شود و ریشه کن طوری که هر یک از ما را ببینید ما به عنوان "افسران صلح" به جای "آنها" تنها دیده می شود به عنوان مأموران اجرای قانون.

ما همچنین باید بصورتی پایدار و محکم به یاد داشته باشید که ما یک تاریخچه نژادپرستی در کشور ما مانند ناپسند راه برخورد ما با بومیان آمریکا برده داری قبل از جنگ داخلی و جیم کلاغ خشن و بی عدالتی و حتی lynchings پس از آن بدرفتاری از کارگران چینی ساختمان راه آهن و البته اردوگاه های اقامت اجباری برای آمریکایی ها در طول جنگ جهانی دوم است. باید این را آشکارا اذعان کرد و به طور کامل آموخت.

با این که خیلی از این اصطکاک به نظر می رسد که توسعه یافته به آب و هوای سیاسی "ما در مقابل آنها" که سرطانی است.

بله چیزهای بد اتفاق افتاده در این کشور تاسیس شد توسط افراد با نقص. اما پرچم ایالات متحده آمریکا می ایستد برای ما تاسیس اصل آزادی و احترام به حقوق فردی است.

بنابراین اجازه دهید ما را از یاد جورج فلوید و — غم انگیز — و بسیاری دیگر مانند او را که به اشتباه آزار توسط پلیس است. اجازه دهید پاسخ با اصرار دارد که تمام افسران پلیس پوشیدن دوربین بدن هر زمان که آنها در تعامل با مردم است. خواهد شد که در نتیجه در هر دو افسران و مردم به آنها خدمت می کنند که بیشتر پاسخگو و حتی احترام.

بیایید همچنین کاهش توانایی پلیس اتحادیه های کارگری (خدمات عمومی اتحادیه می ترسید توسط بسیاری) به خاطر بدرفتار افسران از تنبیه و یا اخراج شدند.

بیایید اصرار دارند که پلیس آموزش داده می شود به آگاهی بیشتری از روش های به مقیاس درگیری به طوری که خشونت بسیار کمتر احتمال دارد. این باید شامل آموزش در مورد چگونه به نژادی و خارجی میراث آگاهی و همچنین نحوه شناسایی و برخورد با افرادی که با معلولیت های ذهنی است.

اجازه دهید لغو ما شکست خورده سیاست ممنوعیت مواد مخدر است که نظامی پلیس و باعث آنها را به دیده می شود بسیاری از ساکنان در جوامع اقلیت به عنوان یک شغلی نیروی.

و اجازه دهید همه انجام بخشی از ما در تلاش برای حساس تر به هر یک از دیگر دیدگاه ها و نیازهای.

اما در همان زمان اجازه را نیز درک کنند که پلیس واقعا شغل سخت و گاهی اوقات آنها باید در صورت دشوار و حتی خطرناک است که می توانید برای تماس های سریع و آنی تصمیم گیری ساخته شده در خطر است. بنابراین اجازه دهید نگاهی که به هنگام نشستن در قضاوت در مورد اعمال خود.

به عبارت دیگر ما همه عمد را انتخاب کنید و در پایین جاده "ما خوب هستند و شما شر است." ما در این که آمریکایی ها با هم. ما باید بپذیریم ما شکست اما همچنان به تلاش برای متحد در لیبرتی و در این مسئولیت است که با آن می رود.

قطبش گاهی اوقات ممکن است خوب سیاست اما در پایان آن را به ضرر همه ما است.

به جای آن اجازه دهید همه در تلاش برای احضار روح از دکتر مارتین لوتر کینگ که گفت: "بله, اگر شما می خواهید به می گویند که من یک درام عمده می گویند که من یک درام عمده برای عدالت, درام, عمده برای صلح (و) درام عمده برای عدالت ..."

این چیزی است که آمریکا می ایستد و این چیزی است که ما در حال حاضر باید انجام شود درام رشته برای چیزهایی که در کشور ما نشان دهنده — با هم. این راهی آمریکا شد.

James P. خاکستری است که یک قاضی بازنشسته از دادگاه عالی در اورنج کانتی و در سال 2012 حزب آزادیخواه نامزد معاون رئیس جمهور.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de