Purell ادعا می کنند برای مبارزه با بیماری اسپرز دعاوی

توسط باب ون Voris و جرالد پورتر جونیور بلومبرگمورد علاقه هر کس ضد عفونی کننده دست ممکن است به دادگاه برای این

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 اردیبهشت 1399

توسط باب ون Voris و جرالد پورتر جونیور بلومبرگ

مورد علاقه هر کس ضد عفونی کننده دست ممکن است به دادگاه برای این ادعا آن شما می توانید جلوگیری از بیمار شدن.

سه نفر از دعاوی ضربه Purell را ساز Gojo صنایع, از آنجا که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه. 30. آرزو الکل ژل زندگی نمی کنند تا به وعده های خود را با توجه به مناسب.

دادخواهی دم است که ایالات متحده شروع به سهولت اجتماعی خود را-فاصله مستندات — و به عنوان کارفرمایان آماده به خوش آمد می گوید نگران بازگشت کارگران و مشتریان آنها از جان گذشته برای جوانه-قتل مایع است. Gojo از Akron, Ohio در حال حاضر مشغول به کار دور ساعت برای دیدار با تقاضا برای آن محصول ستاره است که نادر بینایی در قفسه های فروشگاه در چند ماه گذشته ،

مصرف کنندگان در سه لباس Gojo چهره ها درخواست نمایندگی در سراسر کشور کلاس Purell خریداران که می گویند آنها گمراه می بالد که این محصول جلوگیری از بیماری با کشتن میکروب ها است. مناسب ثبت در دادگاه فدرال در لس آنجلس و نیویورک به دنبال سفارشات محرومیت این شرکت از ساخت بی اساس ادعای سلامت به علاوه مشخص پرداخت. یک قاضی فدرال در بروکلین است که برگزاری یک وضعیت کنفرانس از طریق تلفن در ژوئن 25.

Gojo گفت: این شکایت در حال بررسی در برابر آن هستند و بدون شایستگی. سه دیگر مناسب در برابر این شرکت خارج شد و بدون توضیح.

مناسب دنبال یک نامه هشدار دهنده به Gojo از غذا و دارو در Jan. 17 روز قبل از اولین عفونت کروناویروس در آمریکا اعلام شد. نامه faulted این شرکت گفت: در آن وب سایت هایی که Purell موثر در پیشگیری از عفونت ابولا MRSA نورو ویروس آنفولانزا قارچ کاندیدا auris و انتروکوک های مقاوم در برابر دارو باکتری. FDA همچنین گفت Gojo ساخته نشده اظهارات که Purell می تواند به کاهش معلم و دانش آموز غیبت به علت بیماری مسری.

"FDA نامه بود نه مربوط به ایمنی و کیفیت محصولات ما و یا ما فرآیندهای تولید" Gojo در بیانیه ای گفت در ماه ژانویه است. "محصولات ما می تواند و باید همچنان به عنوان بخشی از خوب بهداشت دست تمرین برای کاهش میکروب ها است."

Gojo ساخته شده است که تغییرات به وب سایت خود و سیستم عامل رسانه های اجتماعی در پاسخ به هشدار آن را گفت.

شرکت های مجاز به طور کلی حتی پر اب و تاب وعده در مورد برتری محصولات خود گفت: John Sullivan یک وکیل با Buchanan Ingersoll & رونی. اما یک شرکت نمی تواند بیشتر خاص ادعا می کند مگر اینکه آنها خوب درست است.

سالیوان با اشاره به کریسمس سال 2003 فیلم "جن" است که در آن ساده و بی تکلف دوستان با بازی ویل فرل طول می کشد نشانه ای که می گوید "بهترین فنجان قهوه" به معنای واقعی کلمه.

"شما آن را انجام داد! تبریک می گویم!" مرد-اندازه جن فریاد joyously در گیج کافی شاپ کارکنان. "بهترین فنجان قهوه است. کار بزرگ همه!"

"که از نظر قانونی مجاز کرک گفت:" سالیوان. چه قانونی نیست که ادعا می کنند به عنوان مثال قهوه 99.9% ساخته شده از دانه های برداشت شده در کلمبیا اگر آن نمی باشد.

تقاضای مصرف کننده برای ضد عفونی کننده دست سر به فلک کشید در ترس از ویروس. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می کند که مردم با استفاده از عفونی است که حداقل 60% الکل مانند Purell و ششم-Jon, Inc.'s جوانه-X هنگامی که آب و صابون در دسترس نیست و آمریکایی ها شده اند و با عصبانیت انباشت مسائل.

فروش ضد عفونی کننده دست شد تا 239% در این هفته که منتهی به مارس 28 از مدت مشابه در سال قبل از آن و تا 378% در این هفته به پایان رسید که در مارس 2, با توجه به داده ها از بازار شرکت تحقیقاتی Nielsen.

محصولات تقریبا از سهام در بسیاری از توده خرده فروشان با شایع قیمت-درآوردن در آمازون و EBay. در برخی از موارد فروشندگان افزایش قیمت دو بسته از دو اونس Purell بطری که به طور معمول به فروش می رساند برای $10 به $400. رو به کاهش موجودی انبار باید حتی درخواست مصرف کنندگان را به تولید خود را sanitizers از ودکا یا الکل.

در حال حاضر آن را به قضات برای تصمیم گیری که آیا یک یا بیشتر از موارد می تواند به جلو به عنوان کلاس اقدامات از طرف بسیاری از مصرف کنندگان به جای فقط برای تعداد انگشت شماری از شاکیان.

کی Van Wey یک دالاس وکیل که نشان دهنده مردم آزار توسط قصور پزشکی و معیوب مواد مخدر به نام کلاس اقدامات "خوب مصرف کننده ایمنی ابزار است."

"افراد قادر به گروه با هم به تماس فریبنده یا جعلی شیوه های کسب و کار" Van Wey گفت. "حتی اگر هر فرد مصرف کننده ممکن است متحمل خسارت زیادی جمعی خسارت معمولا مقدار به یک شکل است که باعث می شود آن را برای سود شرکت ها برای سود کردن از خود را فریب."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن